Kakvo je to pleme CROWS(i Wall)

Status
Not open for further replies.

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Krenuo je server, skupila se ekipa, rekao ide dobro, bit će nešto. Našao duala, dobar neki lik, ali nije mogao igrati puno. Tražio ja duala dugo, par tjedana, kad stigne poruka od izvjesnog r0ke, našao sam ti duala. 2 dana kasnije taj dual odustaje, bio isto dobar lik, ali gle čuda našli su mi novog, ja se poveselio, hvala plemenu. Kad ono jučer kick iz plemena, gledam tko, šta, gdje, kad vidim poruku, radi se mjesta za gestapa da ga se nadeffa. Rek'o dobro. Kad vidim napadi prošli, ništa se ne događa, ne zove me se u pleme, odem u školu sve ok. Vratim se, moj "dual" marioneta izvjesnih r0ke i Toni.(za njega sam iznenadio, oduvijek mi djelovao kao dobar lik, kad ono najobičniji kukavica i potrčko) je poslao sav moj off na jedno selo prepuno deffa, izvidili smo tog igrača par dana prije. U međuvremenu naravno r0ke šalje plemiće, a obrazloženje na chatu mi kažu da nisam slao deff pa me kickali i zato jer ne znam igrat.

I sad ja vas pitam, ja ne znam igrat, nemam vojske, a oni mene moraju na prevaru noblat, kukavički, dvolično i XXXXXX zar ne?
Ne šaljem deff, ja sam kao offer imao 300 300 raspoređeno kod suboraca.

Zašto sam uistinu noblan? Jer r0ke poznat kao kukavica i XXXXXX kojeg pola njegovog plemena prezire i šalju mi se poruke da se odvoji jedno 20 igrača od Crows(ali ne, jer ja odano stanem uz njega), nije imao što za noblati, nije mu se trošila vojska, a ja imam lijepa sela.

Sad vi recite zar nije to nešto najnečasnije, najkukavičkije što možeš nekome napraviti. Džaba ti farmanje, džaba ti vojska, kad igraš zbog 1. mjesta, a ne zabave i prijateljstva. Sve što mogu reći, sram vas bilo i jadni ste, ako ovom igricom punite vaš vlastiti ego.

Iskreno što više razmišljam i kad vidim kakve ju spodobe igraju ne znam ima li smisla igrati više ovo.



edit -bez prostota
 
Last edited by a moderator:

Fate

Member
Reaction score
0
E moj druze, dobro doso u moj svijet zelis li poziv u elite ja cu ti licno slat rese dodji sjevero zapad imas poziv u elite i nasu podrsku prvenstveno moju
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Naravno moram napomenuti, da ima tu i dobrih igrača, ali nažalost ako se pleme ovako vodi, onda to nije igra, to je hranjenje ega, naravno za džaba ili 200pb radit takve stvari je nečasno i jadno.
 

DeletedUser

Guest
Mozda te noblali i sad predjes kod njih na acc i igras trial :eek:
 

DeletedUser

Guest
PODRŠKA ZA OVOG MOMKA

Prvo i prvo josip nas vodja to nikad nebi uradio
Nijedan pravi vodja to nebi uradio
reci mu bices noblan ako ti je vec stalo do sela
mada je bitno jedino da je selo u plemenu
kod koga manje vise
nebi se spustio na taj nivo
samim tim se ogleda razlika izmedju plemena
nas predvodi lav a njih ... hehe
Toni mi je ok momak al premalo ga znam
ali ako je ovaj drugi vodja sa ba i meni se desilo slicno davno takodje sa njim
reci cu ovo josip je najbolji vodja trenutno
a vi i dalje pljujte po barbarima
i pricajte ovakvi smo onakvi smo i govorite
"crows su najjaci"
i ja sam mislia tako al sad sve pada u vodu
barbar :eek: josip :eek:ok:
a toni (Y)
 
Last edited by a moderator:

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Bio sam u svakakvim plemenima, ali ovo nisam vidio, i zato sam odlučio ovo i podijeliti da se vidi kako se neke situacije riješavaju ovdje.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nisam planirao pisat,ali moram cim sam vidia da me prozivas.
Ja iskreno neznam zasto je to bilo na ovakav nacin na koji je.I to priznajem da nije uredu.
Nisam bia uopce da te se rr,ali nakon provaciranja anesa mogu stati uz to da ima pravo.
Imate vojske ko igraci od 1k bodova,sramotno,malo rec sramotno.
Nisi jedini koji je izbacen,vrijeme je da se sve uredi,ovako sramotite po vojsci i pleme i usporevate ga.
Protiv tebe kao osobu neman nista,ali kao igraca ovo je slabo.

Fate ti se ne pravi dobrotic,zahtjevao si od barba zahtjeve koje nisam ni procitat moga.
Takoder sta pravis vaznu tvoju ulogu da te nitko nije nikad rr,ajde priznaj vise jednom da si dobio rr na h16 i h12.A ne ovako pravljenje.

