Mumije (aids & otp)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Imal šta na belegiju :)
Pozdrav starom drugaru karantinu :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
OTP ?!

O čemu vi pričati ,mumije napadaju OTP kakve veze ima moje plemena sa MUMIJAMA? LOL
 

DeletedUser

Guest
Rokaju buraz ,vidio si izvještaje :D

Sta da ti pričam dalje, a ovde neki savez reko da nisam "puko" :D
 

DeletedUser

Guest
Kod njih čujem izbiju svađa između vođstva odma raspuštanje plemena slijedi
:festa:
 

jokerolino.

Member
Reaction score
0
Pravi Karantin je igrao ba2 u kr. i to je bila jedna igracina a zatim i onaj svet sa HiV AIDSOM..mislim da se kasnije nije pojavljivao :))
 

DeletedUser

Guest
Kako sabrati najvise igraca bivseg CSDS plemena na jedno mjesto,jednostavno samo spomenes AIDS I KARANTINA ...djeste junaci :p i pozdrav za Barabe iz Barbara :p
 

Gibson

New Member
Reaction score
3
Zdravo :) na svijetu 12 ce pleme AIDS sa ba6 i pleme OTP isto sa ba6 krenuti zajedno u jednom plemenu koje ce se zvati MUMIJE...U plemenu ce biti samo oni najbolji ocekujte nas :)



Igrao sam na ba6 i sumnjam da će biti isto toliko predobra organizacija plemena, ali vidjet ćemo sve - sretno vam
 

Baramovic

New Member
Reaction score
0
Dobar vecer

Oprostitie ja sam pirvy put kod vas(malo znam Hrvatski) Ja sam Poljakinja.Do koliko se farmi na 12 svijet ?Oprostitie da znam kako pise myslim da bolje prićam hihi :)
Gram puno samo kod nas.Uff probiram ovdje :((
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Oprostitie ja sam pirvy put kod vas(malo znam Hrvatski) Ja sam Poljakinja.Do koliko se farmi na 12 svijet ?Oprostitie da znam kako pise myslim da bolje prićam hihi :)
Gram puno samo kod nas.Uff probiram ovdje :((

Duša draga, ja msm da je gram dovoljno :D

Welcome

Trawka :$ :love:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
I am from Bosnia, nažalost, de mi reci, koja tebe kriva rijeka dovede na hr ? :D

dome.kapica (add me on skype) :love:

#žare, fak of, moja je :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top