Masters turnir

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hajde ljudi da se ekipica kakva napravi....Da se igra malo protiv drugih a ne samo medjusobno svadjanje i ratovanje :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Evo bas citam da su dezaktivirali razmjenu resa i pb, sto znaci da nema kupovanja resa, to je dobro jer bi sa tim bilo sranje, jos samo da dodaju vise barbara, jer jedan barbar na 3 igraca od toga nema nista
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Evo bas citam da su dezaktivirali razmjenu resa i pb, sto znaci da nema kupovanja resa, to je dobro jer bi sa tim bilo sranje, jos samo da dodaju vise barbara, jer jedan barbar na 3 igraca od toga nema nista
Ozb su to uradili. Nisam čitao dugo, ali sam vidio da će to biti i većina se nije složila sa time, pa to je onda extra. Mogli smo onda sastavit neku ekipicu za nešto odradit.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Evo Wicked, pošto je to isključeno, mislim da bi većina i napravila ekipu. Daj nas poguraj sa 500pb, pravimo ekipu hr i idemo na taj masters
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
hahahahah hoces popit restart od rumuna odma
jos ako cosa nostra ekipa dodje, mozes odma i da ne igras
a overground ako ce da igra, moze mu se top3 upisati odma
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
ma ne kazem to ali bez predobre ekipe mozes se ici samo zezati, jer brzina je 4, vec sam igrao sa denisom i adom jednim masterse prije, cak su i zatvarali oni neke svijetove, ali kazem ovo je turnir gdje ce se ljudi posvetiti, i ako nemas sve racune pokrivene barem 20h dnevno , nemas sta traziti
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa normalno je, nećeš ni jedan svijet pobijedit, bez obzira na brzinu, da li brži ili sporiji, ako ti računi u plemenu nisu pokriveni, ili ako ti nisi daleko prvi pa možeš svojom igrom i aktivnošću pokriti neke račune, ali to je rijedak slučaj naravno
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ali naravno i problem je okupiti ekipu koja bi išla na taj svijet. Znamo svi da je i većina boljih igrača prestala igrati, a uvijek može se probati okupiti neka ekipa koja bi mogla probat barem nešto, ne možemo znati kakav će rezultat biti ako se ne pojavimo na tom mastersu.

Moja preporuka.

Gamma
Kralj atila ili kako vam ga već marko antonije
Andy
Pamy i Kublaj
Dino Osmičević sa nekim duallom
Osman i Indira (ubitačan duall)
Wicked - što da ne :D
Adin sa nekim normalnim duallom
Ludi petak (benjo vedad i ja)

I još to prazno mjesto, može se uvijek neko predložiti, ali eto ako ima zainteresovanih da idemo igrati, može.
Meni je još benjo pisao na skajp, ali sam ga slatko odbio, ali što da ne na kraju krajeva, može se probat :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Naravno, smajke kako njega da zaboravim, sori braca, miga, sašabudiša budak piva i to, pa eto čak bi i bokija predložio, sve su to dobri igrači...

I povedemo izzya da imamo zagarantovanog top3 igrača :p (bez uvrede)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ma nije bitno ko ce s kim igrati nego samo da se racuni pokriju dovoljno, ja ne bih to igrao, mogu pomoci koliko toliko ali da se zadam za taj svijet nema sanse jer imam skolu a i hr27
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ma idemo startat pokrivat koliko možemo :) pa neće niko pokrivat 25 sati dnevno račune
 
Top