Nadogradnje Plemena

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Generalna tema na kojoj možete dati svoje komentare vezano uz novosti koje uvodimo sa pojedinom novom verzijom Plemena. Javite dojmove :)
 

DeletedUser

Guest
Da mnogo je bilo ovih gresaka nekako moram da stisnem po 3,4 puta da bi napao barbara, ali valjda ce vredeti mislim da ce super izgledati :eek:ok:
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Samo da napišem čak ni jedna skripta koja radi na principu da mijenja imena sela, imena komandi ili bilo čega, uopšte ne reaguje :(
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
zanimljivo s ovim timovima, to ce biti kao neka takmicenja, koliko sam razumio?

i random je podjela?
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Pročitaj Razor malo
Jednom kad se izazov završi, vaš će tim osvojiti nagradu ako je osvojio prvo mjesto na svijetu, svim svjetovima ili ukupno. Ako pobijedite u više kategorija, to će vam donijeti i bolje nagrade.

Pametni su to ljudi sastavljali, ako nije balansirano na hr16, jeste onda ukupno na .com.hr, a ako i tu nije balansirano što sumnjam, onda je balansirano gledajući sve markete
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Pročitaj Razor malo


Pametni su to ljudi sastavljali, ako nije balansirano na hr16, jeste onda ukupno na .com.hr, a ako i tu nije balansirano što sumnjam, onda je balansirano gledajući sve markete

ovo nije novo nesto,bilo je poslje nove godine koliko se sjecam
gleda se citav TW
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Nije novo al su ubacili nagrade i za primjer jedan svijet, i za naš market a i ukupno
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Možel neko od nadležnih koji su upoznati da mi malo objasne šta je rađeno na izvornoj skripti igre na ovom screenu:

Tačnije onaj screen gdje pregledate napad koji je na vas poslan.

Pala je jedna od skripti, pa mi trebaju informacije da pokušam da vratim

Jel ima neko od nadležnih da odgovori, ko je update radio, ?
 
Top