MH vs Mrmci

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
tvrda jezgra

pa evo, nekadašnji MH-ovci koji definitivno nisu raspustili pleme i ostali se tvrdoglaviti u ratu s velikim Mrmcima još su tu i pobili par mio mrmačkih vojsci i roknuli par sela, više nismo mogli s to sirotinje što je ostalo
priznajemo da su mrmci bili puno bolji nego što smo očekivali, a dok smo skužili kako su neki od njih dobri štetu je bilo teško nadoknaditi
ipak dio današnjeg S.E. restartao par mrmaka, a da su svi dečki dali sve od sebe i da nije bilo cijelog brda špijunčina dalo se i puno više
grdio na forumu, ono niti pomažu deffom, niti napadaju niti se razvijaju nego samo gluparanje, bolje da smo ih odmah najurili

al ipak kočili mrmke kolko god smo mogli i dočekali bolje dane, a Mrmci ošli u vječnost
ovako smo ih dočekivali:
Vječna im slava i hvala!:eek:ok:
/http://www.youtube.com/watch?v=L1KO7003UaE
 

DeletedUser

Guest
Pa covece kako mozes slaviti kad je pleme raspusteno,vecina prestala da igra..:kisa:
Nisam ness u toku al ovo bi bio moj koment...
 

DeletedUser

Guest
mi nismo niš raspustili

o još kako možemo slaviti, pojma nemaš kako teško je bilo
pravi dečki se bore do kraja, bar je ovdje prilika biti hrabar
jedino ako pleme ne vrijedi ni pet para, al uvijek se nađe dobrih igrača u svakom
tako veliko i jako pleme moralo se boriti mjesecima, bez obzira na sve i pamtili bi ih, a ovako 0 bodova
ne mislim da sam neka igračina, naučio sam par dobrih štosova od njih, al propali su ko miševi:eek:ok:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
o još kako možemo slaviti, pojma nemaš kako teško je bilo
pravi dečki se bore do kraja, bar je ovdje prilika biti hrabar
jedino ako pleme ne vrijedi ni pet para, al uvijek se nađe dobrih igrača u svakom
tako veliko i jako pleme moralo se boriti mjesecima, bez obzira na sve i pamtili bi ih, a ovako 0 bodova
ne mislim da sam neka igračina, naučio sam par dobrih štosova od njih, al propali su ko miševi:eek:ok:

Stvarno me pocinjes nervirat i kad saljes poruke bar mi posalji na racun na kojem sam aktivan i da daj mi jedan nick mrmka kojeg ste resetovali a da je bio aktivan,,,i prestani vise s pricom da ste pobijedili,,,kada niste imaju statistike i mozes pogledat,,,dosta te je covjece boziji smiri se,,,nebitan si i fejk si (kao sto bi moj prijatelj rekao)
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
Victor, gdje si ti u svoj toj priči? Po mojoj nekoj procjeni Mrmcima moš' samo da se sagneš :D
 

DeletedUser

Guest
priče malog Ivice

e dečki moj baš ste sirovine :D
kolko ja znam bilokoje, weee i ja restartali smo sami revolveraša (začudo napustio Mrmke ili bio izbačen dok je bio gotov) i -Ruby- ili Kira* više se ne sjećam, da su ostali u velikoj koaliciji napravili toliko rat bi još buktio punom parom
već 10 puta ponavljam da je u Mrmcima bilo strašno dobrih igrača, a valjda razumijete da vam je kad ste u očajnoj situaciji pad valjda 100x jačeg neprijatelja užitak
a i malo kulture vam ne bi škodilo
moji dečki koji su ostali u S.E. nakon raspada MH dali su sve od sebe kolko god su znali i umijeli, a za dio plemena u MH koji nije radio pod milim bogom ništa mi nismo odgovorni
a vi s ne znam kolko mio bodova odoste u tjedan dana, pa ovo pa ono za izgovor
uf baš me impresioniraste
i druga plemena imaju neaktivne i sl. pa se ne raspadaju
i opet velim, može neko bit najbolji igrač plemena na svijetu, al da bi ga cijenio treba malo više (ima takvih igrača, ima)
treba znati biti velik i u pobjedi i u porazu
i da ste se išli ispovjediti u nedjelju za sve šta ste nablebetali i dobro operite usta sapunom:eek:k:
molim lock, vrijeđanje nema smisla
 

DeletedUser

Guest
nisam ja frustriran, ja likujem
cilj mi je bio dočekati pad mrmaka i dočekah ga, bilo je jasno da će asimilaciju dijela Borga alkosi shvatiti kao povod za rat

kod nas je bilo slično kad je razvaljen WTF, a ostaci prešli Mrmcima, pa smo malo oklijevali umjesto da smo nastavili napadati al jbg

ne mislite valjda da sam mislio da ćemo zatvoriti svijet
a kome ovdje na forumu ide pjena na usta očito je
btw jednom od najmoćnijih mrmaka trebalo je 6 mjeseci da slomi čovjeka koji je u početku slao kopljanike u napad, pa si vi mislite
a Mrmci odoše u tjedan dana, bah
umjesto da su otišli kao prave igračine sa svim parnim organima
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Ja tebe stvarno nerazumijem,,,pričaš čiste nebuloze,,,sada sam pogledao tvoja noblanja,,,istina je da ste uzeli selo od revolveraša i to jako veliko selo cak 500 bod i to ti je neki ponos i dika,,,iz tvojih postova se vidi da si hejter i kompleksaš,,previše si smiješan,,,

Svidjela mi se ona tvoja ingame poruka koju si mi poslao u kojoj prijetiš restartom,,,ljudina si nema šta!!

