Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ovde sam novi i možete reči da sam noob kao što govorite za večinu igrača ali recite vi meni koji je to bio igrač u plemenu mrmci, sami noobovi jer kad se tukli protiv slabijih bili puni hvala a kad došo jači protivnik gde su nestale te prodane duše ili ti ti veliki i dobri igrači. i sad se neki pitaju zašto ima sve manje igrača na hr serveru, pa to je očito jer svi tuku slabije a pred jačim se predaju. napravite na novom svjetu postavku da tko promjeni pleme ostaje bez sela pa neče više biti ovakve blamaže od plemena koji se samo hvale pobjedama a u stvari nisu napravili ništa. po mojem od mrmaka jedino je bio igrač ace jer rađe obriso račun nego prešao u alkose a ovi drugi su obični nobovi a največi od njih noob je Journeyman
 

faree

Active Member
Reaction score
55
ovde sam novi i možete reči da sam noob kao što govorite za večinu igrača ali recite vi meni koji je to bio igrač u plemenu mrmci, sami noobovi jer kad se tukli protiv slabijih bili puni hvala a kad došo jači protivnik gde su nestale te prodane duše ili ti ti veliki i dobri igrači. i sad se neki pitaju zašto ima sve manje igrača na hr serveru, pa to je očito jer svi tuku slabije a pred jačim se predaju. napravite na novom svjetu postavku da tko promjeni pleme ostaje bez sela pa neče više biti ovakve blamaže od plemena koji se samo hvale pobjedama a u stvari nisu napravili ništa. po mojem od mrmaka jedino je bio igrač ace jer rađe obriso račun nego prešao u alkose a ovi drugi su obični nobovi a največi od njih noob je Journeyman

hvala na lijepim rijecima,,,ja sam journeyman i eto recimo da sam noob i da pojma nemam,,,neka ti bude...sad ste svi ajki na rijecima,,,a kada samo se tukli protiv 5 plemena istovremeno i dobijali ratove...šutili ste kao zaliveni,,,zašto se sada ofirate i pišete nesto...ev svako ko zeli neka pokusa ingame nesto protiv mene (nooba) da vidimo kako ce se provesti ...ccc...
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Moze u svaka doba...a i ovi likovi poput faker-a neka i oni spreme off...mada fakeru trebat ce 3000 godina ali et cekat cu da vidim tu igracinu
 

DeletedUser

Guest
hahahahahah

a i ti se živciraš bezveze tu, ne moraš se nikom opravdavat :kokice:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
neka doci ce sve na svoje nervira me kada neko pljuje a nezna ustvari kakva je situaciju,.,,sve pro igracine neke a ustvari niko do njih nema pojma...
 

DeletedUser

Guest
sad se više ničemu ne čudim kad znadem ko je Journeyman jer da se to znalo prije ko je on i da vođa plemena mogao bi to na startu reči da od mrmaca ne ništa da če se raspasti jer on faree uvjek seli iz plemena u pleme nikad se nije tukao protiv jačega njemu se ulizuje , a može samo protiv slabijih
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Vise neigram hr5 ali nemogu a da ti vec jednom ne objasnim tu tvoju jebenu tugu. Kako da pruzi pleme otpor sa 5 aktivnih igraca protiv plemena u kojem su maltene svi aktivni. Da je bila prvobitna postava mrmaka bilo bi tu fajta za gledati, a u ovakvom stanju postovani auditorijum je ostao bez ocekivane borbe. I molim da se mrmci vise ne prozivaju pootovo ne od onih kojih su od istog to plemena dobili po turu.

jesam ja reko nes protiv mrmcia? samo sam konstatirao da nisu pruzili otpor....a sada koj god razlog da bio jesam lagao mozda?
nauci pravilno tumacit napisano pa se javi
 
Last edited:

Domingus

Active Member
Reaction score
0
ovde sam novi i možete reči da sam noob kao što govorite za večinu igrača ali recite vi meni koji je to bio igrač u plemenu mrmci, sami noobovi jer kad se tukli protiv slabijih bili puni hvala a kad došo jači protivnik gde su nestale te prodane duše ili ti ti veliki i dobri igrači. i sad se neki pitaju zašto ima sve manje igrača na hr serveru, pa to je očito jer svi tuku slabije a pred jačim se predaju. napravite na novom svjetu postavku da tko promjeni pleme ostaje bez sela pa neče više biti ovakve blamaže od plemena koji se samo hvale pobjedama a u stvari nisu napravili ništa. po mojem od mrmaka jedino je bio igrač ace jer rađe obriso račun nego prešao u alkose a ovi drugi su obični nobovi a največi od njih noob je Journeyman

Bolje ti šuti.
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
@ Fakerkc

Evo ja ti se javim kada opet okupim neku ekipu na idućem svijetu, bujrum brate 1 vs 1, pleme vs pleme.

