Nagradna igra: Wallpaper

Status
Not open for further replies.

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Kao što ste mogli primjetiti deja nam je napustila team. Time smo izgubili i Game Operatora, svijet 5 i glavnog dizajnera. S obzirom da ovog mjeseca deja neće izraditi kalendar za 9. (idući mjesec), dijelimo i nagradu u vidu 200 premium bodova za najbolji wallpaper (originalan rad!).
Želimo da i Vi budete dio naše nagradne igre i na jednostavan način osvojite 200 premium bodova :)


Vaš Plemena.com.hr Team
 
Last edited:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Mogu se koristiti - samo da ne ispadne wall fotka paladina i gore nabacen kalendar, to nije autorski rad i trazi 5 min posla, takve stvari diskvalificiramo odmah :)
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Plemena Rujan | LINK



Eto ga! Budući da je ljeto i sezona godišnjih odmora, moj tim PS stručnjaka i ja smo odlučili da kalendar za ovaj mjesec bude u tom nekom vedrijem fazonu.

Na slici je moja malenkost. Obzirom da sam veliki ljubitelj tribalwars-a, postavili smo paladinovu glavu.

Ja se nadam da vam se rad sviđa, kao što se svidio meni i mom timu PS eksperata!

Inače, obzirom da svako veliko umjetničko djelo ima neko ime, ova slika se zove "Paladin na Zrću".

Lijep pozdrav.


PS

Ima neka dama za dopisivanje?
 
Last edited by a moderator:

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Update radova :andjeo:

Jos netko da napravi kalendar u pitanju je 200 premium bodova :eek:ok:

Mene samo zanima gdje mogu naći takav kalendar kakav su svi stavili, ima li na internetu gdje takav uopće.

Ne vjerujem da ima na netu ali mozes potrazit :)

Ja sam svoj rucno radio :D
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Svaki igrac naravno da ima pravo da se zali (meni na PP) za njegov rad, ako je rad diskvalificiran.

A ja cu mu obrazlozit ostalo.


L.P
 

DeletedUser

Guest
kada ce se znati koje su slike usle u finale :D

tj koja je pobjedila ili ko je pobjednik??
 

DeletedUser

Guest
Znace se da su moje slike pobjednicke tako da se ne trebas zmarat tom info :p
 

DeletedUser

Guest
valjda ce biti koje glasanje a svejedno je ha ti ha ya dobio :)

samo nek je pijanica u igri
 
Status
Not open for further replies.
Top