Napad

DeletedUser

Guest
U uputama o obrani piše:
"Ako na vas ide napad, napadač želi ili da vam ukrade resurse ili otme grad. Ako u napadu ne sudjeluje plemić napadač očito želi samo opljačkati vaše resurse. Postoji nekoliko stvari koje možete učiniti:"
Pitanje: Kako ću znati da li u napadu sudjeluje plemić? Konkretno, na moje selo trenutno idu četiri napada od istog igrača. Za duplo je slabiji od mene u bodovima i udaljen je od mene 54 sata pješadije. Molim pomoć.
 

DeletedUser

Guest
znat češ tak da probaš poslati plemiča do njegovog grada pa češ vidjeti dali je isto vrijeme mislim ak njemu treba isto tolko kolko i tebi do njega sa plemičem onda je plemič...ako se kreče brzinom ovnova ili kata tad če ti ili rušit zid ili farmu, ili nešto treče...
 

DeletedUser

Guest
Hvala. Imam premium račun i čim je napao pogledao sam koliko mojim jedinicama treba do njega i ustanovio sam da mi za to vrijeme stignu kopljanici i mačevaoci. Malo mi je čudno da šalje pješadiju tako daleko.
 

DeletedUser

Guest
Hvala. Imam premium račun i čim je napao pogledao sam koliko mojim jedinicama treba do njega i ustanovio sam da mi za to vrijeme stignu kopljanici i mačevaoci. Malo mi je čudno da šalje pješadiju tako daleko.

ovo je igra, a ne stvaran svijt;)
 
Top