Sam sebe pobijaš u postu, kako su Mrmci na početku postali "bolje" pleme od ostalih, ako ne ratovanjem i isticanjem. To je i dovelo do ove situacije u nazivu teme. Nas 25 igrača vas je je*alo.:)

Nas par (fearless, ace.of.spades, thesmuk, don ado, killy rider, evilbunny itd), koje je igra smorila prestali sa igrom nakon sklapanja savezništva sa AlkoSi i ostvarivanja ubjedljive dominacije na našem kontinentu. Kada nestane izazova igra nije zanimljiva.

Poslije šta se dešavalo i šta je dovelo do prekida saveza mene ne interesuje, nije moja stvar i nije moj rat.

Nisam se imao namjeru više ni javljati ovdje, ali smetaju mi neka prozivanja bez osnova, od strane igrača koji nisu upućeni. Pozdrav.
 

DeletedUser

Guest
da igra ih izmorila pa sepridružili jačem, ako su bili stalno tako dobri što to nisu dokazali u borbi sa jačim, svaka čast alkosima oni jesu igrači ali oni koji su bili od početka u alkosima a ovi koji su kasnije redom dolazili kako ih alkosi tukli nisu igači nikakvi samo kvare igru i uživanje u igri. kod mrmaca igrač jedino koji bio igrač je Ace.of.Spades jer kad vidio da vodi pleme hrabrih kukavica koji se pod prvim naletom usrali rađe je obrisal svoj acc nego da bude član tih jakih igrača. svi se nešto tu busate ajde napravi pleme pa da te vidim , pa tako na svakom svjetu. da po mojem ko napusti pleme ostao bi bez sela pa da vidimo tada tu vašu dominaciju gde vam je a ne ovako stalno svoje prenoblavat igrače i uzim bolje iz drugog plemena. isti ste ko naši političari samo okrečete kapute kako vam paše
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
Hajde molim te pročitaj moj post još jednom.

Čitanje s razumijevanjem - you failed it.

Ono ti govorim kao osnivač i prvi vođa Mrmci.;)
 

DeletedUser

Guest
pa da kad ste vidli da vam predstoji rat sa alkosima vi ste se umorili i pobjegli kao nije bilo interesantno, a da ste ostali i sukobili se sa njima tad bi bilo interesantno ali to bi naštetilo vašem ugledu jakih i iskusnih jer bi izgubili. mislim kako ste sad jako i iskusno pleme kada vas nigde nema i koji su to iskusni igrači i jaki kad se predali. svaka čast opet alkosima ali mrmci su igrači samo kad treba slabijeg gazit ali ikojeg jačeg se neosude,
što ste sklapali saveze sa alkosima , borgom i blackom????
pa zato jer ste znali da to sve jača plemena od vas.
što ste igrače borga pozvali u svoje pleme da zajedničkim snagama idete na alkose a nakon par dana ko tako jako pleme što ste pokazali ????
jednu veliku nulu.
jeste se smijali RBK i njihovom ratu sa alkosima ?????
pa oni su 100 puta više pokazali protiv alkosa nego mrmci.
uostalom o kojem mi to plemenu pričamo?????
molio bi nekog da mi pokaže gde se nalazi to pleme mrmci jer ja ih nemogu naći
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
Još jednom pročitaj moj post, s razumijevanjem, ako je ikako moguće...mada sam počeo da sumnjam olololo
 

DeletedUser

Guest
ja tvoje pročito i svatio da ste otišli kad niste imali protiv koga ratovat jer ostali samo jači od vas a tad bolje se umoriti nego izgubit borbu jer tad više nebi bili veliki borci a sad ste postali velike bežanije. lako je reči umorio sam se i dao acc i dalje nastaviš igrati, mogli ste biti tad pošteni ko Ace.of.Spades jer nije dao svoj acc nego stavio na brisanje. on se umorio i odlučio se odmorit a vi i dalje ovde sa svojim acc. uostalom uživaj u ono što si planiral da osvojiš svjet samo kako neznaš kako se to radi prešao si u alkose da budeš u pobjedničkom sastavu
 

