Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Kid Cudi

Member
Reaction score
33
A čekaj ti misliš da je Wicked sam došao i banovo me, bez da je neko od vas to prijavio? A da ne pričam da je ovde dino pisao da će lično prijaviti sve nas i lično srediti da se svi accovi u Nimfo plemenu pregledaju...

Jel i dalje tvrdiš da je ban neosnovan? Da smo mi svi ludi a ti ludi pro koji gađa u ms?
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
ma nije dino onaj drugi nista kriv u vezi toga :D ne djeli on banove, nit odlučuje šta
čovjek je prijavio i vrlo vjerojatno napisao dugačku poruku sa svim dodacima, "dokazima" za sve pojedinacno i to je to od njega

za sve drugo je kriv doticni, koji se ne zna ni javit ljudima i rec svoje misljenje.. te i objasnit ko covjek, i ne mora sluzbenu verziju.. vec osobnu :)
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Ljudi smirite malo teorije zavjere i dramu oko toga tko što koga kako će banirati. Nikad nismo banirali ljude bez razloga, na dnevnoj razini dobijemo brdo prijava i pretresemo niz računa. Da baniramo ljude na temelju "hej ja mislim da on vara - ajd ga baniraj" na serveru ne bi bilo apsolutno nikog.
Što se tiče skripti i ostalog - to je područje koje je uvijek upitno i one se mijenjaju na dnevnoj razini, neke stvari koje je moguće izvesti danas s nekom skriptom nije se moglo prije mjesec - dva i uvijek treba provjeriti legalnost. To je ono što se i radi. I ako sam do sad nekog banirao pogrešno - taj netko je bio odbaniran. Ali toliko o tome, dosta rasprave o banovima na forumima. Ako imate problema ili pitanja oko njih javite se s komentarom u podršku.

Što se tiče prozivanja da me nema na forumu, da se ne družim s igračima - mogu reći da koliko ste paranoični ja vam kažem da se krenem više zezat s vama da bi unutar tjedan dana imao ogromnih problema s teorijama zavjere tipa: "ha jesi vidio kako je wicked dobar i zeza se s plemenom XYZ, sigurno je našem plemenu ZHSA zato namjestio banove" i eto nepotrebne drame. Popratim stvari koliko treba i koliko se moze, ali moj glavni dio posla je vezan uz to da igra funkcionira kako treba i da podrška radi.

Osim toga, eto i dvije novosti: za par dana raspisujem natječaj za novog forum moderatora (iz očitih razloga jelte :p), te ću najaviti novi svijet koji kreće krajem mjeseca (s novom opcijom - runski ratovi). Do čitanja ;)
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
jeste tokmaci..sad cete sjebat i na .net skripte tacno pojedinima treba zabraniti plemena
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Ljudi smirite malo teorije zavjere i dramu oko toga tko što koga kako će banirati. Nikad nismo banirali ljude bez razloga, na dnevnoj razini dobijemo brdo prijava i pretresemo niz računa. Da baniramo ljude na temelju "hej ja mislim da on vara - ajd ga baniraj" na serveru ne bi bilo apsolutno nikog.
Što se tiče skripti i ostalog - to je područje koje je uvijek upitno i one se mijenjaju na dnevnoj razini, neke stvari koje je moguće izvesti danas s nekom skriptom nije se moglo prije mjesec - dva i uvijek treba provjeriti legalnost. To je ono što se i radi. I ako sam do sad nekog banirao pogrešno - taj netko je bio odbaniran. Ali toliko o tome, dosta rasprave o banovima na forumima. Ako imate problema ili pitanja oko njih javite se s komentarom u podršku.

Što se tiče prozivanja da me nema na forumu, da se ne družim s igračima - mogu reći da koliko ste paranoični ja vam kažem da se krenem više zezat s vama da bi unutar tjedan dana imao ogromnih problema s teorijama zavjere tipa: "ha jesi vidio kako je wicked dobar i zeza se s plemenom XYZ, sigurno je našem plemenu ZHSA zato namjestio banove" i eto nepotrebne drame. Popratim stvari koliko treba i koliko se moze, ali moj glavni dio posla je vezan uz to da igra funkcionira kako treba i da podrška radi.

Osim toga, eto i dvije novosti: za par dana raspisujem natječaj za novog forum moderatora (iz očitih razloga jelte :p), te ću najaviti novi svijet koji kreće krajem mjeseca (s novom opcijom - runski ratovi). Do čitanja ;)
Eto taman posla mi lol
 

Juke888

Active Member
Reaction score
47
Ljudi smirite malo teorije zavjere i dramu oko toga tko što koga kako će banirati. Nikad nismo banirali ljude bez razloga, na dnevnoj razini dobijemo brdo prijava i pretresemo niz računa. Da baniramo ljude na temelju "hej ja mislim da on vara - ajd ga baniraj" na serveru ne bi bilo apsolutno nikog.
Što se tiče skripti i ostalog - to je područje koje je uvijek upitno i one se mijenjaju na dnevnoj razini, neke stvari koje je moguće izvesti danas s nekom skriptom nije se moglo prije mjesec - dva i uvijek treba provjeriti legalnost. To je ono što se i radi. I ako sam do sad nekog banirao pogrešno - taj netko je bio odbaniran. Ali toliko o tome, dosta rasprave o banovima na forumima. Ako imate problema ili pitanja oko njih javite se s komentarom u podršku.

Što se tiče prozivanja da me nema na forumu, da se ne družim s igračima - mogu reći da koliko ste paranoični ja vam kažem da se krenem više zezat s vama da bi unutar tjedan dana imao ogromnih problema s teorijama zavjere tipa: "ha jesi vidio kako je wicked dobar i zeza se s plemenom XYZ, sigurno je našem plemenu ZHSA zato namjestio banove" i eto nepotrebne drame. Popratim stvari koliko treba i koliko se moze, ali moj glavni dio posla je vezan uz to da igra funkcionira kako treba i da podrška radi.

Osim toga, eto i dvije novosti: za par dana raspisujem natječaj za novog forum moderatora (iz očitih razloga jelte :p), te ću najaviti novi svijet koji kreće krajem mjeseca (s novom opcijom - runski ratovi). Do čitanja ;)
ban.gif ban.gif ban.gif ban.gif ban.gif
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
2bb4b0a3a5c5286af881efed5100b77413bbf1464777132acfe4c78f0f46368f.jpg


btw ovo mi je tek 700-ti post od 2009. štedim tipkovnicu na forumu, dobro je.
(ali sam zato potrošio već nekoliko tipkovnica u međuvremenu na podršci :p)
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
2bb4b0a3a5c5286af881efed5100b77413bbf1464777132acfe4c78f0f46368f.jpg


btw ovo mi je tek 700-ti post od 2009. štedim tipkovnicu na forumu, dobro je.
(ali sam zato potrošio već nekoliko tipkovnica u međuvremenu na podršci :p)
raspravljajuci se sa dagerom i ja potrosim tastaturu evo i ova izbljedila
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
2bb4b0a3a5c5286af881efed5100b77413bbf1464777132acfe4c78f0f46368f.jpg


btw ovo mi je tek 700-ti post od 2009. štedim tipkovnicu na forumu, dobro je.
(ali sam zato potrošio već nekoliko tipkovnica u međuvremenu na podršci :p)
Da se nadovezem na tvoj predhodni post oko zezanja i to. Kako se sjecam plava je imala opcije da banuje u igri pa se zezala opet
 
Top