Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
Ayame o kakvoj ti strani pricas ? Siguran sam da je bilo ko od nas onako tajmirao 3x iz prve da bi dobio ban, bio to Dino , bio ja ili neko treci. Wicked nije ni nacijoj strani.

pa nije na nicijoj strani da.. iz svijeta u svijet uvijek nekom pomogne nekom odmogne :)
sad ispada da je na vašoj, nekad ranije je baš na strani ovog i tako je izgledalo..

a sve je to radi nerada.. kad primas placu a ne radis ama baš ništa.. ne prati ništa.. a onda kad stisnu ljudi sa ticketima on dadne ban bez da uopče provjeri, čisto da se riješi toga i da sve četri u zrak opet i chill :oops::oops:

to je stvar da ne prati uopče i ni ne zna šta je po pravilu a šta nije.. i onda na prvu odma posluša prijavu i kazni a tek poslije ide provjeravat dali je prekršio taj nešto :) tako je smayke dvaput na trajni a oba puta mu ga maknuo hahahah :rolleyes:
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Ne trebas da ga pitas nista. Skinuo ti je covjek prvi trajni ban, a nije trebao. Da, kazes dual je ulazio ovo ono. Ko god to bio tvoj racun je bio u pitanju. Ja sam radi 3 sita gdje sam skupljao pb dobijao trajni koji nije skidan.
Ako nisi u toku, momak je prijavio se samo na svijet i to je to. Da nije bilo tako kako sam ja rekao ne bi ga 100% skinuo.
I izvini molim te, ko si ti da se meni oko banova obracas koji je tek ovaj svijet odigrao bez bana. Ja u zivotu, tokom igranja ove igrice tiketa napisao za blokadu racuna. Ovo prvi svijet i to 2x. Uostalom, sto je tebi toliko krivo sto meni skida banove
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Dobijemo ban za neku skriptu koju nismo koristili i to zbog prijave od strane igrača protivničkog plemena, i onda dođe lik ovde i kaže kako na 27 nama wicked valjo jer nas nije banovo a svašta se radilo, a sad nam ne valja, pa gdje mozak legendo?!?!? Udovoljio je vašim željama da dobijemo ban, bar ga vi onda nemojte pljuvati...
 

Kid Cudi

Member
Reaction score
33
Aludirao sam na to da svaki svijet vuce neku nezadovoljnu stranu, ispravio sam se stvarno nisam htio onako napisat ali sam pustio da vidite gresku. Mojim željama sigurno nije udovoljio, moja zelja je ko i na svakom svijetu da se borim do kraja, sigurno mi nije bila želja da tebe banaju ili tomeka ili smayketa ali jbg te stvari se desavaju ja nemam utjecaja na to. Prestani koristit termin skripta za nešto sta nije skripta i govorit da si ban dobio zbog protivničkog plemena..
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Aludirao sam na to da svaki svijet vuce neku nezadovoljnu stranu, ispravio sam se stvarno nisam htio onako napisat ali sam pustio da vidite gresku. Mojim željama sigurno nije udovoljio, moja zelja je ko i na svakom svijetu da se borim do kraja, sigurno mi nije bila želja da tebe banaju ili tomeka ili smayketa ali jbg te stvari se desavaju ja nemam utjecaja na to. Prestani koristit termin skripta za nešto sta nije skripta i govorit da si ban dobio zbog protivničkog plemena..
A čekaj ti misliš da je Wicked sam došao i banovo me, bez da je neko od vas to prijavio? A da ne pričam da je ovde dino pisao da će lično prijaviti sve nas i lično srediti da se svi accovi u Nimfo plemenu pregledaju...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma on moze pricati samo....Covjek prijavi pa sta bude...
Eto ja dobivam 2 puta trajni pa me odbanuje kad provjeri kako je i bilo.....Samo sto na ovom drugom smo bili dobili 24 h ban a nije ni trebalo tako :D
 
Top