Uživaj malo više a malo manje se bavi problematikom MRMAK...jer kada 25 članova ratuje protiv 3 plemena i njihovih akademija i vodi u tom ratu to ipak nešto govrori...

Sretno tebi druže u nastavku igre :D
 

DeletedUser

Guest
koje pleme, nema toga
bilo, naraslo, prošlo, nestalo u tjedan dana
i to se ne može opravdati baš ničime
ovo je ipak neka situacija rata, a tko je ovdje takav šta bi tek u pravom radio
a koga to žulji vidi se po svim tim silnim nepotrebnim komentarima, raspričali se ko nikad do sada
da sam ja i moji dečki u plemenu od par mio klali bi se mjesecima pa makar bez ikakve nade
to možda nije pametno, ali se bar cijeni, al svako zna svoje
i opet velim može neko biti najbolji igrač na serveru i opet niš bogzna šta :andjeo:
i hajte se ispovjediti ili već što tko prakticira
 

journeyman

Member
Reaction score
0
nisam ja frustriran, ja likujem
cilj mi je bio dočekati pad mrmaka i dočekah ga, bilo je jasno da će asimilaciju dijela Borga alkosi shvatiti kao povod za rat

kod nas je bilo slično kad je razvaljen WTF, a ostaci prešli Mrmcima, pa smo malo oklijevali umjesto da smo nastavili napadati al jbg

ne mislite valjda da sam mislio da ćemo zatvoriti svijet
a kome ovdje na forumu ide pjena na usta očito je
btw jednom od najmoćnijih mrmaka trebalo je 6 mjeseci da slomi čovjeka koji je u početku slao kopljanike u napad, pa si vi mislite
a Mrmci odoše u tjedan dana, bah
umjesto da su otišli kao prave igračine sa svim parnim organima

Zasto toliko nevolish mrmke to su divne zivotinje. Dosli, zabavili se, malo i iskustva dobili i otisli sa hr5 i puf nema nas, gotovo, nema mrmaka, kontash. Neznam da li imash nocne more ili sta, ali bi definitivno trebao po strucnu pomoc i to pod hitno :D
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
koje pleme, nema toga
bilo, naraslo, prošlo, nestalo u tjedan dana
i to se ne može opravdati baš ničime
ovo je ipak neka situacija rata, a tko je ovdje takav šta bi tek u pravom radio
a koga to žulji vidi se po svim tim silnim nepotrebnim komentarima, raspričali se ko nikad do sada
da sam ja i moji dečki u plemenu od par mio klali bi se mjesecima pa makar bez ikakve nade
to možda nije pametno, ali se bar cijeni, al svako zna svoje
i opet velim može neko biti najbolji igrač na serveru i opet niš bogzna šta :andjeo:
i hajte se ispovjediti ili već što tko prakticira

Zašto pišeš tolike postove ako nema, dečko?

Moram još jednom da pitam, zašto si frustriran?
 

DeletedUser

Guest
o još kako možemo slaviti, pojma nemaš kako teško je bilo
pravi dečki se bore do kraja, bar je ovdje prilika biti hrabar
jedino ako pleme ne vrijedi ni pet para, al uvijek se nađe dobrih igrača u svakom
tako veliko i jako pleme moralo se boriti mjesecima, bez obzira na sve i pamtili bi ih, a ovako 0 bodova
ne mislim da sam neka igračina, naučio sam par dobrih štosova od njih, al propali su ko miševi:eek:ok:

Mali ne trabonjaj bezveze!
Mrmci u to sam siguran da nisu raspusteni radi vas vec zbog nas (Alkosa),kolko znam cijelo vrijeme ste bili u minusu za njima :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
pa ako nisi svjestan cijelo vrijeme tog trodnevnog rata dostavljali smo vam (originalnim alkosima) kojekakve korisne informacije o mrmcima, o tome tko kako igra i sl., čak i napadali čisto da im potrošimo deff, tko je od Mrmaka kratak s deffom, noblali pokoje mrmačko selo i pobili koji mio mrmačke vojske
ne misliš da valjda mislim da su pali zbog nas, al da smo ih malo gricnuli i pripomogli bogme jesmo
a ti sad protiv nas, e baš ko u politici
valjda smo NAP dobili na lijepe oči ili što smo svjetska sila
i dosta mi je te priče
svaka čast orinalnim alkosima i ja više na ovu temu ne mislim trošit vrijeme
:hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top