Ne miješate Vaše praznike u igru

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Posjeta

Vaše postrojbe su posjetile kotezi (464|380) K34 .

Nakon lijepe božićne proslave i krasnog ručka uputili su se svojim kućama.
Čestit Božić svim igračima!


Ovo je poruka koja me dočekala nakon napada danas poslije 12 ura. Ovo je patetično i žalosno. Igram igru da ne bih bio u RL (Real Life) a ne da me Vi vraćate tamo. Što ćemo još slaviti? Novu godinu, novog predsjednika, hanuku, bar micvu, uskrs, praynik rada?

Tko bira što ćemo slaviti a što ne? Tko odlučuje da li ćemo slaviti dan, pola dana, dva ddana ili ne znam što?

Sliijedeći put kada napravite tako nešto ja osobno ću izbrisati nalog. Kada budem želio igrati Sims Plemena onda ću tako nešto i potražiti na netu.

PS najmanje što ste mogli učiniti je da porukom obavijestite sve igrače da ćete se sprdati sa igrom ovih dana
 

The Guardian

Active Member
Reaction score
0
Stvarno Nerazumijem Sta Je Sa ToBoM
Uskoro Ce Nova GoDina Ko Ce Josh Novu Godini Provesti KoD Kuce Igrajuci Plemena !!!
 

DeletedUser

Guest
ti si lik za ispitat
na svim serverima postoji peace time za bozic, uskrs, novu godinu.... itd
nalog slobodne izbrisi :D
 

DeletedUser

Guest
Diesel ili dizelaš

U ratnoj igri peace time?????

Oš i cvijetiće u rijetku ti kosicu?
 

DeletedUser

Guest
Attack brake glupo je malo to na hr napisat :p) je napravljen tako da ljudi mogu imati mirne dane sa obiteljim tijekom Božića i Nove godine.

Mislim da kolko god netko voli PC i igrice ipak ima obitelj i zeli barem neko vrijeme provesti sa njim i maknuti se sa kompjutera.

Od 365 dana samo 5 dana ne smijes napadat, pa mislim da su ti ovih ostalih 360 dovoljno.
 

DeletedUser

Guest
ma daj Azzy pa ovo je igra....taman sad fino možeš iskoristiti to da napadaš dok nema nikoga.
 

DeletedUser

Guest
slazem se da treba, ali ste trebali i oko 1vog janura staviti odmor vise od jednog dana. ko ce mamuran od alkohola buljiti u monitor 1vog? :)
 

DeletedUser

Guest
slazem se da treba, ali ste trebali i oko 1vog janura staviti odmor vise od jednog dana. ko ce mamuran od alkohola buljiti u monitor 1vog? :)

Prvi prekid napada počinje od 24/12/2009 u 12.00h i traje do 26/12/2009 u 12.00h. Znači, točno dva dana.

Drugi prekid napada počinje 31/12/2009 u 15.00 i traje do 1/1/2010 u 15.00h. Znači, traje točno jedan dan.

Poslije 15h ces se lijepo razbudit i otrijeznit, mislim ja sigurno necu. no opet imas sittere :)

julius, plemic je sigurno krscanin isto, tako je odgojen :crveni:
 

DeletedUser

Guest
do 15h cu se sigurno probuditi, ali cu veoma moguce do 21h da grlim wc solju :)
 

DeletedUser

Guest
Neka, samo razmisljaj pametno jer ce i tvoji mozda neprijatelji raditi isto ;)
 

DeletedUser

Guest
Viva 48h moratorij&free premium! Čestit Božić svim:cerek:
 

DeletedUser

Guest
Stvarno razmisli malo! Tako je u svim igrama. I treba bit. Tko bi blejio u plemena dok vani za Novu Godinu lete rakete vani. To je primjer.
Recimo vani ti je ekipa. a ti bi trebao bit doma uz plemena?! Posloži vijugice u glavi i shvatit češ!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top