Mijenjanje nicka

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
da ako je u pitanju ako nick sadrzi nesto vulgarno ili uvrijedljivo..ili ako je u timu plemena.hr :love:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
da ako je u pitanju ako nick sadrzi nesto vulgarno ili uvrijedljivo..ili ako je u timu plemena.hr :love:

e pa sad nismo bas toliko koruptivni tu na hr :D
nadam se

samo trebas bit mastovit
pitaj štrudlu kako se to radi :D
:pivo:
 

DeletedUser

Guest
e pa sad nismo bas toliko koruptivni tu na hr :D
nadam se

samo trebas bit mastovit
pitaj štrudlu kako se to radi :D
:pivo:

hahaha vidicemo kad nam sabyy pojasni zasto je postavila to pitanje cisto sumnjam da ona oce promjenit svoje :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Interesuje me iz jednog razloga ako ravko moze kao admin sebi nick promijeniti mozemo li i mi ostali? Ako nama ostalima nije dozvoljeno a njemu jeste onda ne bi ni trebao on igrati?

Njegov prijasnji nick na hr5 Super Borsnac nije bio vulgaran ni uvrijedljiv.

AlkoSi - Ravkamaja danas u 15:53 sati
Citiraj Uredi Izbriši
jel mi kul novi nick,sta ces,admin sam i pravim sebi vojsku u selima i ne moze mi niko nista :p
 

DeletedUser

Guest
Sabby napises wickedu zahtjev sa obrazlozenjem zasto zelis promjeniti nick i on odluci da li moze ili ne moze.
To da Ravka koristi privilegije admina u licno ime i interes,a ne u interes igraca je vec stara vijest.
Da podsjetim sve igrace da je predator promjenio nick na hr 3 sam sebi,a "nije imao" status admina ili jeste.....

Necu dalje da ne otvaram do kraja pandorinu kutiju(citaj muckanja pojedinih admina)....
 

DeletedUser

Guest
Nadala sam se da ce mi Wicked odgovoriti na ovo pitanje.Preko podrske nisam htijela pisati jer moguce je da ravko mozda procita.
 

DeletedUser

Guest
AlkoSi - Ravkamaja danas u 15:53 sati
Citiraj Uredi Izbriši
jel mi kul novi nick,sta ces,admin sam i pravim sebi vojsku u selima i ne moze mi niko nista :p

hahahahhahahhahhaha koji kralj :DDDDDDDD

@boriss

Ja sam na googlu našao kako promijenit nick i nekako sam uspjeo samo treba tražiti ko bude uporan naći će ;)
 

DeletedUser

Guest
pritužbe na admine isključivo wickedu na podršku.
ni ravka, ni ja, ni glanza nećemo čitati ako se u naslovu naslovi - za wickeda.
možete mu pisati i tu putem privatne poruke i iznijeti sve na šta se žalite ili šta vam smeta.

wicked će vam promijeniti nick ako procijeni da je opravdana promjena..
isključivo ON ima ovlasti za to.

ne mogu dozvoliti da se i ova tema pretvori u javni linč vezan za ravku.

hvala na razumijevanju, tema ide pod ključ.
 
Status
Not open for further replies.
Top