Kakvo je to pleme CROWS(i Wall)

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nerazumem sto ti imas tolike komplekse od mene da ti je svaka druga fate :O :ludilo:


Dijete drago ti 10 ovaca na jednoj njivi koja je ogradjena kineskim zidom ne bih znao da cuvaš, evo gledam kako noblaš sve svoje igrače. :D
Vidi dijete drago, ovaj server ces zavrsiti jel ti to jasno? :D
Mozes da budes dobar sa Josippom, oni su tamo Barbarbi, a ja sam solo Osmicevic ?, i ja pravim vlastitu diplomaciju, moju saradnju nikad neces dobiti, i ako si je trazio od Josippa ;)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152



Dijete drago ti 10 ovaca na jednoj njivi koja je ogradjena kineskim zidom ne bih znao da cuvaš, evo gledam kako noblaš sve svoje igrače. :D
Vidi dijete drago, ovaj server ces zavrsiti jel ti to jasno? :D
Mozes da budes dobar sa Josippom, oni su tamo Barbarbi, a ja sam solo Osmicevic ?, i ja pravim vlastitu diplomaciju, moju saradnju nikad neces dobiti, i ako si je trazio od Josippa ;)

pleme igrao kao tim , pojedinac ništa ne postiže :kokice:
 

Fate

Member
Reaction score
0



Dijete drago ti 10 ovaca na jednoj njivi koja je ogradjena kineskim zidom ne bih znao da cuvaš, evo gledam kako noblaš sve svoje igrače. :D
Vidi dijete drago, ovaj server ces zavrsiti jel ti to jasno? :D
Mozes da budes dobar sa Josippom, oni su tamo Barbarbi, a ja sam solo Osmicevic ?, i ja pravim vlastitu diplomaciju, moju saradnju nikad neces dobiti, i ako si je trazio od Josippa ;)

Pa znam da cu osvojit svijet :O
LoL :O Drugar ajde prosetaj malo HAHAHAHAAHAHAHHAH jadan nebio :) pojma ti nemas o zivotu ja takve kao ti rr isti dan kad mi se uskokodacu ja se samo josipu divim kako te more drzat...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pa znam da cu osvojit svijet :O
LoL :O Drugar ajde prosetaj malo HAHAHAHAAHAHAHHAH jadan nebio :) pojma ti nemas o zivotu ja takve kao ti rr isti dan kad mi se uskokodacu ja se samo josipu divim kako te more drzat...


Gdje si ti bio kad si rr ? :predaja:
Ja se samo sjecam kad smo tebe rr :eek:k:

Za Osmicevica mi nije cudo sto je ovakav, njemu treba dati samo jednu dobru priliku promijenio bi se on dosta i daleko bi dalje doguro nego ti Fate, treba da mu prava ekipa pruzi priliku.Samo jednu stvar ti ako Fate osvojis ovaj svijet, ja vise nikad nista ne napisem na javnom :)

A ti koji su prolazio kroz jaca i dobra plemena nekad, i opet si takav :)
Ne mozemo tebe i Osmicevica porediti on je iznad tebe :pivo:
 

Fate

Member
Reaction score
0
AHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH :D
Imas li jos sta reci lane? :D? I da Jel mi mozes reci kad ce osmicevic preci kod vas u pleme?
 

DeletedUser

Guest
Nemoj se ti o tome brinuti :)
Pobrini se da napravis jos koju Akademiju :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
hahahahahhaha, hocemo jos jednu akademiju od plemena Elite :predaja:


Fate preko noci cu da ti rasturim pleme, kad dodje vrijeme :)
 

Fate

Member
Reaction score
0




Fate hocemo da trazimo statistike sa ba servera, da vidimo ko je kome kupio gradove. :)
Još onda si mi se zalio bolan kako ti je los net i ne mozes mi train poslati, ne brini ;)

Sto se tiče Josippa, to je druga priča. :D Ja se divim njemu kako moze da suradjuje sa jednim nobom. :)
A zivili bili pa vidjeli tko ce da ti kupi gradove, zapamti Fate, tvoji gradovi ce na kraju da budu kod mene. :D
Obecavam ti ja to. ;)

A ja cu se pridruziti onom plemenu koje bude protiv tebe. :D
I Barbar cu napustiti samo iz jedno razloga, a to si ti Fate !
Ne podnosim te i necu te podnositi, slusao sam onu noc na skajpu kad ste pricali, nesto pjevas glumis mi nesto, pa dijete nisi svjestan koliko si retard treba ti doca i to da je pro u svom poslu, ovako kao ja. ;)


ahahahahah ocaj :)
 

DeletedUser

Guest
Osmicevic u WALL-u :ludilo:.... toliko o prvom mestu u buducnosti....srecno Vam bilo i bericetno,koliko p.b. je platio :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Idemooooooooooooooo sada ce Elite poceti noblati Barbare :$ :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Idemooooooooooooooo sada ce Elite poceti noblati Barbare :$ :kokice:

a sta vise da me iznenadi roke i lane se kunu nece Osma kod njih nikad,resetovace ga..Osma hoce juce da napadne i resetuje laneta...kako mi se cini izgleda ovde samo je fate takav kakav jeste :eek:k:
Ovde se svi drze svoje reci kao do lanjskog snega.....ili se svi u stvari boje Osme :boks:...
 

DeletedUser

Guest
a sta vise da me iznenadi roke i lane se kunu nece Osma kod njih nikad,resetovace ga..Osma hoce juce da napadne i resetuje laneta...kako mi se cini izgleda ovde samo je fate takav kakav jeste :eek:k:
Ovde se svi drze svoje reci kao do lanjskog snega.....ili se svi u stvari boje Osme :boks:...

Bojimo se i mi Osme pa kako neće oni :predaja:
 

DeletedUser

Guest
crowe s njim vam je bilo i sokera igrat rizično sad ste sigurniji :festa:
 

DeletedUser

Guest
Osma vs CROW+WALL 1:0....iz keca u kec....auuuu pa osma je bolji nego Spanci i Englezi zajedno :festa:
 

DeletedUser

Guest
Kvota na osmancevixa 1.50 na njih 6.00 od pocetka je bilo


nego dal ce proci onaj moj napad na josipa pitam se sad :D
 
Status
Not open for further replies.
Top