Napravi Trailer za Plemena - upiti, komentari

DeletedUser

Guest
Da su bolje nagrade i ja bi se potrudio! Za ovo što oni traže je puno skuplje nego što nagrade nude, tako da se ne isplati! a i nemam vremena:))
 

DeletedUser

Guest
Jeli neko pravi narode?

ja cu probat nest napravit:D

Da su bolje nagrade i ja bi se potrudio! Za ovo što oni traže je puno skuplje nego što nagrade nude, tako da se ne isplati! a i nemam vremena)

sto je tu skupo?? ama bas nista ne kosta... samo mogucnost da pokaze se vlastita kreativnost:) i dobe se fine nagradice:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
znam da se dobiva po 10000KM za pravljenje ovakog al profesionalno :p

mozda i ja nešto skujem :lool:
dao bi dušu za ds :D
 

DeletedUser

Guest
Za pravi trailer ti treba do tjedan dana da ga napraviš, ako misliš pobjedit na internacionalnom natjecanju, ali za mene je to slaba prva nagrada!! A tko koristi profi progame poput adobe, zna kako se krecu cijene za takve trailere! Bar za mene je to slabo! a sto se tice 10.000km to nisam nigdje procito??
 

DeletedUser

Guest
ja radim to u programu koji kosta 10 000 dolara:D pa nes kupovat program u kojem ionako neznas radit... radit ces s 100 besplatnih programa:) a ima ih hvala bogu:)

nego oce ko kupit ovaj nitendo? dajem u po cijene:D
 

DeletedUser

Guest
koji je to od 10tisuća ak se smije znat? ja ionako imam sve od adobe besplatno!
 

DeletedUser

Guest
ma vidio sam da je bio neki natječaj za pjesmu pa napraviti neki spot
nije profesionalan spot već nešto na tu pjesmu...
al nebitno :D
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Prva i osnovna stvar
za napravit nesto ovakvo
a da opce ima neku sansu u konkurenciji sa 1000 ama radova, diljem svijeta
treba ti brat bratu misec dana,
da ne govorim da trebaju programi bla bla i tako dalje i tako dalje
jednostavno neda mi se :D

a druga stvar
jedva cekam da vidim amaterske radove sa par slika ubacenih i ubačenim tekstom da se valjam po podu od smija ko sta je bilo s onim wall-ovima :festa::festa:
:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Ae,Shta Se Dzaba Napucavate'

Dajte Meni Nagradu I To Je To :love:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Ovo sto covek prica da treba oko 7 dana da se napravi kvalitetan video je u potpunosti tacno.
Da takvi radovi kostaju mnogo vise nego nagrade,slazem se i to.

Ako neko vec igra ovu igru,zasto bi bacao pare za premium kad moze na ovaj nacin da ga zaradi. Da upotpunim proslu recenicu,samo ako im viska vremena.

Bojim se najvise od svega da ce neki balavac koji je sklepao 3 slike(bukvalno) ubacio neku muzikicu i tako to dobiti prvo mesto.
Pazite sta vam kazem ;)
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Nece vjeruj mi

Natjecanje je madunarodno sa svih servera koliko sam ja skuzio a tu ce biti stvarno masu dobrih radova (msm) na strance jer i do sada su neki ovisnici koji su dobri u tome to radili bez da ih se nagraduje a sada ce se potruditi jos i vise tako da vjerujem da ce biti dobrih radova.
Jedino ovi nasi lokalni ce biti za rubriku "saljivi kucni video" sa tih par slicica i nekom muzikom

Iako nismo toliko ni mi debilni (u globalu) pa ce valda netko tko se stim malo vise igra nesto kvalitetno sloziti ali sumnjam

U svakom slucaju sretno svima koji ce se okusati
 

DeletedUser

Guest
Ljudi, zanima me nesto u vezi ove nagrade sa premiumom
Nagrade od regionalnog teama:
2. - 3. 3,500 PP
4. - 5. 2,500 PP
6. - 10. 1,500 PP


To znaci da ce neko sa hrvatskog servera dobiti taj premium? :) znaci da se ovo odnosi samo na hrvatski server...
Ili sta?
 
Top