Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Kid Cudi

Member
Reaction score
33
Ovo je postalo vise smijesno....akciju naprave,125 k offa skucaju i izgube 5 sela hahahah

ok akcija nije prosla, ni prva ni zadnja... Smiješno je da provodimo besane dane i noci i onda dode lik u 9 ujutro koji nista nije javio noc prije i pita jel mozemo sjec idu plemke (http://prntscr.com/glu8dg ) bio na momačkoj(haha) a od 5 do 8 izgubio 80% acca. Jbg ima nas pojedinaca koji smo izgorili ja dino dene tomo adin borimo se dokraja, šta ti treba da sada kada smo nakon ove akcije izgubili i onaj iole tračak nade za preokretom da šalješ poruke i provociraš? Ajmo svest ovo na miran i ljudski način kraju, šta nije to najbolje?
 
Last edited:

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ima i kod nas tako igraca,ali jave pa sitt ostave i tako....A to sto sam javio se porukama,to je izmedju nas dvojice...Vucemo neke nerijesene stvari jos od nekih proslih svjetova pa se moramo malo zajb,ne znam sto on odmah prenosi to,ali ne znam ako ste primjetili jednu kvalitetnu foru od strane mene koja glasi : "Zna se ko struže drva,a kome piljevina pršti u oči".....hahaha
A za tebe sam rekao da se mozes jedini nazvati tamo igracem jer stalno ostajes do kraja boriti se,to sam vidio i na 27 kad si igrao :D
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
opet lupetanje ovaj je branio onaj je branio :D a poanta je da je obranjeno i to je bitno..
a dal je marko, slavko, pero ili milka to je njihova interna stvar... :)

jača je ekipa i šta je tu je :)
za iduci svijet nek osmo regrutira marka pa mozda budu oni jači :oops::oops:
 
Last edited:

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Kid glas razuma.. Sviđa mi se to, konačno neko realan , sa kim se da progovoriti i koja normalna ha ha. Hvala za čestitke za jutros, nekih 50 nobli je bilo i offova tona, ali dobro, sva sela su na broju :)

Javljam se čisto zbog Lukasa i Fahre, momaka koji igraju na Luka5 računu..Na njih ne trebate pričati.. Momci su početnici, odnosno igrali su i prije ali nemaju iskustva.. Ali se trude, tu su stalno, pokrivaju jako veliku satnicu, i polako uče uz mene sve.. Kada vidim taj trud i zalaganje, nije mi problem doći kada im zagusti i pomoći.. A njih 2 drze racun.. Ja sam tu rijetko, po potrebi..

Akcija vam nije bila loša, mada moglo je to i puno bolje.. Sve u svemu, lijepo jutro za Nimfe, za vas malo manje, i to je to, idemo igrati dalje..
 

Kid Cudi

Member
Reaction score
33
Kid glas razuma.. Sviđa mi se to, konačno neko realan , sa kim se da progovoriti i koja normalna ha ha. Hvala za čestitke za jutros, nekih 50 nobli je bilo i offova tona, ali dobro, sva sela su na broju :)

Javljam se čisto zbog Lukasa i Fahre, momaka koji igraju na Luka5 računu..Na njih ne trebate pričati.. Momci su početnici, odnosno igrali su i prije ali nemaju iskustva.. Ali se trude, tu su stalno, pokrivaju jako veliku satnicu, i polako uče uz mene sve.. Kada vidim taj trud i zalaganje, nije mi problem doći kada im zagusti i pomoći.. A njih 2 drze racun.. Ja sam tu rijetko, po potrebi..

Akcija vam nije bila loša, mada moglo je to i puno bolje.. Sve u svemu, lijepo jutro za Nimfe, za vas malo manje, i to je to, idemo igrati dalje..

Glas razuma :D:D sviđa mi se. Igrao sam sve ove svijetove od 21 ali me nije bilo na vanjskom, nekako sam imo prosvjetljenje da je sad vrime da lagano odem i prosipam razum :p
Ma za akciju necu govoriti ništa morala je i mogla bolje, još Homin ban u nikad gorem trenutku, ali jednostavno najbolje je priznat samom sebi da je to to, bili ste kompaktniji, aktivniji, ljepše je to sve izgledalo nekako na vašoj strani, znali smo zablistati ali prekratko je taj sjaj trajao. Najgore mi je što 83 dana igram sam nije mi bilo duala sa 27 i to se osjetilo makar sam ja osjetio ;), a neki accevi iz naseg plemena koji su imali i po 3 igrača na računu, nemaju vise nijednog od te trojice, a najglasniji bili. Nakraju krajeva sami smo sebi ipak bili najveći protivnici, benjo nam jos u nikad vaznijem trenutku sredi ban 4. acca u plemenu i to bi bilo ja mislim to

. I još jedna stvar za kraj, šta nije ovo sve? http://prntscr.com/gluq7j haha kraj se bliži hahahahahahah:D:D:D
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
ma dobri ste vi :D cudi, tomo, ubica, cak i osmo šta se same igre tiče, ali premalo ljudstva ;)
ne može se protiv svih.. fali glava i rep.. samo sredina vam je jaka :p
 

El Historico

New Member
Reaction score
19
Hvala Marku na lijepim rijecima :D i rijesavanju misterije oko acc LUKA5, jednostavno se poklopilo da se ja vratim sa skoro 5 godina pauze od plemena i da mi igra ponovno prestavlja zadovoljstvo igranja, ali je prisutna i ona pocetnicka trema kada idu napadi ili plemici sto je i logicno puno je godina pauze i da budem na najbitnijoj poziciji na mapi realno za oba plemena. Fali skila sto Marko nastoji popraviti kod nas. Razumijem da je nekome krivo kad akcije ne prodje i sve to ali niko nije rekao da mi predobro igramo, tu smo gdje smo i tako je, bitno je da ne igramo prljavo, a realno mozemo igrati i to sa dosta usmpjeha. Sitt je dozvoljen po pravilima i to ne treba komentarisati uopste jer i kod vas ima akaunta koje drugi ljudi brane, pa vas niko nije prozvao nigdje jer je to normalna stvar. Niko apokalipsu ne bi prozvao da ga je neko sitto i branio sela.

Iskreno mene ne doticu prozivke jer sam dovoljno odrastao da shvatam da su to djecije bolesti i da je ovo samo igra u kojoj neko dobija, a neko gubi kao i u svakoj igri i ona cuvena "ko gubi ima pravo da se ljuti"

De da igramo fino da se zezamo i to je to :D
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
Istina sredina nije popustil nijednom u ova 3 mjeseca :rolleyes::rolleyes:

ljudstva? daj mi pojasni :D
premalo vas je :D nije nitko dosad osvojio sa 3-4 računa samo.. bez da ostali prate i sudjeluju barem
vođe vi nemate od starta.. vaš vođa je pratio doslovno najmanje od svih hahahah baš on je zeznuo ovaj svijet vam :)
 
Top