Masters turnir

Special One

Member
Reaction score
41
Ali naravno i problem je okupiti ekipu koja bi išla na taj svijet. Znamo svi da je i većina boljih igrača prestala igrati, a uvijek može se probati okupiti neka ekipa koja bi mogla probat barem nešto, ne možemo znati kakav će rezultat biti ako se ne pojavimo na tom mastersu.

Moja preporuka.

Gamma
Kralj atila ili kako vam ga već marko antonije
Andy
Pamy i Kublaj
Dino Osmičević sa nekim duallom
Osman i Indira (ubitačan duall)
Wicked - što da ne :D
Adin sa nekim normalnim duallom
Ludi petak (benjo vedad i ja)

I još to prazno mjesto, može se uvijek neko predložiti, ali eto ako ima zainteresovanih da idemo igrati, može.
Meni je još benjo pisao na skajp, ali sam ga slatko odbio, ali što da ne na kraju krajeva, može se probat :D



1.GAMMA
2.Latica i Crni vitez
3.doniuss i pitbull
4.Ludi petak trio koji igra na acc
5.Andy i pamy
6.kublaj,osman i indira
7.Dino,fare i smayke
8.Max,adin,doca
9.Lazo i gothic
10.Kralj atila Dalibor sa nekim duallom.



E to je ta ekipa koja bi daleko dogurala sigurno.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Nije samo ove ekipe sto ste nabrojali da bi dogurali daleko, nego mozes napraviti 4 ekipe koji bi dogurale daleko, ne samo na nekom turniru, nego i na svim ostalim serverima..ali tipicno balkanski, ako ne moze zavrsiti za 3 mjeseca nece ni igrati :p
Tako je i moje misljenje, sto bi ja ulagao po pola godine u igricu, i to ne rekreativno udjes, nego bas aktivan moras biti, haj da imas neke zarade od nje, pa i nekako, al ovako samo si u minusu, tu i tamo radi zabave igras
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Nije samo ove ekipe sto ste nabrojali da bi dogurali daleko, nego mozes napraviti 4 ekipe koji bi dogurale daleko, ne samo na nekom turniru, nego i na svim ostalim serverima..ali tipicno balkanski, ako ne moze zavrsiti za 3 mjeseca nece ni igrati :p
Tako je i moje misljenje, sto bi ja ulagao po pola godine u igricu, i to ne rekreativno udjes, nego bas aktivan moras biti, haj da imas neke zarade od nje, pa i nekako, al ovako samo si u minusu, tu i tamo radi zabave igras
hajde ba švabo dok ovo pišeš purple hase gori i ojre brojiš ganola,poštedi nas :p
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ne kazem ja nista, cim se vremena nadje ja se vracam aktivno igrat s nekim dualom da me pokrije dok sam na poslu ili negdje drugo, ovo sad samo rekreativno, jer ne moze bolje

ps: samo ako ce se 3-4 mjeseca igrat svijet :p
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Ne kazem ja nista, cim se vremena nadje ja se vracam aktivno igrat s nekim dualom da me pokrije dok sam na poslu ili negdje drugo, ovo sad samo rekreativno, jer ne moze bolje

ps: samo ako ce se 3-4 mjeseca igrat svijet :p
hehe ima mjesta za tebe uvijek :)

a kako da nije bolja ta kombinacija purple hase i ojrići
 
Top