Nagradna igra: Plemena i zima

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nešto moje ( ne ulazi u natječaj )

2zthv2r.jpg


dcbvix.jpg
 

DeletedUser

Guest
također napominjem da se vlastiti radovi u snjegu dodatno vrednjuju jer ipak se ulaže trud na terenu, a i tako je osobnija slika i samim time natječaj


Ako mogu da apelujem na ovo, ne pada kod sviju snijeg, a nisu svi ni u godinama da se "igraju" vani :)

Inace, i meni se svidja odaziv. Sve su mi slikice lijepe, imat cete bas posla da ocjenite ovo :pivo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
zar se smije koristit materijal sa neta? ja koliko mislim, valjda se smije samo "nase" koristit

Znaci ovako. Mozete koristiti slike sa neta da bi ih potom obradili u photoshopu ili bilo kojem drugom programu na nacin da ubacite motive iz igre ili vezano za igru i svemu date smisao nagradne igre kao sto je admin plava pojasnila.

Ako mogu da apelujem na ovo, ne pada kod sviju snijeg, a nisu svi ni u godinama da se "igraju" vani :)

Istina, zato cemo vjerovatno napraviti i malenu kategorizaciju između radova na terenu i obrađenih slika. Premda iako nemate mozda priliku izaci na snjeg ili niste u snazi provoditi vrijeme vani, moze se simulirati zima na razne nacine. Npr. upalite ventilator, toplo se obucite, navucete kapu i sal te ukoliko posjedujete neki predmet poput maca, strijele te se slikate sa navedenim ili se posluzite uradi sam pa napravite takav jedan predmet i to ce se dodatno vrednovat.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hvala DODILI i izo10 na lijepim radovima, imat ćemo stvarno težak zadatak odabrati najbolje, slobodno nam ga otežajte još malo.
 

DeletedUser

Guest
Evo još jedna, premda ja stavljam sliku gore, djelo je autora koji želi ostati anoniman. :) Pa ćemo reći da je jedna PLEMEnska ;)

PLEME-ZIMA.jpg

plemezima.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top