Nagradna igra: Moj najdraži neprijatelj - osvojite premium bodove

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dragi igrači,

vjerujemo kako ste svi vi u igri imali nekog protivnika s kojim ste se voljeli nadmudrivati. Podijelite s nama vaše doživljaje, budite zanimljivi i osvojite premium bodove!

Organizirali smo malu nagradnu igru - napišite nam VAŠE doživljaje, kako ste uspjeli (ili niste uspjeli!) nadmudriti protivnika i kako se sve završilo. Priča treba biti duga barem 500tinjak znakova (naravno, više i zanimljivije je bolje), čim jasnija i bolja strukturirana kako bi smo svi čim više uživali u njoj.

Priču podijelite s nama u ovoj temi.

Molim primjetite kako zadržavamo pravo da priču provjerimo, bilo kod vaših suigrača ili kod vaših protivnika.

Nagradna igra traje do nedjelje, 21.06. u 20h. Nakon toga će se naš team sastati i odabrati favorite i dodijeliti nagrade.

Nagrade su:

1. mjesto za najbolju ratnu priču: 500 premium bodova
2. mjesto za najbolju ratnu priču: 300 premium bodova
3. mjesto za najbolju ratnu priču: 200 premium bodova
 

kwonel

New Member
Reaction score
0
Napokon je dosao i taj dan, pocetak svijeta hr19 . Krenuo sam sa plemenom Provokacija kojeg su neki vec smatrali favoritom za osvajanje svijeta . Nakon nekog vremena sam izbacen iz istog tog plemena, jer nisam bio dovoljno aktivan za njih , Onda nas je vule pozvao u svoje pleme koje se zvalo Sexy Ladies, i to pleme je ujedno i bilo jedini pravi protivnik plemenu Provokaciji za osvajanje kontinenta. Zbog toga sam odlucio preci u Sexy Ladies kako bi pokazao provokaciji kakav sam igrac i da sam dovoljno aktivan. I ako je provokacija brojala oko 50 igraca a SexyLadies je cinilo samo 25 igraca medju kojima sam bio i ja, i ako je provokacija bila brojno jaca u akcijama nisu uspjevali puno toga napraviti. U jednom trenutku provokacija je krenula na moje selo koje je bilo uz granicu sa njima, nije bilo vremena da se selo deffa vec smo smanjili odanost pustili da se kucaju i prenoblaju sami sebe da bi mi na kraju prenoblali selo. Kada smo formirali full nuke i trajnove odlucili smo krenuti u akciju osvajanja kontinenta. Nije bas bilo tesko jer pleme provokacija je bilo dosta neorganizovano,
iskustvo je bilo na nasoj strani a najvise sto je nase pleme vodio igra vule bradonja. Vule posjeduje ogromno iskustvo u vodjenju plemena u ovoj igri.
Nakon sto smo pobjedili provokaciju krenuli smo na njihove saveznike i drugi kontinent barbare. I ova borba nije bas predugo trajala kako su se svi ponadali da ce barbari pruziti veliki otpor. Dok smo se mi trudili svim silama rijesiti i drugi kontinent sva plemena koja su kretala na crnce su se polako raspadala nakon akcije ili dvije. Na'kraju ostaju 3 plemena da odluce koce biti pobjednik Sexy Ladies crnci ili debeli kulturni ludjaci koji su bili saveznici sa crncima. Nakon nekog vremena debeli kulturni ludjaci su prekinuli savez sa crncima ali mi smo sve vise i vise gubili sela na frontu, sve smo vise prestajali igrati nakon sto je ban dobio vule. I tako da smo izgubili svijet..
 
Status
Not open for further replies.
Top