Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

BiK69

Member
Reaction score
0
Danny: Čuj ti, na greškama se uči, no ako pogledaš u kojima sam ja plemenima igrao, logično je da sam pobjeđen bio, nisam ja kao ti da se skrivam iza na hr5 Softa i ekipe i na hr7, Davida, volio bi da si mi jednom susjed pa da riješimo to, onako viteški.

Ostali mozgovi: kad napišem hr. server ne mislim samo na hr7 , nego na svih 7, znate vi brojat?
Hmm..
Dobro, dakle, ajmo vidjeti tvoje statistike i statistike mene (i moga dualla)
Znači:

hr1
Domingus: /
Ja: luine10 (početak igranja plemena, tada sam imao 11 god, al moj duall ima puuno više da ne bi mislili da sam samo ja klinjo na BiK69 accu)

hr2
Domingus: /
Ja: Započeo igrat, zatim restartan od raste da bi na kraju s njima igrao zadnja 3 mjeseca pod accom Marli - za nju sav RESPECT)

hr3
Domingus: /
Ja: /

hr4:
Domingus:
Most Points: 11,149
18th July 2011
Most Villages: 4
12th June 2011

Ja: /

hr5:
Domingus:
Most Points: 1,210
12th May 2011
Most Villages: 1
23rd March 2011

Ja: /

hr6
Domingus:
Best Rank: 261
23rd March 2011
Most Points: 1,210
12th May 2011
Most Villages: 1
23rd March 2011

Ja:
BiK69:
Best Rank: 5
04th February 2012
Most Points: 646,303
09th February 2012
Most Villages: 74
09th February 2012

Statistika ne laže, a ti, molim te, prije nego počneš omalovažavati druge, pogledaj sebe, svoje statistike.
Ja imam 14 god. i navikao sam na "omalovažavanje" i igri, al' moj duall ima duplo više od mene i njega to također vrijeđa, a vjerujem da igra bolje od tebe. Nažalost, to izgleda nećemo nikad saznat jer tebi je max bodova 12k odnosno, odnosno prosjek po svijetu 4k.

IN-TOPIC:
Ja vjerujem u repku koju imamo. Igrači igraju odlično, zaista. Igrao sam i igram dosta speed .net svjetova i ne igraju ništa bolje od nas. Ne smijemo izgubiti moral. To što recimo Nijemci su "kolijevka" TW-a ne znači da su bolji. Glava gore i idemo pokazati da i hr. serveri daju ponajbolje igrače na tom turniru, a ako ne to, onda da svojim timskim radom možemo postići uspjeh. Naravno, najvažnije je da se zabavimo, upoznamo, sprijateljimo u igri - postanemo ekipa. ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
A dakle, ti si bio moj susjed NeyiHyuga..;)
Skužio sam kako si me fejkovima htio navući da te napadnem, al' znao sam da si deff sa puno koplja i teške..:festa:

Tu je nejihyuga ne brini se. :andjeo:
bilo je i defa i offa koliko hoces. :D
 

BiK69

Member
Reaction score
0
pa eto ti... ovaj Bik je u vrhu 6ce, isto tako igrao je i Pospanko koji je dobar igrač.... ima dobrih igrača koji su ušli na speedu a inače dobro igraju i na normalnim serverima... ne treba vrijeđat nikoga.... netko gore je dobro napisao - " ko je kriv nekome ako se nije prijavio " ;)

Tu je nejihyuga ne brini se. :andjeo:
bilo je i defa i offa koliko hoces. :D

heheh..;)
Neka, neka..
točno sam znao da si išao na pennya i samo je bilo vremena..;)
al priznaj, htio si me fejkovima navući da te napadnem :festa:

čestitam na uspjehu :pivo:
 

DeletedUser

Guest
i dalje vi o speedu....što reć- dečki su došli organizirano,očitali nam lekciju i idemo dalje

što se tiče natjecanja sa repkom....zašto ne,pa možemo svaki put bit poraženi što se mene tiče,meni je baš super bilo odradit ova 4 sata i sljedeći put,ako ništa drugo zabava mi je zajamčena

p.s. ukoliko ne budem mogao igrat,a ima netko tko bi htio,nek dođe do mene doma,ja mu utipkam šifru i on igra :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
...............