faree

Active Member
Reaction score
55
pa da kad ste vidli da vam predstoji rat sa alkosima vi ste se umorili i pobjegli kao nije bilo interesantno, a da ste ostali i sukobili se sa njima tad bi bilo interesantno ali to bi naštetilo vašem ugledu jakih i iskusnih jer bi izgubili. mislim kako ste sad jako i iskusno pleme kada vas nigde nema i koji su to iskusni igrači i jaki kad se predali. svaka čast opet alkosima ali mrmci su igrači samo kad treba slabijeg gazit ali ikojeg jačeg se neosude,
što ste sklapali saveze sa alkosima , borgom i blackom????
pa zato jer ste znali da to sve jača plemena od vas.
što ste igrače borga pozvali u svoje pleme da zajedničkim snagama idete na alkose a nakon par dana ko tako jako pleme što ste pokazali ????
jednu veliku nulu.
jeste se smijali RBK i njihovom ratu sa alkosima ?????
pa oni su 100 puta više pokazali protiv alkosa nego mrmci.
uostalom o kojem mi to plemenu pričamo?????
molio bi nekog da mi pokaže gde se nalazi to pleme mrmci jer ja ih nemogu naći

Sta su tebi mrmci skrivili,,,covjece fearless je osnivac mrmaka...dugo je vodio to pleme,,,i ako neznas on je davno prestao s igrom,,,u to vrijeme nije bilo nagovjestaja o ratu s alkossima ili spajanja s borgom...dalje acc faree koji vidis u igri je na mom acc-u journeyman na sittu i sluzi samo da bih mogao biti u plemenu s mojim prijeteljima s hr2,,,ali ocito ti si jedno napaceno dijete koje nezeli da procita postove drugih vec buba napamet nerazmisljajuci sta pise i kako pise,,,pogledaj domingusa na pocetku igre smo se klali ovdje na forumu a sada covjek nas podrzava jer je vidio kakva smo ekipa,,,nazalost sve sto je lijepo traje kratko,,,zato lijepo procitaj ovaj moj post,,,ako ga neshvatis prvi put onda citaj dok neshvatis sta sam zelio reci poslije toga lijepo fino zaboravi na ovaj forum...toliko
 

DeletedUser

Guest
ovde sam novi i možete reči da sam noob kao što govorite za večinu igrača ali recite vi meni koji je to bio igrač u plemenu mrmci, sami noobovi jer kad se tukli protiv slabijih bili puni hvala a kad došo jači protivnik gde su nestale te prodane duše ili ti ti veliki i dobri igrači. i sad se neki pitaju zašto ima sve manje igrača na hr serveru, pa to je očito jer svi tuku slabije a pred jačim se predaju. napravite na novom svjetu postavku da tko promjeni pleme ostaje bez sela pa neče više biti ovakve blamaže od plemena koji se samo hvale pobjedama a u stvari nisu napravili ništa. po mojem od mrmaka jedino je bio igrač ace jer rađe obriso račun nego prešao u alkose a ovi drugi su obični nobovi a največi od njih noob je Journeyman

Lupaš gluposti.
Kažeš Mrmci noobovi jer su napadali slabije od sebe... pa hajde mi molim te reci kako su to mrmci bili jači od tih slabijih ako su noobovi?!
Očigledno nisi bio tu od početka servera, pa ću ja da ti objasnim situaciju.
Na početku servera, na kontinentu gdje su Mrmci, bilo je još plemena, prije svega i VVV, MH, MH@, GROM, GROM@... i svi su tu bili ravnopravni u početku... ali su mrmci sve to pobili. Zatšo? Zato jer su ih nadigrali svojim znanjem, prema tome ne mogu biti noobovi.

Zašto su Mrmci pali ovako brzo pred alkosima?
Zato što kad se sklopio savez sa alkosima, odustalo je par ključnih mrmaka, prije svega Fearless, don ado, killy, zeko... a ne znam da li znaš (sudeći po tvojoj priči, ne znaš) da su mrmci prvobitno imali 20ak igrača, kasnije je to variralo oko 25-30... i kad ti odustane 5 najjačih igrača onda je pleme 50% lošije, jer je tih 5 igrača bilo u vodstvu, bili najaktivniji i slično...
Zašto sam ja ostao u igri? Ne znam ni sam, trebao sam se i ja obrisati kad su svi, ali eto nekim slučajem sam ostao, ali neaktivan... onda je došao rat sa alkosima i ja sam se probudio ali ne može pleme od 30 igrača od kojih je 10 aktivno, da ratuje protiv plemena od 30-40 igrača gdje je njih 20-30 aktivno... i baš zbog toga sam se obrisao.. popizdio sam i obrisao se... ovo što je journeyman uradio, neću da komentarišem, njegova odluka, njemu na čast, razumno je postupio.


