LJUBAV NA PLEMENIMA, intervju sa igračima - Hudinamo i Duh sa sijekirom, sv1

DeletedUser

Guest
Okrutno!:ljut:
Ali ne brini - imam dovoljno deffa da izdržim sve tvoje napade.

I pohvala moderatoru za ovaj odličan intervju!

hvala, drago mi je da je ekipa sa jedinice pokazala ostalima da jedinica još itekako živi
i ne samo to..
na jedinici se rađaju i rađala su se iskrena prijateljstva i ljubavi,
a ako igra radi bilo kojih razloga i prestane, ovo najbitnije ostaje.

cheers za jedinicu! :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ma svega će biti,ali glavno da ima kulena i rakije,odmah će biti i ljubavi i prijateljstava!!!
 

woziee

Member
Reaction score
0
stvarno super prica za film :D :D :D ,to je dobra strana plemena samo sto je problem sto su svijetovi uzasno mali i svak svakog zna pa nakraju ispadne svakak :D al evo iskreno bi jee drago za vas dvoje i puno vam srece!!!

JA sam eto isto stekao mnoga prijateljstva ovdje sa dosta osoba necu sad imenovat niije ni bitno a i u HR9 ima dosta dobrih ljudi s kojima kako idu stvari cu ostat u kontaktu dugooooooooooooo
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Plava, baš mi je drago da ste se osvrnuli i na onu lijepu stranu Plemena, gdje nema samo sjekiranja :D nego poznanstava, prijateljstava pa čak i ljubavi .
Iako glavne aktere priče ne znam želim im sve najbolje kako u životu, tako i u igri :eek:k:
 

Hudinamo

New Member
Reaction score
0
Jos jednom hvala svima :love: to govorim i u duhovo ime ali je previse lijen da se prijavi na forum pa cita sve sa moga :D
 

DeletedUser

Guest
oho vidi mi starih susjeda-sorry na kasnom komentaru,ali naravno veliki pozdrav i sretno u braku
 
Top