Manipulacije

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
TCO-u svaka čast, momci su daleko najspremniji što se tiče igre, na hr11 se našla ekipa CSDS na 3 različite strane i to je bilo za očekivati da će se na kraju sastati, eto čak i Belisarius iz MIlf-a našao se u toj "pobjedničkom plemenu", takođe niko ne spori spajanje TCO i RWP po istoj osnovi, bilo bi to sve "kapa dole" da su se odma TCO i RWP spojili i deri, nego RWP isto mala djeca, danas se spajaju sa Milf i kuju plan ratovanja sa TCO, defa se front a sutra skroz druga priča, to nije ispalo ni malo korektno... sa jedne strane, RWP je na ratnoj igri uspio osvojiti server bez rata, ali koliko je to ispalo moralno?

TCO se nema šta prigovoriti, ali RWP me razočarao sa one moralne strane ali eto, tako je kako je...

I nije mi jasno koji je fazon odma guliti po zatvaranje servera, pa igramo da ratujemo, ne igramo se SIMS-a, izgleda da su neki startali samo da pokupe premium bodove i gotovo.

TCO je za mene jedini pobjednik, momci respekt svaka čast.

Ovako uz postovanje tebe kao igraca i kao korektnog i uglavnom objektivnog coveka, davno pre ovog sveta diplomatija je pocela vise da kroji svet nego ostalo. Kad ste vi sa masovnom diplomatijom i regrutovanjem uzeli ba6 mislim da vam niko nije zamerio puno sto ste to radili, dok su neki pretezno igrali bez diplomatije i protiv celog servera. Na ovom svetu bilo je malo talasanja i prepirki ali naravno da cemo spojiti i igrati zajedno sa prijateljima. Jeste da smo preskocili velike kontinentalne ratove, mada tek ce ih biti, daleko od toga da nismo bili spremni za rat sa bilo kojim plemenom. A iskreno ne vidim i razlog da ako se neki svet mogao brzo da se zavrsi da se to i ne uradi. Mada znam da si ti navikao na vsetove kao sto je ba2 gde se ratovalo 3 godine.
Perses iz inata RWP
 

DeletedUser

Guest

sta je to dual da caskom objasnim....krenu 2-3 igraca da igraju na svojim nalozima,kada se malo razviju dvoje ociste selo pored treceg,treci osvoji selo pored i njih dvoje...e onda idemo na dual ili vec trijal kako se zove....pa sam to ne mozes da postignes sve da ne spavas prvi mesec....
Zato ne volim dual,trijal....igram sam....uvek....
E kada bi svako bio sam onda da vidim kako se igra,koliko je ko aktivan,iznenadjenja....realno bilo bi mnogo zanimljivije...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ovako uz postovanje tebe kao igraca i kao korektnog i uglavnom objektivnog coveka, davno pre ovog sveta diplomatija je pocela vise da kroji svet nego ostalo. Kad ste vi sa masovnom diplomatijom i regrutovanjem uzeli ba6 mislim da vam niko nije zamerio puno sto ste to radili, dok su neki pretezno igrali bez diplomatije i protiv celog servera. Na ovom svetu bilo je malo talasanja i prepirki ali naravno da cemo spojiti i igrati zajedno sa prijateljima. Jeste da smo preskocili velike kontinentalne ratove, mada tek ce ih biti, daleko od toga da nismo bili spremni za rat sa bilo kojim plemenom. A iskreno ne vidim i razlog da ako se neki svet mogao brzo da se zavrsi da se to i ne uradi. Mada znam da si ti navikao na vsetove kao sto je ba2 gde se ratovalo 3 godine.
Perses iz inata RWP


Da meni je najjači server ikada bio ba2, prvih 5 plemena, jednake šanse zaa osvajanje, ali tad je bilo daleko više igrača, 5-6 puta više nego na hr11, i drugačije je bilo prije, sad skoro da možeš kupovati resurse ali o tom po tom. Naravno da je RWP uvijek bio spreman za rat sa bilo kime, jako je to pleme, sve to stoji, ja kažem meni je glupo na ratnoj igri završit bez rata, ja igram da ratujem a ne da osvojim, manje bitno osvajanje al svako ima različite stavove i poštujem to. Ne zamjeram spajanje sa TCO, svako pleme ima puno pravo da izabere, ne zamjeram ni što RWP osvaja bez i jednog pravog rata, i to je umjeće, ali zamjeram to što su se ponijeli isto djeca, danas sajanje sa MIlf, sutra hajte napolje hoćemo sa drugim, kad se odlučiš, to je to.
 

DeletedUser

Guest
ovako je znači bilo MILF se štekao misli su napravit će nešto ako upadnu protiv TCO u sred rata koji je trajao sam MH i crnci koji su imali u to vrijeme isto bodova kao TCO, pa ajmo sada kad su oštećeni sa vojskom da ih udarimo ali tu ste se zeznuli još niste skontali da se prvo gradi kasarna na 25 pa se onda dižu rese, nismo obraćali pažnju na vas uopšte cilj nam je bio MH i to smo lagano rješavali dok ste se vi recimo kucali na nas i uz to ste pokupili neko selo, e sada strah je nastao kad ste vidili da smo MH skoro pa rješili da nisu imali sa čime više da nas ugroze počeli ste da se plašite i kada je od TCO krenula izvidnica ka MILFu nastala je panika znali ste da će akcija na vas i opa šta se dešava vi bježite u pleme sa kojim mi imamo diplomatiju pokušavate tu naći spas, ali dešava se to šta se već desilo i vi izvisite i onda neki pojedinci dolaze tu sa nekom pričom koja nema veze sa vezom

šta ste pokušali vi da napravite jel ste možda bolje pleme od RWP eto oni nisu ratovali nisu imali ozbiljnog rata ali ste ih se plašili da ne krenu na vas i iz tog straha da ne ostanete poraženi vi idete kod njih u pleme

a šta je RWP napravio, napravio je to da je logičnije da nastave dalje sa ekipom od kojih su sa pojedincima (recimo većinom) igrali razne svjetove zajedno čak od ba1 pa na dalje, a da otkantaju ekipu sa kojom su od recimo nekog tamo ba servera pa nadalje konstantno bili u ratu


Koga vi sad ustvari krivite i za šta ga krivite? Razmislite malo bolje i skontat će te da ste ustvari krivi sami sebi!
 

DeletedUser

Guest
Ja samo da se javim ekipi koja me poznaje.....vidimo se na jesen ... pozz by SVOstroski :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top