Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

Status
Not open for further replies.

faree

Active Member
Reaction score
55
nažalost imam i to jako dobro pojma o tebi ko igraču ali neda mi se tu sa takvima raspravljati idem rađe malo u život nego gubit vreme sa vama jer nikad nečete zmati što je čast i poštenje ni u životu ni u igri. da su se u ratu hrvatski branitelji ponašali ko vi nebi bilo hrvatske ali oni su znali što je čast i poštenje a ljepo se veli kakav si u životu takav si i u igri jer vuk dlaku mjenja ali čud ne. vidim da imalo kod mrmaca igrača koji to znaju i nisu otišli u alkose ni njihove akademije nego odlučili najti drugo časno pleme koje če rađe izginut nego se uvuči u dupe. vidim da i RBK bolje pleme od mrmaca jer ih alkosi lomili ali su još tu nisu raspustili pleme i pobjegli u alkose svi
zbogom i razmislite si o tome da kakvi ste u igri takvi ste gubitnici i u životu jer igra je odraz stvarnog života

Ti nisi tacan sekunde :woot:
 

DeletedUser

Guest
mislio sam bit če sv5 zanimljiv jer ima par jakih plemena i bit če zanimljivo ali da sam prije znao da si ti vođa mrmaka nikad se nebi ponadal da če biti zanimljivo jer ti neznaš drugo nego se jačem uvuči u g..... takav si bio a takav češ i ostati i bez brige nepričam napamet jer si se i meni tako uvlačio

Faree nikada nije bio vođa Mrmaka do prije neki dan. Nemoj da lupaš gluposti. I nisi informisan u vezi njega, on jeste noob, ali se nikad nije uvlačio nikome... jest jednom meni al ne bih o tome sad :D
 

journeyman

Member
Reaction score
0
Fakerc: Tebi faree nema sta da se opravdaje uradio je sta je uradio i ti si zadnji dildo da on orpavdaje svoje postupke. Bilo kako bilo moglo je drugcije ali eto.

@ papi jesi siguran da se nikom drugom nije uvlacio :D
 

didonius

New Member
Reaction score
0
Evo da vas sve skupa lijepo pozdravim i poželim ugodan nastavak igre,bez obzira na sva događanja,jedno je sigurno,Mrmaca više nema,ali isti igrači su tu(barem po imenu acc-a),pa poručujem ovim igračima što su prešli u ALKOSE,bez obzira što su u drugom plemenu da nastavljam rat protiv njih!!!

Svim skupa LP iz vrućeg DUBROVNIKA!!!
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Evo da vas sve skupa lijepo pozdravim i poželim ugodan nastavak igre,bez obzira na sva događanja,jedno je sigurno,Mrmaca više nema,ali isti igrači su tu(barem po imenu acc-a),pa poručujem ovim igračima što su prešli u ALKOSE,bez obzira što su u drugom plemenu da nastavljam rat protiv njih!!!

Svim skupa LP iz vrućeg DUBROVNIKA!!!

To didi,,,respect :D
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
@ didonius

Pozdrav za tebe drug, kako ide? :eek:ok:

@ hejteri

Evo da zaključimo, Fakerkc, mislim da nakon ovih postova mojih prijatelja shvatio ono o čemu sam ti ja govorio.

Ovo vezano za prelaske...smiješno brate o čemu raspravljate.

Jesu li momci ispoštovali svoje pleme do kraja (postojanja njegovog)? Jesu. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top