Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

Status
Not open for further replies.

Kontreras

Member
Reaction score
0
Domingus, svakim svojim novim postom ispadaš sve gluplji ovdje.
700k na svijetu 1, pretpostavljam? Pa znaš li kad je taj svijet otvoren? Mene bi bilo stid tu imati 700k
Hoćeš li ikad biti u top 20? Nećeš.
Hoćeš li ikad imati na bilo kom serveru preko 2 miliona? Nećeš.
Hoćeš li ikad dostići 7 miliona bodova kao što ja jesam na ba serveru? Nećeš.
Hoćeš li ikad imati 15 miliona bodova na tw.net kao što muvator ima? Nećeš.

A zašto te nema na s5? Zato što si restartovan.

A da je didonius toliko dobar, on bi imao barem preko 100k, a ne bi stajao na 25k, ne bi kao pi**a navukao po 3k kata u svako selo, i onda kao nešto izazivao...
Smiješni ste, i ti i on... Sve igračina do igračine, a nigdje rezultata.


a što se tebe tiće muvatoru, imaš acc na kojem svijetu pa da se pa ćemo vidjet, možeš me naći svugdje osim na svijet 2 i 5.

Na s1 si dobio akaunt.
Na s6 nisi ni u top 300.
A to da se ti i on :boks:, pa vidjeli smo te na s5, nisi mrdao preko 2k bodova.

Poklopi se, molim te. Ti našao nešto pričati, igračino, nikad nisi vidio milion bodova, ma nisi ni 100k vidio sa svojim akauntom.

Toliko od mene.
Molio bih ove "igračine" da se više ovdje ne javljaju bez svojih rezultata, da ne prozivaju druge bez razloga, da se ne dižu u nebo bez nekih dokaza.
HVALA


PS. ako hoćeš već da se "bijemo", onda se javi, hr5, nick: Ace.of.Spades
Ja i dual ćemo ti rado objasniti osnove tribalwars-a, da vidiš kako se ratuje.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ja sam na accu yoker od početka, ne kao standardni igrač nego kao neka vrsta dualla, tj. uskakao sam kad je potrebno stoga mogu reći da je to moj acc jednim dijelom. Ja sam otpočetka u ratu i na granici, ponovno se branim i držim svoja sela, Nekad te treba pomazit sreća da uspio.

Ja nikad ne igram s premiumom, sve što napravim bez njega. Koliko je teže igrat bez premiuma. Ja nisam ovisnik pa da plaćam 500 kuna premium, svaka čast ljudima koji si to priušte, ali ja radije svoj novac trošim na nešto drugo.

Ti mi već ideš na živce i opraštam se od ove teme.

Pozdrav didoniusu i VictorAlex-u.
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Ja sam na accu yoker od početka, ne kao standardni igrač nego kao neka vrsta dualla, tj. uskakao sam kad je potrebno stoga mogu reći da je to moj acc jednim dijelom. Ja sam otpočetka u ratu i na granici, ponovno se branim i držim svoja sela, Nekad te treba pomazit sreća da uspio.

Ja nikad ne igram s premiumom, sve što napravim bez njega. Koliko je teže igrat bez premiuma. Ja nisam ovisnik pa da plaćam 500 kuna premium, svaka čast ljudima koji si to priušte, ali ja radije svoj novac trošim na nešto drugo.

Ti mi već ideš na živce i opraštam se od ove teme.

Pozdrav didoniusu i VictorAlex-u.

Ma i da pozdraviš čitavo svoje pleme, i dalje nećeš znati igrati.
Premium nije 500 kuna, nego 8,5KM u BiH, to u HR bude oko 30 kuna, kakvih crnih 500 kuna :hmm:
I nisam ni očekivao da ćeš mi odgovoriti na čitav post. Počeo si se izvlačit na premium :zid:

Ti mi već ideš na živce i opraštam se od ove teme.

imaš mahanje od mene :)
ionako ova tema je davno trebala biti zaključana jer su sva ova plemena restartovana, uključujući i tebe igračino :p
 

didonius

New Member
Reaction score
0
Ipak ovo je samo igra,nemojte se više prepirati,pogotovo vi iz mrmaca,imate sad pametnijeg posla,čujem da masovno pravite deff,ako vam pofali slobodno se javite,imam viška!

VELIKI POZDRAV ALKOSIMA!!!
 

DeletedUser

Guest
Ipak ovo je samo igra,nemojte se više prepirati,pogotovo vi iz mrmaca,imate sad pametnijeg posla,čujem da masovno pravite deff,ako vam pofali slobodno se javite,imam viška!

VELIKI POZDRAV ALKOSIMA!!!

Pogrešno čuješ :p Vojska k'o vojska stalno se pravi, ti si to najbolje osjetio na svojoj koži da neigramo na bodove ;) :andjeo:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Ipak ovo je samo igra,nemojte se više prepirati,pogotovo vi iz mrmaca,imate sad pametnijeg posla,čujem da masovno pravite deff,ako vam pofali slobodno se javite,imam viška!