Koliko Runda ce biti? I Dali ima Veceras 2 Runda:ljut:
 

DeletedUser

Guest
Ima i sutra treća i tako svaki dan dok ne ispucamo sve igrače sa hr servera onda su svi reprezentacija :pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Hmm..
Dobro, dakle, ajmo vidjeti tvoje statistike i statistike mene (i moga dualla)
Znači:

hr1
Domingus: /
Ja: luine10 (početak igranja plemena, tada sam imao 11 god, al moj duall ima puuno više da ne bi mislili da sam samo ja klinjo na BiK69 accu)

hr2
Domingus: /
Ja: Započeo igrat, zatim restartan od raste da bi na kraju s njima igrao zadnja 3 mjeseca pod accom Marli - za nju sav RESPECT)

hr3
Domingus: /
Ja: /

hr4:
Domingus:
Most Points: 11,149
18th July 2011
Most Villages: 4
12th June 2011

Ja: /

hr5:
Domingus:
Most Points: 1,210
12th May 2011
Most Villages: 1
23rd March 2011

Ja: /

hr6
Domingus:
Best Rank: 261
23rd March 2011
Most Points: 1,210
12th May 2011
Most Villages: 1
23rd March 2011

Ja:
BiK69:
Best Rank: 5
04th February 2012
Most Points: 646,303
09th February 2012
Most Villages: 74
09th February 2012

Statistika ne laže, a ti, molim te, prije nego počneš omalovažavati druge, pogledaj sebe, svoje statistike.
Ja imam 14 god. i navikao sam na "omalovažavanje" i igri, al' moj duall ima duplo više od mene i njega to također vrijeđa, a vjerujem da igra bolje od tebe. Nažalost, to izgleda nećemo nikad saznat jer tebi je max bodova 12k odnosno, odnosno prosjek po svijetu 4k.

IN-TOPIC:
Ja vjerujem u repku koju imamo. Igrači igraju odlično, zaista. Igrao sam i igram dosta speed .net svjetova i ne igraju ništa bolje od nas. Ne smijemo izgubiti moral. To što recimo Nijemci su "kolijevka" TW-a ne znači da su bolji. Glava gore i idemo pokazati da i hr. serveri daju ponajbolje igrače na tom turniru, a ako ne to, onda da svojim timskim radom možemo postići uspjeh. Naravno, najvažnije je da se zabavimo, upoznamo, sprijateljimo u igri - postanemo ekipa. ;)

Tko je tebe spomenuo?
Btw. Sv1 sam ja bio yoker, kasnije Deki18 i onda Lady Elois
Sv4 sam obrisao Domingus te sam igrao na bungy1986.

Pa malo promisli...

I još, ekipa je loša, ali što se može, nikome se ne da speed igrati.
 

DeletedUser

Guest
Tko je tebe spomenuo?
Btw. Sv1 sam ja bio yoker, kasnije Deki18 i onda Lady Elois
Sv4 sam obrisao Domingus te sam igrao na bungy1986.

Pa malo promisli...

I još, ekipa je loša, ali što se može, nikome se ne da speed igrati.

Te račune si dobio, nisi igrao od početka tako da se to ne broji :p
 

BiK69

Member
Reaction score
0
Tko je tebe spomenuo?
Btw. Sv1 sam ja bio yoker, kasnije Deki18 i onda Lady Elois
Sv4 sam obrisao Domingus te sam igrao na bungy1986.

Pa malo promisli...

I još, ekipa je loša, ali što se može, nikome se ne da speed igrati.

Aha, toliko je loša da nisi upao :hmm:
Vidim tvoja taktika je da kada te restartaju dobiješ novi acc. Ah, blago tebi, malo igrača može imati razvijen acc nakon restarta :hmm:

A po čemu si zaključio da je loša?
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Aha, toliko je loša da nisi upao :hmm:
Vidim tvoja taktika je da kada te restartaju dobiješ novi acc. Ah, blago tebi, malo igrača može imati razvijen acc nakon restarta :hmm:

A po čemu si zaključio da je loša?

1. Ja nisam igao na speedu, zašto bih igrao kad igrači poput (zaključite sami) igraju, samo izgubit 4 sata svog života, nijem i jasno kako noris555 upadne, a Gyorke ne, pa mislim....
2. Na yokeru sam bio od samog početka.
3. Zaključio sam po igračima koji u njoj igraju
4. Imaš li ti razvijen acc?
5. Probaj i ti nešto zaključiti...

EDIT
Ma tko to tebe spominje, nisam ja tebe spomenuo u onom postu, kako neki igrači mogu upasti, mislio sam na noris555 i slične njemu. Ako ćeš već radit usporedbu po svijetovima, onda uključi moje ostale nickove, a mogao bi i svijet 7.
 