Josipa neznam,pa ne mogu reci kako vodi,al po procjenama nije ni to dobro,previse ljudi tu ima,mozda zeli najbolje za sve,ali to tako ne ide,ima granica kad vidis da netko usporava pleme,nista ne radi,samo tu stoji radi zastite.

Lp.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Nisam planirao pisat,ali moram cim sam vidia da me prozivas.
Ja iskreno neznam zasto je to bilo na ovakav nacin na koji je.I to priznajem da nije uredu.
Nisam bia uopce da te se rr,ali nakon provaciranja anesa mogu stati uz to da ima pravo.
Imate vojske ko igraci od 1k bodova,sramotno,malo rec sramotno.
Nisi jedini koji je izbacen,vrijeme je da se sve uredi,ovako sramotite po vojsci i pleme i usporevate ga.
Protiv tebe kao osobu neman nista,ali kao igraca ovo je slabo.

Fate ti se ne pravi dobrotic,zahtjevao si od barba zahtjeve koje nisam ni procitat moga.
Takoder sta pravis vaznu tvoju ulogu da te nitko nije nikad rr,ajde priznaj vise jednom da si dobio rr na h16 i h12.A ne ovako pravljenje.

Josipa neznam,pa ne mogu reci kako vodi,al po procjenama nije ni to dobro,previse ljudi tu ima,mozda zeli najbolje za sve,ali to tako ne ide,ima granica kad vidis da netko usporava pleme,nista ne radi,samo tu stoji radi zastite.

Lp.

Toni, znao si za to, moglo mi se normalno reći, kickan si, loš si, nikakav si, a ne ovako mučki. A što se prozivanja tiče, kako da ga ne prozovem, pa ovo je nečasno, jadno i kukavički. Mislim da si i toga svjestan i ti, ali što da ja kažem tebi, bili smo si dobri, zezali se i sve to i onda mi kažeš jučer, vraćamo te u pleme, ja čekam, farmam normalno, i onda mi dual svu vojsku skrši, a roke me napadne, a ti si znao za to. Jel smatraš da si postupio uredu?
 

Fate

Member
Reaction score
0
Toni niste i sami znate da me niste :) priznacu kad mi zadnje selo padne a do tada setaj mali nezanimas me
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Toni, znao si za to, moglo mi se normalno reći, kickan si, loš si, nikakav si, a ne ovako mučki. A što se prozivanja tiče, kako da ga ne prozovem, pa ovo je nečasno, jadno i kukavički. Mislim da si i toga svjestan i ti, ali što da ja kažem tebi, bili smo si dobri, zezali se i sve to i onda mi kažeš jučer, vraćamo te u pleme, ja čekam, farmam normalno, i onda mi dual svu vojsku skrši, a roke me napadne, a ti si znao za to. Jel smatraš da si postupio uredu?

ja ti javio ?
Ja jucer ni bio na acu....
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Toni niste i sami znate da me niste :) priznacu kad mi zadnje selo padne a do tada setaj mali nezanimas me

jel pobjeduje igrac ili pleme ? :kokice:
Trawa,r0ke,drasko i ja vs tebe i cilog defa od rima na h16

pa nismo sami onda
4 vs 90
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kako smiješno. :D

Evo da se i ja uključim. :D
Samo da kažem jednu stvar. :)

Svi oni koji me prozivaju i tako to, kad tad dodju u situaciju da traze pomoc od mene :)
Zna ona osoba koja ce se prepoznati. :D

Ne znam kaj se desilo, ali ako je suditi po priču od ovog momka onda SRAMOTA. :D
Hura, postaje zanimljivo. :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Čini se da se netko okoristio tvojim identitetom onda, jer ovdje jasno piše "toni" u potpisu...

WB2yX6H.png
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Čini se da se netko okoristio tvojim identitetom onda...

WB2yX6H.png

za to nisam odgovoran,ali cu svakako potraziti ko i zasto je to uradia...

@Osmicevicu,ja neman nista protiv da me se proziva,taman da se zakuhtaju stvari...
Ja znam sto je bilo i zasto se to dogodilo,al neshvacam zasto ovako.
Al ok...
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
za to nisam odgovoran,ali cu svakako potraziti ko i zasto je to uradia...

@Osmicevicu,ja neman nista protiv da me se proziva,taman da se zakuhtaju stvari...
Ja znam sto je bilo i zasto se to dogodilo,al neshvacam zasto ovako.
Al ok...

Onda ti je jasno zašto si prozivan? I da se razumijemo, meni ne smeta slanje na restart, nego način na koji se to pokušava učiniti. Ako ti nisi znao što se događa onda ti se ispričavam, ali sada je jasno da je nešto u ovom plemenu trulo...
 
Status
Not open for further replies.
Top