Napadanje barbara

Status
Not open for further replies.

orbit

Member
Reaction score
0
Prvi put igram igricu, zanima me koliko je dovoljno vojnika za napasti barbarsko selo od 27 bodova. Ne želim čekati da napravim skaute, želim odmah po resurse :D

Pitam ovo jer nisam našao informaciju u nijednom tutorialu.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
pregled grada>>okupljaliste>>simulator

i racunaj :)

zavisi sve kakvom vojskom raspolazes, no uzmes u obzir da po broju bodova taj barbar nema zida, znaci salji minimalno 2 kopljanika i 2 macevaoca ili 1 sjekiras uz koliko god zelis druge vojske da nemas gubitaka :)

EDIT: barbari nemaju vojske u sebi osim ako to nije selo od nekog igraca koji je prestao igrati pa je pobarbarilo, postoji mogucnost da se vojska tog igraca nalazi jos uvijek u selu
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Sve jedinice imaju određenu snagu bilo u napadu ili u obrani. Jedinice koje su određene za obranu, pogotovo u samom pocetku (kopljanik, macevalac) igre koriste se za farmanje odnosno napade na barbarska sela u svrhu uzimanja resursa no međutim upravo zbog određenosti prvenstveno obrani dolazi do određenih gubitaka. Preporucujem da pokusate sa malo vecim brojem jedinica npr 10-15 kopljanika i sami nakon par napada na barbarska sela dođete do zakljucka koji broj je dovoljan da pošaljete a da pritom uzmete resurse i ne pretrpite gubitke zbog kojih se neisplati slati određenu malenu sumu jedinica u napad i to obrabene svrhe... Također preporucavam vam nakon isteka pocetnicke zastite ne napadate druge igrace upravo sa obrambenim jedinicama.

Ovdje mozete pronaci sve podatke koje su vam potrebne vezane za jedinice

Wiki- jedinice

l.p AT
 

orbit

Member
Reaction score
0
Hvala vam lipo na pomoći, za jedinice sam čim sam počeo igrati pogledao tutorial. Inače sam prije igrao sličnu igricu, travian, pa mislim da neću imati problema.

l.p. od Orbita

Valjda ćemo se još družiti na forumu, sad može lock na temu. :)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Nema problema ovdje se uvijek nađe dobrih ljudi koji ce ti odgovoriti na svako pitanje. No ubuduce ako budes imao pitanja postavi ih u ovoj temi:

Pitanja i odgovori

Da se negomilaju teme na svako pitanje zasebno. Pozdrav i sretno u igri
 
Status
Not open for further replies.
Top