M!LF, MiLF vs TCO

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
evo jedan vic:

Pita djeda mraz plemenaša,šta hoćeš za novu godinu,a on odgovara:da joker1 pošalje train na mene :D
hehehehh :D

nemojte mlatit praznu slamu doći će red na vas samo polako nemojte mi se mnogo žurit

probao sam poslao train uzeo selo vidio da je to prelako i onda kažem svojima ma neka ih daj prvo da se rješimo ovih što nam stvaraju probleme njih ćemo kasnije rješiti

:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
nista mi nije zalije nego sto vam tamo nisam bio blize... ;)
samo uzivaj i gledaj sta ce biti... ;)
 

DeletedUser

Guest
hehe, ja sam ponosan kad moje pleme nize uspehe, a ja kao pojedinac ne moram...
ja samo ovu igru smatram zabavom i druzenjem, a moze se reci da sam i uspjesan u njoj... ;)

pozdrav
 

DeletedUser

Guest
hehe, ja sam ponosan kad moje pleme nize uspehe, a ja kao pojedinac ne moram...
ja samo ovu igru smatram zabavom i druzenjem, a moze se reci da sam i uspjesan u njoj... ;)

pozdrav

polako zaustavi se gdje si požurio pa vi izgleda već osvojili hr11

a šta znači ovo
nista mi nije zalije nego sto vam tamo nisam bio blize... ;)

šta bi napravio baš me zanima, ne potcjenjuj nikoga moj ti je savjet igraj se kad već tako radiš, nemoj da misliš da znaš nešto što ja ili recimo 90% plemena iz TCO nezna

mi već ratujemo i ratovali smo prije nego ste se vi priključili tom ratu sad ste ih ostavili na cjedilu (mislim na MH ) pa došli ovamo na forum da prozivate kako mi ne napadamo mi napadamo i dalje i ostvarujemo svoje ciljeve i napadamo ono što se nama svidja da napadnemo a ne ono što bi vi htjeli da mi napadnemo.
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
SalePG 13.07. u 13:36 sati
Ma oni noblaju svoje neaktivce i morali su nam od toliko accova dati neki da mi ne pocnemo da ih lupamo jer nam jos nisu vratili sela sa naseg kont... ali to nema veze sa vuletovom novim talasom ucjena...

Prvo uzmete igraca na kojeg radimo akciju, pa se onda pozivate na diplomatiju pa onda krecete sa pitanjima...

Cini mi se da treba obratno, prvo da pitate pa onda da uzimate... Ko je sledeci? gamu cete u pleme da dovedete? Ili r0kea? Ili koga li vec?



Tko je sledeci od Milfovaca da izleti vani radi ucjena RWP? Usput me interesuje tko ce da izleti vani iz RWP da bi se napravilo mjesta za Milfovce? ili je to obecanje ludom radovanje, mutno, mutno brate nista se ne vidi, pa gdje su ti silni ratnici sto se busaju u prsa, ja ih nigdje nisam vidio jos, uglavnom pokusavaju ojacati u lovu u mutnom
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
SalePG 13.07. u 13:36 sati
Ma oni noblaju svoje neaktivce i morali su nam od toliko accova dati neki da mi ne pocnemo da ih lupamo jer nam jos nisu vratili sela sa naseg kont... ali to nema veze sa vuletovom novim talasom ucjena...

Prvo uzmete igraca na kojeg radimo akciju, pa se onda pozivate na diplomatiju pa onda krecete sa pitanjima..

Cini mi se da treba obratno, prvo da pitate pa onda da uzimate... Ko je sledeci? gamu cete u pleme da dovedete? Ili r0kea? Ili koga li vec?



Tko je sledeci od Milfovaca da izleti vani radi ucjena RWP? Usput me interesuje tko ce da izleti vani iz RWP da bi se napravilo mjesta za Milfovce? ili je to obecanje ludom radovanje, mutno, mutno brate nista se ne vidi, pa gdje su ti silni ratnici sto se busaju u prsa, ja ih nigdje nisam vidio jos, uglavnom pokusavaju ojacati u lovu u mutnom
...

ma mutno do besvjesti, evo oni što su ih milfovci pokupili od nas sad u ratu s njima :woot:
ludilo brale, što bi rekli mandrili iz splita... na kraju će milfovci ispušiti prije nas koji već misec dana igramo kao gubitnici samo onako , a stvarno mi žao milfovaca...tako su "jaki " od starta ali izgleda samo dok im nije zacrvenilo kraj i u kontinentu :andjeo:
ma ne brinite "saveznici" mi ćemo se za vas žrtvovati :hmm:
 

DeletedUser

Guest
čeka se kad ćete skupit hrabrost za nas.. Samo da budete kul.. pa najavite, a ne da se samo krene ponoći, na ovaj način ko šta ste nove radne snage skupljali... a ostalo nije problem.. :love:

samo da najavim da smo krenuli u rat i protiv vas :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top