MARKO OSVAJAČ ! HAHAHAHAAHAHAH

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
qd-YFMsBQL6y_cFXV33WDw.png


Grupa Facebook '' Nimfo '' .
Član Ivan Fotak poznatiji kao Death Knight.
Igrao na accu : '' Otac Na Igricu '' , na jednom od glavnih rachuna.
Prenosio naredbe konstantno napade na Ubicu.

Laganje Marke i čitave ekipe. Eto samo kao završni dokaz, čestitam Marko ti si majstor defnazive.
Tuga, Jad i Čemer. Nadam se da igrači koje poštujem u NIMFO nisu imali ništa sa ovim jer ovo je suviše jadno.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Čestitam Dino, ti si majstor pisanja oproštajnih. Poyy


haha kako si jadan.. sad je to najbolji odgovor.. a jučer je bio '' Da sam imao spijuna na tvom accu ne bi prolazilo 100 offa sa katama '' , e moj Marko u rupu neku se zavuci.. eto slikica pamti je i čuvaj kao dokaz kako znaš da braniš sela i kako si porazio Ubicu još jednom :* .
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
haha kako si jadan.. sad je to najbolji odgovor.. a jučer je bio '' Da sam imao spijuna na tvom accu ne bi prolazilo 100 offa sa katama '' , e moj Marko u rupu neku se zavuci.. eto slikica pamti je i čuvaj kao dokaz kako znaš da braniš sela i kako si porazio Ubicu još jednom :* .

Eto tebi na drugoj temi odgovor, i ponuda koju nećeš smjeti prihvatiti.
 

Juke888

Active Member
Reaction score
47
Čekaj zašto ti nisi našao nekog da ti dojavi Shalomove,Komunistine,Shejatanove,Smajketove ili Dragerove naredbe,imao si izbora ima nas mnogo po tim accevima,nisam mogao jbg provjerena ekipa.. Puštaš ljude koje ne znaš na račun i ko nije provjeren,ne žali se,nauči nešto i nastavi dalje,nemoj više da se**š... poyy
 
Top