Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

milekit

Member
Reaction score
1
Sta je Marko , nije hrastic tebe spomenuo u prvom ranku pa si se morao javit? Ja ne znam sta lik koji igra po tudjem accu a ne na svome ima pricati o liku koji prica o tome ko ce biti prvi, razumjes ti mene?
Komunista do vrha !

s postovanjem banovana mejra, wicked nemos ti mene banovat kolko ja racuna mogu napravit
 

milekit

Member
Reaction score
1
Ja kad vidim da je svijet prevagnut, stanem sa noblanjem i pustim kusnicu da se bori za kost, ti si Marko taj koji je ugrabi, respect
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Lijepi moj, ti imaš samo sreće što si se našao u Sašinoj i mojoj ekipi, odnosno pod našim vodstvom na 27. Poziv za 30 nisi dobio, zapitaj se zašto. A uzeo bi samo jednu veliku kur...u da nije tako bilo. A poziva nećeš dobiti i dalje.. Pozdrav milekito :D
 

milekit

Member
Reaction score
1
Ja sam na 27 dao sve od sebe da primognem ekipi, pogotovo kad sam dosao na Drina acc, ali naravno da ces sve zasluge preuzeti na sebe jer kao da tebe nije bilo ono znas :rolleyes: ipak si ti glavni tebe gdje nema tu je propast.
Vas poziv za 30 nisam ni trazio, nit ga trazim za buduce svijetove, jel treba da placem :(:(
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
He he, okreci pricu.. Nego, kazes mi dao si sve za pleme. Uđeš na jedan acc, zakucas frontalni off od suigrača, uđeš na drugi acc, pošalješ 3 noble, i onda sa svoga uđeš, nadovežeš četvrtu noblu da uzmeš selo,jer ih nisi imao više od jedne i onda šalješ svoj i tuđi deff isto preko pw-a od ostalih. Naravno bez pitanja i dozvole ijednog od vlasnika tih računa. Tako se igra za pleme? Toliko o tvojoj plemenskoj igri i o tome da bi išao na prvo, jadan jednom plemkom noblao..

Wicked, banaj ga opet, učini nam svima uslugu :D
 

milekit

Member
Reaction score
1
Znas li kad je to bilo ? Kada su napustili i francetic i svi ostali, gdje je 2 mjeseca moje igre do tad, gdje pored daria i mene nije niko makao na zapadu ? I gdje smo svaki dan redovno rokali sve zivo. Dariovu nuku jjednu skucao posle, mislio sam da se nece dizati zbrka zbog jednog offa kada je vec svijet bio nas, jer i ja nisam zalio vojske.

Ne pricas o tome kako si grabio pobarbarena sela da ne bi ko drugi, samo da nabijes sto veci rank, isto ko i na 24..
Gdje si bio nadefan 7 od 10 sela na svakoj fronti i pravio se baja.
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
A da, ja ne znam bez deffa i bez naredbi igrati, a bez free sela uzeti prvo.. Eh ljubumoro moja, ajde piši ti još, a mi se sretnemo na još kojem svijetu, pa da opet isto pišeš ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
A da, ja ne znam bez deffa i bez naredbi igrati, a bez free sela uzeti prvo.. Eh ljubumoro moja, ajde piši ti još, a mi se sretnemo na još kojem svijetu, pa da opet isto pišeš ;)
Pa i ne znaš, šta hoćeš reći da znaš ako nisi nadefan do zuba?

Ne znaš druže Antonije Marko
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
Ja ne znam šta neki hrastić/spartanac/..... ima pričati o tome ko će biti prvi, iznositi neka mišljenja, pisati romane , koji za divno čudo nisu oproštajne poruke. Gledaj svoja posla.. Imal kakvih naredbi ? :rolleyes:
Jaaj marko igracina si samo takva al si brate jos toliko djubre ili barem se trudis to da budes po svojim "izjavama" po ovom forumu...
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Pa i ne znaš, šta hoćeš reći da znaš ako nisi nadefan do zuba?

Ne znaš druže Antonije Marko

Zanimljivo, jedini svijet koji si igrao protiv mene, kao pravo igrao, si pokusao noblati prazna sela, ni jedan plemic ti se nije vratio. A onda si mi sva sela uzeo kad sam bio pod banom 4 dana sa mogucnoscu napada. Ostala 2, pociscena i bez zida he he. I nekako su opstala jos nekih 40-50 dana :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Zanimljivo, jedini svijet koji si igrao protiv mene, kao pravo igrao, si pokusao noblati prazna sela, ni jedan plemic ti se nije vratio. A onda si mi sva sela uzeo kad sam bio pod banom 4 dana sa mogucnoscu napada. Ostala 2, pociscena i bez zida he he. I nekako su opstala jos nekih 40-50 dana :D
Aha druže, isti svijet gdje se nisi usudio ni pokušati da kreneš na mene, gdje si imao 3 računa do sebe puna deffom. Al eto nešto sam načuo da si počeo igrati 26, pa sam te tamo roknuo malo :)
I svi što pričaju nešto, kao ovo tvoje, pokušao si krenuti na mene, nisi uspio. Ja sam makar krenuo, a šta si ti radio? Obilazio sela oko mene, i opet se vraćao neuspješan. Sa tajming skriptama, ubacivanjima napada u 10 ms, samo djetetu možeš pričat priču 'skill' 'dobar net' bla bla bla.. Nisi krenuo na mene, zato sjedeš, pa ustaneš, kažeš pjana, pa čekaš da ti kažem možeš li sjesti. Isto kao većina koja zna prozvati nešto, a train ne smiju poslat.

druže
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Hahahahahaha, imao si 2 isturena sela prema meni, u svakom deffa za 7-8 nuka, ja sam imao 5 off sela. Katali ste me 15 dana jer noblama niste nista mogli.. Tako da pjanči mani me se priče.. Hvališ se svijetom koji ste uzeli regrutacijom protivnika, i na kraju banovanjem 6 igrača naših koji su se borili, i to svi ban sa mogućnošču napadanja. Sve neki samoprozvani igrači. Ti sjedi, i ne ustaj više ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pjana i Vedad imali jedno selo na tom kontu gdje si ti bio. Raširili se na 10-15, štas uradio ništa? Mani ti te priče, kao ti znaš, sve bilo nadefano bla bla... Sjecam se ko sad izvidjas mi 2 sela u noćnom, prazna. Ne radiš ništa. Zato što znaš da sam tu, znaš da bi se kucao, pa bolje ne ići nikako nego ići pa se kucati.. Jbg teško izgubit 8 plemki...

Doći će opet nekad, pa ćemo se vucat druže. Sjedi
 
Top