Last edited:

BiK69

Member
Reaction score
0
1. Ja nisam igao na speedu, zašto bih igrao kad igrači poput (zaključite sami) igraju, samo izgubit 4 sata svog života, nijem i jasno kako noris555 upadne, a Gyorke ne, pa mislim....
2. Na yokeru sam bio od samog početka.
3. Zaključio sam po igračima koji u njoj igraju
4. Imaš li ti razvijen acc?
5. Probaj i ti nešto zaključiti...

EDIT
Ma tko to tebe spominje, nisam ja tebe spomenuo u onom postu, kako neki igrači mogu upasti, mislio sam na noris555 i slične njemu. Ako ćeš već radit usporedbu po svijetovima, onda uključi moje ostale nickove, a mogao bi i svijet 7.

1. IGRAČ KOJI IGRA LOŠE KLASIČNI SVIJET MOŽE BITI DOBAR NA SPEEDU!
2. Pohvali se sa yokerom - na svim svjetovima ukupno manje od 65k bodova.
3. Vidjet ćemo kakvi su to igrači.
4. Ja imam razvijen acc kojeg smo ja i duall razvili.
5. Ja zaključujem da si ti jedan obični umišljenko i vidim da misliš da si najbolji. Šta tu svoju igru nisi pokazao na speedu, a ne tu nama soliti pamet.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
1. Ja nisam igao na speedu, zašto bih igrao kad igrači poput (zaključite sami) igraju, samo izgubit 4 sata svog života, nijem i jasno kako noris555 upadne, a Gyorke ne, pa mislim....
.
Ovako, svi bolji igraci su na pocetku restartovali i na kraju su ostali losi igraci (da ne kazem botovi) i zbog toga je taj neki noris555 usao, sto prvi put cujem za njega, a losi igraci se nisu plasirali jer im se nije dalo da idu iz pocetka, (mi krivi)
1. IGRAČ KOJI IGRA LOŠE KLASIČNI SVIJET MOŽE BITI DOBAR NA SPEEDU!

moze, al ako igra speed 24/7

ps. ja, i ovih prvih 6,7 smo se vec plasirali i za .ba tim i tako da ne mozemo igrat 2 speeda pa ako bi moglo da ja proberem neke koji su restartovali da zamjene nasa mjesta :) jer ako ostane ovakva ekipa bez nas necete imat sanse ni protiv penija :D
 

DeletedUser

Guest
1. Ja nisam igao na speedu, zašto bih igrao kad igrači poput (zaključite sami) igraju, samo izgubit 4 sata svog života, nijem i jasno kako noris555 upadne, a Gyorke ne, pa mislim....
2. Na yokeru sam bio od samog početka.
3. Zaključio sam po igračima koji u njoj igraju
4. Imaš li ti razvijen acc?
5. Probaj i ti nešto zaključiti...

EDIT
Ma tko to tebe spominje, nisam ja tebe spomenuo u onom postu, kako neki igrači mogu upasti, mislio sam na noris555 i slične njemu. Ako ćeš već radit usporedbu po svijetovima, onda uključi moje ostale nickove, a mogao bi i svijet 7.

OH, I SEE THE TRUTH IN YOUR LIES!
I SEE NOBODY BY YOUR SIDE!
:kokice:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ovako, svi bolji igraci su na pocetku restartovali i na kraju su ostali losi igraci (da ne kazem botovi) i zbog toga je taj neki noris555 usao, sto prvi put cujem za njega, a losi igraci se nisu plasirali jer im se nije dalo da idu iz pocetka, (mi krivi)


moze, al ako igra speed 24/7

ps. ja, i ovih prvih 6,7 smo se vec plasirali i za .ba tim i tako da ne mozemo igrat 2 speeda pa ako bi moglo da ja proberem neke koji su restartovali da zamjene nasa mjesta :) jer ako ostane ovakva ekipa bez nas necete imat sanse ni protiv penija :D

Napokon neki normalni komentar.

Bik69 - ideš mi na živce stvarno, yokera sam igrao na svijetu 1 samo, koji ti je nick na hr7, odmah train na tebe šaljem, neće ti ni sav deff ovog svijeta pomoći

Danny Ocean - kulture bez
 

DeletedUser

Guest
Ekipa, pazite se, Domingus šalje opake trainove! Sve u sec čovječe :)
Još samo da nauči da mora slat plemiće, a ne kate i di će mu kraj biti :eek:k:
 
Top