Komentari na izmjene u verziji 8.34

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Ukoliko imate nekih komentara na našu najnoviju nadogradnju javite se ovdje!
 

DeletedUser

Guest
nesvidja mi se ta opcija za train .... sad savki noob zna train slat u 50 ms
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Slazem se,dzaba ti godine igre kad se sve sad namista ovako,jos namistite i da se sjece tako pa da mogu glavom o zid
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
bas, sad uvedite i opciju backtime, i nastimajte jedan prozor ovako da ukucaju kako da sjeku plemice.. i uz ove pb mogucnosti, zovem ja nenu da uplati penziju i da osvoji server.. nema vise skilla al nikako.. jel moze bez ovog :D?
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Pa cim su krenuli da za premium se moze i nick promjenuti bilo mi je jasno dokle je ova igra dosla...
Svaki put sve veca i veca sranja cini mi se :predaja:
Vratite nam igru od prije 8 ili 9 godina da uzivamo igrajuci,a vjerovatno da se i vrati puno starih igraca koji su pobjegli od ovih tako reci novih nadogradnji,kupovina resa za premium i svega sto je sa tim doslo :ljut:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ovo je odlična izmjena za iveka i tonija i anesa, sad su spremni da igraju server i da pritom znaju train poslat. Hvala vam INNO što ste im omogučili ovo... Govorili su oni da će vam pisat al podavno, al evo, izgleda mislite i na njih...


Sad ćemo vam mi pisat da nam pustite jedan server , al Old School, tako da možemo se jednom fino zaigrat.. :pivo:

Nemam ništa protiv ovih postavki, ionako ne igram. hvala :D :love:
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Ne mogu vjerovati kakve izmjene su se desile proteklih godinu i jače dana od kako nisam pratio niti igrao igru.

Ovo više nije ono što se igralo pre 5-6 godina, znamo da je moguće sve za pare, sve se oko toga vrti - takva su vremena došla, a dajte barem nešto, gde se zaista može pokazati ona čar igre koju smo nekada stari igrači igrali,učili ,jer ovo više nisu plemena ne znam kako bi ih nazvao. Ovo je dno-dna, lično sa moje tačke gledišta i nema šanse da bi gubio vrijeme,sate, pare igrajući, gde svako može postići neki rezultat za kojim je se nekada, čak i godinama radilo da bi stekao, što sada stekneš za manje od godinu. Vratite jedan dio igre što je pre bilo i vjerujem da će dosta ljudi ,vratit se, pa možda i zaigrati. Vjerujem da 90% ljudi i ne igra više, upravo zbog olakšica koje iz dana u dan radite, nadograđujete, nije više zanimljivo. Bit će i garantujem - plati, odi na odmor par dana, nemaj sitt, branit će ti acc, bolje rečeno moći ćeš blokirati račun jednom u mjesecu , jer ništa više ne može me iznenaditi :)

Živjeli :)
 
Last edited:
Top