VELIKI POZDRAV ALKOSIMA!!!



didi znamo se vec duze vrijeme i samo ti mogu reci nelupetaj...

a ti domingus smiri vec dozivljaje moliti cu te lijepo...ti si se dokazao

kazes igras na hr1 i imas cak 700k bodova i to sve bez premiuma,,,pa ja igram na ba4 imam vise od 2 mil bodova i pogodi sta igram bez premiuma vau kao da je to velika stvar,,,
 

DeletedUser

Guest
moralka

ja na sve to gledam ovako, neko igra bezveze, neko bolje, neko je prvoklasan igrač, al što cijenim je karakter i lojalnost, a nekim likovima koji to nisu imali dali smo poštenu lekciju makar to strateški nije bilo pametno
vidio sam i igrače koji su slali kopljanike u napad, a za mjesec ili dva su bili čisto pristojni igrači i držali se bez obzira na sve
a likovi koji mijenjaju plemena čim zagusti, bljak
bio sam u pravom ratu i naučio šta se računa, suplemenik koje te neće ostaviti na cjedilu kad zagusti
znači ako je netko ovdje sumnjiva morala, kakav bi tek bio da se zbilja gine
i još nešto, uzalud je biti prvoklasan igrač a ponašati se ko neandertalac, u kome god plemenu bio
:festa::pivo::festa:
 

DeletedUser

Guest
i kao što rekoh

i kako rekoh VVV, gromovi i S.E. (dio ex MH) još su ovdje dok nekad moćnih mrmaka više nema (jel trajalo 2 tjedna?)
oli tko se zadnji smije najslađe se smije
naravno da su alkosi riješili glavni dio posla, al i mi smo grizli i pomagali kolko god smo mogli:festa:


zažaljeće se drumovi mrmaka al mrmaka biti neće
živjeli! :festa::pivo::festa::pivo::festa:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
tražim ih na karti NEMA IH, nemaaaa ihhhh MRMAKAAAA :hmm:

Taman posla da si ti to doprinio nečime njube...
Sve neki igrači jaki na riječima, svi znaju ovdje po forumu da laprdaju... pa dobro, jestel vi normalni, pojma nemate o igri... a ovdje pričate o nekom karakteru... jebo vas karakter kad ne znate otet sela..
 

DeletedUser

Guest
...svaka cast igracu journeyman...stvarno si igracina...da si tako pleme raspustio...nakon sto si sibnuo poruku...i nakon min do 2 min ti raspustis pleme...stvarno nemam rijeci kojom bih te opisao...
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
hehe, bez brige, znam ja dobro da niste zbog mene raspustili pleme :eek:ok:

čemu ljutnja sad nije mi jasno, ovo je samo igra :kokice:

svi smo znali da su alkosi bolje pleme od vas al da nakon tako kratkog vremena raspustite pleme bez uopće pravog otpora...

u čemu vi onda nalazite zabavu u ovoj igri da samo ratujete protiv slabijih a čim se pojavi netko jači odma bježite...
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Čestitke Alkosi-ma na pobjedi, ali i Mrmcima na dobrom otporu, šteta što su mnogi igrači izišli pa je brzo završilo. Sad možemo na :pivo:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Čestitke Alkosi-ma na pobjedi, ali i Mrmcima na dobrom otporu, šteta što su mnogi igrači izišli pa je brzo završilo. Sad možemo na :pivo:

kakav otpor....raspali su se brzinom kojom izgovaras rijec "Alkosi"
nisu oni pruzili ni "o" od otpora...tuga tuga opet
 

faree

Active Member
Reaction score
55
...svaka cast igracu journeyman...stvarno si igracina...da si tako pleme raspustio...nakon sto si sibnuo poruku...i nakon min do 2 min ti raspustis pleme...stvarno nemam rijeci kojom bih te opisao...

Ako imas nesto protiv mene pusti da to rijesimo na bojnom polju!!!!
 

faree

Active Member
Reaction score
55
i kako rekoh VVV, gromovi i S.E. (dio ex MH) još su ovdje dok nekad moćnih mrmaka više nema (jel trajalo 2 tjedna?)
oli tko se zadnji smije najslađe se smije
naravno da su alkosi riješili glavni dio posla, al i mi smo grizli i pomagali kolko god smo mogli:festa:


zažaljeće se drumovi mrmaka al mrmaka biti neće
živjeli! :festa::pivo::festa::pivo::festa:

Ti ides na reset bez iobziram na diplomaciju...samo zato sto si papcina žvaljava,,,
 

journeyman

Member
Reaction score
0
kakav otpor....raspali su se brzinom kojom izgovaras rijec "Alkosi"
nisu oni pruzili ni "o" od otpora...tuga tuga opet

Vise neigram hr5 ali nemogu a da ti vec jednom ne objasnim tu tvoju jebenu tugu. Kako da pruzi pleme otpor sa 5 aktivnih igraca protiv plemena u kojem su maltene svi aktivni. Da je bila prvobitna postava mrmaka bilo bi tu fajta za gledati, a u ovakvom stanju postovani auditorijum je ostao bez ocekivane borbe. I molim da se mrmci vise ne prozivaju pootovo ne od onih kojih su od istog to plemena dobili po turu.
 
Status
Not open for further replies.
Top