Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
sta pricas ti igras na marko antonije, na luka i ko zna jos gdje, i imas stida pricat o banovima, puuu


https://prnt.sc/gl3y6i - Evo ti moje igranje na luki. Pravilo kaže: " Maksimalno 2 sitta unutar mjesec dana, od vremena uzimanja prvog sitta. Sittanje istog igrača u više navrata je dozvoljeno." Lukica je na "redovnom" sittu kod mene, momci me pozovu kada zagusti, kada ne mogu oni pokriti ili slično. Recimo ovo ubijanje ubice jučer i danas, za to sam sve ja odgovoran, ali valjda to vas boli. Međusobne interakcije imeđu 2 računa nema, tu je sve čisto. A nisam uopće često na tome računu, to što vi umišljate neke stvari, to je nešto drugo. Sad za vrijeme ove pauze, koju sam uzeo za ispite, nisam ni na svoj račun ušao više od jednom na dan, dobra 2 tjedna, a kamo li sittao nekoga.

I ovaj 30 već gotov :(
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Situvacija je izmaknula kontroli.
@mejra naravno da ne igram, ja sam davnih dana napisao da odavno ne igram ne znam sta vam je tu cudno kad vam doca kaze
Ja dosao vidio nemam konkurencije i otisao
 

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
ja sam cuo da i ovaj hoces to raditi al ne zelis da nekog ponizis


Hehe, htjela sam ja, ali to bi bio prenizak udarac, nisam ja bas takva da dijelim samare po serveru kako se sjetim, imam i ja dusu :D pozzic za rektalnog alpinistu ako je tu :*
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Koje ova babapicka o_O

Marko bjezi s foruma dok doca nije svrsio <3

Ma samo alkohol kurve spavanje i ono najgore poso da znate kako je lijepo kad nemate obavezu zvanu plemena pa hej :$

A sto se Wickeda i ovog hrv stanja servera tice nema potrebe komentarisat dno dna mene za Srebrenicu banuje a likove zvane skripta nece hahah wicki najjaci si daj meni da vodim da lici na nesto poy za SasuBudisTu <3
 
Top