MH vs Mrmci

Status
Not open for further replies.

zyex

Member
Reaction score
0
Pleme MI HRVATI je objavilo rat plemenu Mrmci!

Naziv rata: Uništenje

Objašnjenje:
Bježite dok možete. Podvale pod NAP- om se kažnjavaju.
 

DeletedUser

Guest
dođoh vodjeh osvojih:eek:ok: objim stranama zelim zanimljiv rat:eek:ok: nek gori pobjedi:lool:
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
ispravan naslov bi bio GROM VVV MH MH@ vs Mrmci

podvale pod napom?

MH - Domingus danas u 15:51 sati
Citiraj Uredi Izbriši
Čim završimo s WTF, okrećemo se njima, čujem da su vam saveznici gromovi, ajmo sva tri plemena sklopit savez i zajedno na mrmci.

sretno u svakom slucaju, nije da vam nece trebati sreca:D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Imali smo NAP, a oni su nam uzeli selo pod NAP-om i napali nam jednog drugog igrača.
 

DeletedUser

Guest
WTF je nestao u nepunih 6 dana, sada je nas još više, istina i vi ste puno bolji od WTF. Sve ćemo još vidjeti.

A imate se čim i hvaliti 5 plemena sa svekupno 150 članova na jedno pleme od 31 člana :ludilo::ludilo:

Mrmci :eek:ok:
 

zyex

Member
Reaction score
0
kojih 5 plemena ??? samo smo vam mi objavili rat dok vam ostali neobjave ratove to ni neracunamo
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
kojih 5 plemena ??? samo smo vam mi objavili rat dok vam ostali neobjave ratove to ni neracunamo

Mi ratujemo protiv 5 plemena, a vi ratujete samo protiv nas i možda još nekog plemena što je na drugoj strani svijeta, mada to prepuštam špijunima da vide s kim ratujete.

2 Mrmci 117.218 117.218 31 3.781 41 2.859
10 MH 84.110 87.423 45 1.943 49 1.784

Mene bi stid bilo..
 

journeyman

Member
Reaction score
0
kojih 5 plemena ??? samo smo vam mi objavili rat dok vam ostali neobjave ratove to ni neracunamo

Na onu foru, nepika se jel? :D

Davno su druga plemena sa nama usla u konflikte i organozovali neke, ajmo ih tako nazvat, akcije. Ne kazem ovo je tema o ratu 2 plemena i to nas i vas i nikoga vise :). Samo eto da se zna, a znate to dobro i vi a i mi.
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
samo bih zamolio suplemenike da se ne raspravljaju ovdje, sve ce vrijeme pokazati

stats od objave rata:

Side 1:
Tribes: Mrmci
Side 2:
Tribes: MH, MH@

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 0
Difference: 2

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,022
Side 2: 0
Difference: 3,022

chart


vidim hvalite se nekom pobjedom nad WTF, da vas pitam samo, cime ste vi konkretno doprinijeli njihovom raspadu? je li samo vase pro pleme ratovalo protiv WTF?:hahaha:

izgubljena sela WTF...ja vidim samo ovo:

Village Points Old owner New owner Date/Time
002 | Martina (531|516) K55 1,583 Shit Man [WTF] Fearless [Mrmci] 2011-04-21 02:19:05


prijateljski savjet, smirite hormone, postizete kontraefekat na forumu:D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Da sad ja kažem o ovom velikom plemenu Mrmci. Očistili smo im igrača, spremili se za preuzimanje, napravili plemiće. Kada ono, igrač dobio kick. Zato nemojte se hvaliti da nam uzimate sela i da ste bolji, jer mi barem ne ostavljamo članove na cijedilu.

Hvalite se tu kako vas je manje. Ovo je timska igra, igra druženja, zajedničkog napadanja, a to što je vama 30 članova dosta, nas ne zanima. Zapravo to je nama izvrsna stvar, imamo manje posla. WTF je pao, ne zato jer smo uzimali sela, nego smo ispraznili 75% tih sela.

Sada je prošao Uskrs pa možemo i mi početi napadati, poprave smo napali tek kada je pao naš igrač. Koliko vidim osvojili ste jedno selo, a u poraženim protivnicima ste vrlo daleko.

Uživajte dok možete, hvalite se i dalje, baš nas briga, neka cijeli forum misli kako smo slabi, ali najkraju će se vidjeti statistike. Jer ako je osvajanje na prepad, na brzinu i to još na Uskrs dobivanje rata, neka vam je onda sa srećom.
 
Status
Not open for further replies.
Top