Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dakle, prestanite s glupostima i svađama - ako imate nešto normalnog za iskomentirati vezano uz događaje na svijetu, ovo je tema za to. Ako imate potrebu komentirati nešto podršci - postoji sustav podrške. Ako imate potrebu vrijeđati ljude i psovati - obratite se svojem doktoru opće medicine da vam preporuči nekog dobrog psihijatra/psihologa.

Banirao sam nekoliko ljudi na tjedan dana s foruma za upozorenje, ako se nastavi vrijeđanje i apsolutno neprimjereno komuniciranje početi ću dijeliti banove i u igri.
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
obratite se svojem doktoru opće medicine da vam preporuči nekog dobrog psihijatra/psihologa.

Banirao sam nekoliko ljudi na tjedan dana s foruma za upozorenje, ako se nastavi vrijeđanje i apsolutno neprimjereno komuniciranje početi ću dijeliti banove i u igri.

ee nema tu lijeka :(
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Kao prvo hvala sto si me spomenuo gore u postu,preporucit cu im psihologe,pogotovo igracima hrastova a i nekim svojima...
Kao drugo,ne znam zasto je bilo potrebno brisati cijelu spam temu,mogao si obrisati samo zadnje 3 4 stranice na kojima je i bila svadja...Ovako su mi otisli komentari,nekoliko puta dodjem do 600 700 i ti obrises temu...Pa nemoj to tako raditi :D
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
Kao prvo hvala sto si me spomenuo gore u postu,preporucit cu im psihologe,pogotovo igracima hrastova a i nekim svojima...
Kao drugo,ne znam zasto je bilo potrebno brisati cijelu spam temu,mogao si obrisati samo zadnje 3 4 stranice na kojima je i bila svadja...Ovako su mi otisli komentari,nekoliko puta dodjem do 600 700 i ti obrises temu...Pa nemoj to tako raditi :D

alo dječače,nemoj tu aškovat,ak te podrska nije banovala,ja ču te banam i na forumu i na igri !!
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Dakle, prestanite s glupostima i svađama - ako imate nešto normalnog za iskomentirati vezano uz događaje na svijetu, ovo je tema za to. Ako imate potrebu komentirati nešto podršci - postoji sustav podrške. Ako imate potrebu vrijeđati ljude i psovati - obratite se svojem doktoru opće medicine da vam preporuči nekog dobrog psihijatra/psihologa.

Banirao sam nekoliko ljudi na tjedan dana s foruma za upozorenje, ako se nastavi vrijeđanje i apsolutno neprimjereno komuniciranje početi ću dijeliti banove i u igri.
Cekam ja odgovor na podrsci i dalje
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Gledam na proslim svjetovima admini normalno pisu sa igracima na forumu ovdje i nije bilo nekih svadja kao sad...Wickede hajde malo druzi se sa nama,mozda se i mi opametimo :D
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
jedan skeč ubačen u plemenske okvire:

Dolazi čovjek kod Wickeda na razgovor, istraumiran zbog dešavanja na forumu.
Pita ga čovjek, kako da se oslobodi stresa i svega što je vidio na forumu.
Wicked odgovara: "Izađi malo van, prošetaj parkom, ostani na svom plemenskom forumu, igraj asocijacija i dopisuj se s gaćonjom..."
"Sve sam to probao, ali ne ide, opet mi se vraćaju slike u glavi", odgovori čovjek.
"Dobro onda", reče Wicked, "Možeš otići kod našeg doktora, Anela, on će sigurno moći da ti pomogne."
"Ali, dragi admine", odgovara čovjek, "Pa ja sam Anel, doktor..."

:(
 
Top