Kakvo je to pleme CROWS(i Wall)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
PODRŠKA ZA OVOG MOMKA

Prvo i prvo josip nas vodja to nikad nebi uradio
Nijedan pravi vodja to nebi uradio
reci mu bices noblan ako ti je vec stalo do sela
mada je bitno jedino da je selo u plemenu
kod koga manje vise
nebi se spustio na taj nivo
samim tim se ogleda razlika izmedju plemena
nas predvodi lav a njih ... hehe
Toni mi je ok momak al premalo ga znam
ali ako je ovaj drugi vodja sa ba i meni se desilo slicno davno takodje sa njim
reci cu ovo josip je najbolji vodja trenutno
a vi i dalje pljujte po barbarima
i pricajte ovakvi smo onakvi smo i govorite
"crows su najjaci"
i ja sam mislia tako al sad sve pada u vodu
barbar :eek: josip :love:
a toni (Y)

super si to rekao jedino da je Josip zaista vodja....Lane eto zasto sam ti rekao da za mojih 6-7 godina igranja plemena nisam jos sreo takav sklop ljudi kao na K45...
ps
verovatno ces za ovaj post dobiti 10pb od Osmicevica :lool:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
druze dal si ti normalan? JR izdaja fajt unutrar izmedju nas deffa nema sav deff bio moj par igraca sto mi je poslalo sveukupno opet 15k deffa. Sva sela mi deff imo sam par sela na 2 mejesta na samom centru svjeta i unutar konta otiso sam sa acca pre nego sto mi je ijedno selo palo i da ste mi opet kazem uzeli ta sela tu ona ostala nisu mogla past.


2 stvar rr je sine da te naucim kad igrac bude na 0 a kolko ja znam ja to od vas nisam dozivio mozda se acc udrvenio pa ste zadnje selo uzeli al da mene ziva noblate to jos niste niti ikad uspjeli.

3 stvar SR CR vs SOPORT & DRAGON & RJ

kolko je to igraca nacijoj strani mi u sendvicu toni nemoj me zivcirat smrade maleni! Ti kad naucis igrat ja cu posjest svoj kompjuter bio si i osto bot vas treba 50 vs mene sama jadanice idi poklopi se i placi.

eto opet isto glumatanje
sta sad te mi nismo rr ti si presta vecer prije nego si vidia 100ak napada

i to za sport,pa ajde nebulazi
sport je oduvik u ratu s dragonima bia
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Kakav debil od lika idi pitaj nekog pa onda nesta reci ahahahahahah kakav debil ahahahahah veruje da moze vs FATE ahahahhahhaha
sine znas da cu uzivat u ovom banu ali ti mozes se meni samo sageti i pusiti kurac cio dan AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH NISTA VISE NEMOZES HAHAHAAHAAHAHAAHAH JADNICE HAAHAHAH.... KAKO SI ME SAMO SAD NASMEJAO HAHAHAHAHAHHAAH

tako je to bilo i prije kad si dobia rr
ti si jedini pametni a svi ostali sta igraju plemena su glupi
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ahahahahahh ajde setaj mucenice i odjebi od mene zivtati zalepio si se za mene ko smrad jbt.. kakav si ti glup lik kad bi mozda manje sebe poceo uzdizat i pogledo da ti mene pratis svaki jebeni komentar sta cu reci

ajde nadi negdje di si rekao da sam najbolji ja ?
ti meni jesi vise puta,tipa 1 na 1 da si najajci,da ti nema ravnih
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahahahh slusaj toni ajd se dogovorimo ja cu ti rec ko normalan cojek a ti kako oces


1. nespominji me vise necu te spominjat , to sto ja mislim o tebi i ti o meni ostavi za svoje usi
2. gledaj svoju igru radi sta oces obidji me i cao


posteno ? :pivo: ajd sad animal daj mi ban brate
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahahahh slusaj toni ajd se dogovorimo ja cu ti rec ko normalan cojek a ti kako oces


1. nespominji me vise necu te spominjat , to sto ja mislim o tebi i ti o meni ostavi za svoje usi
2. gledaj svoju igru radi sta oces obidji me i cao


posteno ? :pivo: ajd sad animal daj mi ban brate

eto neka stoji...
prepucavanja u ratu neka budu,al o ostalom ne pricamo...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Tako i treba, posto cu ga ja sittat veceras, i posto znam da je neko sa rachuna r0ke poslao plemica i off, licno cu da vas ne štetim vratiti deff koji dolazi (ne bitno iz kojih plemena).

Pa ili ga vratite nazad u pleme, ili pustite ga u Barbar, glupo je sve ispalo, ali sigurno je greska. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top