Izvještaji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
bull@ a pa sta se tu moze vi pored njubova i dizete fina selca.
Danny@ ne radi mi posta :(
 

scapa

Banned
Reaction score
0
ooooo pa netko nam se vratio na osmicu, a danny? :pivo:

Gyorke, na cemu si ti, pa Danny uvijek igra pod svojim imenom, ...a i cura ga je napustila i nema vremena za ove gluposti...


lp., :pivo:


P.S. ...pozdrav rubi, :kokice:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Možete Vi biti napadači dana, branitelji, pljačkaši... Ali ja bi, da postoji, osvojio bez konkurencije nagradu "Budalaš mjeseca", i sliku bi mi stavili uz nju.... A kad Vam kažem da je napad izveden u noćnom bonusu, okrunit ćete me.... Kakva budala... Mora da su me hakirali... ili još bolje- admini su krivi!!!
Tko pogodi pravu priču, dobije 100 premium bodova od mene!!!
P.S. Možete li bolje od ovog?!





Napadači: Vanjuha
Količina: 0 0 5426 0 0 0 364 0 0 0
Gubici: 0 0 5426 0 0 0 364 0 0 0
Vjera: Jedinice su bili vjernici. Borbena snaga: 100%

Branitelj: parklc
Cilj: pakao (477|481) K44

Količina: 1132 1456 1279 78 625 88 80 48 1 1 0
Gubici: 458 589 517 32 253 36 32 19 0 0 0

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 20 na razinu 13
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
Možete Vi biti napadači dana, branitelji, pljačkaši... Ali ja bi, da postoji, osvojio bez konkurencije nagradu "Budalaš mjeseca", i sliku bi mi stavili uz nju.... A kad Vam kažem da je napad izveden u noćnom bonusu, okrunit ćete me.... Kakva budala... Mora da su me hakirali... ili još bolje- admini su krivi!!!
Tko pogodi pravu priču, dobije 100 premium bodova od mene!!!
P.S. Možete li bolje od ovog?!





Napadači: Vanjuha
Količina: 0 0 5426 0 0 0 364 0 0 0
Gubici: 0 0 5426 0 0 0 364 0 0 0
Vjera: Jedinice su bili vjernici. Borbena snaga: 100%

Branitelj: parklc
Cilj: pakao (477|481) K44

Količina: 1132 1456 1279 78 625 88 80 48 1 1 0
Gubici: 458 589 517 32 253 36 32 19 0 0 0

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 20 na razinu 13

posla si laku zasebno ili si tek kad je napad otiša predaleko skužija da nema lake! :))
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma to je otišlo u noćnom, šta sam radio, koje želje i misli su se muvale.. - pojma nemam!!!
Prokleto Hvarsko vino!!! Imam još litru, večeras.... imam i konjicu...
 
Last edited:

scapa

Banned
Reaction score
0
...nista strasno, ako je dignuta vojarna brzo se obnavljas, ...farmat imas sa cim i za par dana opet u napad, ...bilo bi dosadno da uvijek uspije
 

DeletedUser

Guest
mislim da je najveća šteta ta šta nije uzeo selo :D kojeg bi sa stanjem vojske koje je branitelj imao, uzeo bez problema :D off manje bitan :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma najgore je što ja ne znam da sam to poslao... Čovječe, u noćnom.... Bit će da mi žena nije oprostila šalu od neki dan...
 

DeletedUser

Guest
od ovog cijelog BB jedino ti nesto radis makar i pogresno bilo, ostali fejkovima noblaju (pokusavaju) itd, a koliko vidim vecinom se branite a jedino oruzije sto imate protiv mene je moral :(
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Pa nisam baš siguran da ta konstatacija stoji, ako se pogleda statistika vidjet će se da smo daleko najnapadanije pleme a svejedno kao napadači smo i dalje u elitnom razredu,... po rezultatima odgovorno tvrdim da smo najzaposlenije pleme.... ali to je već tema za drugu rubriku... Svejedno, hvala što si istakao moj rad....
 
Last edited:

Nimiz

Member
Reaction score
0
nebrini vanjuha general sir se voli puno falit, još slavi šta je uzeo koje selo meni na s4 dok sam ja bio na putu a acc prepušten sam sebi! :))

al nije zbog tog loš!

Šta se tiče izgubljene vojske: vojska je tu da gine, kad pogine jedna dođe druga da je zamjeni!
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
hehe moja vojska je tu da se muva po tudim selima a to sto se povremeno ubiju od alkohola u gostima nemozes zaustaviti ,,sta ces oni dodu tisuce njih a tamo jos toliko domacina pa kad se to krene opijati vecinom svi popoadju mrtvi a onaj najpribraniji (obicno je to plemic jer pije bolje vino pa je duze bistar) zavlada tim selom :)
toliko alkohola se potrosi a nitko nista ne razbija jedino se malo zidovi ostete prilikom ulaska u selo jer je samo jedan ulaz pa nastane guzva :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehehehehehe... ja svojima ne dam da piju pa kad ugledamo zgodno seoce samo kažem:
-Dečki, jeste žedni? Tamo vam je, iza onog zida, krčma... ima pikado i u WC-u papira, troslojnog.. a krčmarica je neloša.....
Još ni ne dovršim rečenicu a oko mene nikog..... To je toliko uzelo maha da su se počeli noću iskradati, neorganizirano, kao što se vidjelo iz gore navedenog izvještaja.... bla, bla...

P.S. Pa di si ti, Nimiz, nema te k'o ni pameti u naših političara?!

P.S. 2...
a jedino oruzije sto imate protiv mene je moral
Imamo i Didija, nešto 'rđavih sjekira i kopalja, dobre frizure i međusobni odnos pun empatije i uvažavanja te neki imaju i podršku šire obitelji... Što'š više?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
nebrini vanjuha general sir se voli puno falit, još slavi šta je uzeo koje selo meni na s4 dok sam ja bio na putu a acc prepušten sam sebi! :))

al nije zbog tog loš!

Šta se tiče izgubljene vojske: vojska je tu da gine, kad pogine jedna dođe druga da je zamjeni!


ja to selo spomenem samo kad se raspricas da te uozbiljim, a falit se ne volim neko statsovi pricaju.
a moram te malo zezati, nego jesi li ti sta sastavio na onaj papir il da ti ostavim sit :)
a vanjuha dok se igramo dobro je, vidim ima te neke pritajne njuke a i saveznike (mislite da ja necu saznat) al djaba kad regrutujete dnevno pa se zagubi koji miš.
Samo pazite dobro da ne fulite defati metu kao u aneniovom slucaju :p
 
Status
Not open for further replies.
Top