Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

BiK69

Member
Reaction score
0
Ma dominguse ne bojim se ja tebe. Ne igram sv7..;)
Pa svejedno, yoker je i na sv1 bio slab acc. :ludilo:
Al ajd da ne spamamo. Ubuduće promisli što budeš pričao o ostalima, nego pogledaj sebe. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Domingus... sad pretjeruješ stvarno čovječe....dosta žalosno da se nisi sjetio da mnogi igrači igraju i pod drugim nickovima na speedu inače.... ne želim neki forumski - monitorski "sukob" ali stvarno nisi objektivan... nemaš nijedan argumenat nego samo vičeš - "LOŠA JE EKIPA"... uzimaš pravo na komentiranje ekipe a kažeš da nisi ni sudjelovao i da ne igraš speed.... po čemu onda sudiš?! :zid:

i ovo se pretvara u teški off topic... da sam ja admin već bi bilo LOCK....
 

ciganili

Member
Reaction score
0
ma rijesitve vise ovo..
on je pro,igracina,ostali su noobovi i nemaju pojma i gotovo
ajme samo spamate
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ima i kvalitetnih igrača, ali moglo je i bolje, kad sam vidio da Gyorke nije upao, a da je jedan noris555 upao, kako ne bi rekao da je loša, a to što su se ljudi, koje ja nigdje spomenuo nisam javljali i tu nešto napadali, to je njihova stvar. Sad tek vidim borissu kad su njega napadali tu i vrijeđali.

Bik69: Da završimo ovu priču više, nitko nije tebe spomenuo u onom prvom postu. No ako si se ti prepoznao u tome to najbolje sudi, ja te ne smatram lošim igračem i da yoker je u jednom danu nabio 8,5 mil ODD, možeš zamislit kako se bilo branit s 50 deff sela protiv mogula, Lady Tina, Tose23, digitalplayer te ivek veliki.

Sick wit it: Koliko ja znam ovo je slobodna zemlja i mogu govoriti što god želim, ja i dalje smatram da je ekipa loša, iako si i ti upravu, nisam igrao speed pa eto nemam se pravo žaliti ;)

Sve u svemu, momci i djevojke sretno, pokažite mi da sam bio u krivu :)
 

DeletedUser

Guest
pa čuj, sigurno da se među 50 igrača mora zalomiti i neki slabiji.... ali to nisu krivi ni ti slabiji niti bilo tko jer ako bolji nisu htjeli sudjelovat... ili možda nisu mogli - onda je jasno da ima svega... No, ja smatram da ipak prevladavaju oni bolji i iskusniji pa stoga vjerujem da ekipa nije loša... no, vidjet ćemo i to ;)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
pa čuj, sigurno da se među 50 igrača mora zalomiti i neki slabiji.... ali to nisu krivi ni ti slabiji niti bilo tko jer ako bolji nisu htjeli sudjelovat... ili možda nisu mogli - onda je jasno da ima svega... No, ja smatram da ipak prevladavaju oni bolji i iskusniji pa stoga vjerujem da ekipa nije loša... no, vidjet ćemo i to ;)

Rekoh ima dobrih igrača, a ima i loših, no što je tu je.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
ps. ja, i ovih prvih 6,7 smo se vec plasirali i za .ba tim i tako da ne mozemo igrat 2 speeda pa ako bi moglo da ja proberem neke koji su restartovali da zamjene nasa mjesta :) jer ako ostane ovakva ekipa bez nas necete imat sanse ni protiv penija :D

ae sta se svadjate vise, nego moze li ovo il ne
 

DeletedUser

Guest
a ja već 2 godine čitam postove na forumu o tamo nekom adminu sa ba koji je strah i trepet i od kojeg svi bježe:confused:
 

DeletedUser

Guest
A beo duša treba mu podići spomenik ovdje u Hrvatskoj jer zbog njega svi igrači sa .ba dolaze ovdje :pivo:
Samo da kažem bezveze plačete jer samo prvih 15 ide da nas predstavlja ostali su zamjena :)
 

DeletedUser

Guest
EEE

A beo duša treba mu podići spomenik ovdje u Hrvatskoj jer zbog njega svi igrači sa .ba dolaze ovdje :pivo:
Samo da kažem bezveze plačete jer samo prvih 15 ide da nas predstavlja ostali su zamjena :)

Daili se važi i 15 igrač?? :D
 

Dompagoj

Banned
Reaction score
0
friendly

Kako ćemo dobit lozinke za prijateljsku protiv Francuza?
I dajte stavite listu onih koji će se natjecati da se ekipa skupi.
 

DeletedUser

Guest
ako vam zatreba igraca tu je nob :p
samo prije javite spidiju a on ce meni :zid:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
treba ta lista da vide neki igraci koji su voljni igrati kad je iduca tekma i ko ce igrati da se malo organiziraju ...
 
Top