Od početka svijeta pa dosad se u plemenu Mrmci izdešavalo previše toga, da bih ja mogao knjigu da napišem... ali opet da to objašnjavam ovdje ljudima poput tebe, ne da mi se, jer tebi ni 15 knjiga ne bi pomoglo da shvatiš, jer bi ti i dalje tupio da su mrmci noobovi.


PS. javljam se sa ovog akaunta jer mi se sa Kontrerasa ne da objašnjavati tebi da sam to ja, ace.of.spades.
 

DeletedUser

Guest
svatio ja tebe dobro faree a i netrebam te svačati jer te znadem ko igrača i mogu ti reči samo da si jadnik koji uvjek ide za jačim pa ako mu se treba i u g... uvuči i polizat, samo što kakav si tu u igri takav si i u životu pa mi te takvog žao. inače radi takvih ko što si ti i tvoje društvo uništavate ovu igru jer pogledajte da umjesto da se pojavi više igrača svaki svjet ih je sve manje i manje jer ko želi igrati pošteno otiđe na druge servere a ti i tvoji istomišljenici uništavate ovaj server kao i ba server. i ja sam tu samo radi reda jer čekam da vidim dal če se nešto promjenit na bolje ali kraj vas takvih to če teško iko dočekati. mislio sam bit če sv5 zanimljiv jer ima par jakih plemena i bit če zanimljivo ali da sam prije znao da si ti vođa mrmaka nikad se nebi ponadal da če biti zanimljivo jer ti neznaš drugo nego se jačem uvuči u g..... takav si bio a takav češ i ostati i bez brige nepričam napamet jer si se i meni tako uvlačio
 

faree

Active Member
Reaction score
55
svatio ja tebe dobro faree a i netrebam te svačati jer te znadem ko igrača i mogu ti reči samo da si jadnik koji uvjek ide za jačim pa ako mu se treba i u g... uvuči i polizat, samo što kakav si tu u igri takav si i u životu pa mi te takvog žao. inače radi takvih ko što si ti i tvoje društvo uništavate ovu igru jer pogledajte da umjesto da se pojavi više igrača svaki svjet ih je sve manje i manje jer ko želi igrati pošteno otiđe na druge servere a ti i tvoji istomišljenici uništavate ovaj server kao i ba server. i ja sam tu samo radi reda jer čekam da vidim dal če se nešto promjenit na bolje ali kraj vas takvih to če teško iko dočekati. mislio sam bit če sv5 zanimljiv jer ima par jakih plemena i bit če zanimljivo ali da sam prije znao da si ti vođa mrmaka nikad se nebi ponadal da če biti zanimljivo jer ti neznaš drugo nego se jačem uvuči u g..... takav si bio a takav češ i ostati i bez brige nepričam napamet jer si se i meni tako uvlačio

Tebi nikada u zivotu,,,haha ,,ja sam u mrmcima od samoga pocetka,,,acc plazma na pocetku pa kasnije journeyman,,,s faree sam bio samo u psycho i crazy tak da pojma ti nemas ,,,
 

DeletedUser

Guest
nažalost imam i to jako dobro pojma o tebi ko igraču ali neda mi se tu sa takvima raspravljati idem rađe malo u život nego gubit vreme sa vama jer nikad nečete zmati što je čast i poštenje ni u životu ni u igri. da su se u ratu hrvatski branitelji ponašali ko vi nebi bilo hrvatske ali oni su znali što je čast i poštenje a ljepo se veli kakav si u životu takav si i u igri jer vuk dlaku mjenja ali čud ne. vidim da imalo kod mrmaca igrača koji to znaju i nisu otišli u alkose ni njihove akademije nego odlučili najti drugo časno pleme koje če rađe izginut nego se uvuči u dupe. vidim da i RBK bolje pleme od mrmaca jer ih alkosi lomili ali su još tu nisu raspustili pleme i pobjegli u alkose svi
zbogom i razmislite si o tome da kakvi ste u igri takvi ste gubitnici i u životu jer igra je odraz stvarnog života
 
Status
Not open for further replies.
Top