KIL(njihova sramota)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
shegy danas u 18:22 sati
ey ovo je važnost plemena moraš nam dati svoju šifru da ti cidimo selo jer imamo špijuna,poslje si slobodno možeš promjenit šifru

Mrki vuk danas u 18:35 sati
Sta???
Moras moju sifru uzeti nemogu ti dati sifru ali sit mogu..

shegy danas u 18:36 sati
ne to se mora šifra jer imamo špijuna ako nebudeš dal ideš van iz plemena i onda si gotov jer neznamo jel si špijun

Mrki vuk danas u 18:37 sati
Pa ja nekotam kako samo mozes misliti da sam ja spijum kajus mi je uzeo grad ja sam njega napadao i izgubio plemica i jos aktivan sam na forumu evo ti sit isto je a sifra a sit.....

shegy danas u 18:39 sati
šifra ili van pa če ti igrači koje sam pogledao zauzet selo jer za njih znam da nisu špijuni,jer samo špijun neče dati šifru

Mrki vuk danas u 18:39 sati
HAHAHA...eve ti moj sifra....
malesevic
Ali ako izgubim acc i ti ces ban da popijes....
sifra:malesevic

I pritom mi je sifra promjenjena to znaci nemogu uci e ovo ako se nekazni onda neznam sta treba onda da se uradi......
 

SanjinG

New Member
Reaction score
0
Pošalji tom shegy-u keyloger pa mu hakiraj njegovu i ponovno vrati svoju šifru...:)
 

experience

Member
Reaction score
0
njih ne treba banirat nego tebi zabranit pristup ovoj igrici....ko je ikad vidio davat ikome sifru....pfff....nije mi te zao ni najmanje
 

krabat

Member
Reaction score
0
kao on bi isto i drugi prema vecem igracu a meni takav nacin igre je odvratno i zalosno
 

DeletedUser

Guest
Hvala disel
Jestel vi procitali zbog cega sam ja dao sifru nobare jedne???
 

DeletedUser

Guest
stela rosa nisi kao prvo trebala dati sifru a u podrsci to fino prijavis i to ti je to... on ce dobiti ban da nemoze biti veci
 

DeletedUser

Guest
to je s1 to ce wick odradit

da ne bude nepotrebnog spama ide lock
 
Status
Not open for further replies.
Top