Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Ee a jel se i dalje ide ća sa hr poslje 30 ili se smirile strasti? :D:D:D
Logično da se ide, samo maloumni ljudi i botovi kao punica i prijatelji ili ti ga mrgud i otp ce ostati na ovom hru.
I opet ide prozivka nasem adminu wickedu, kad ne mozes ispuniti zelje postavke svijeta, ne mozes ni zelje da se pojedini igraci vrate u igru. Ipak su ti rekli nesto sto se tebi ne svidja pa ih tjeras sa svijeta.

https://www.innogames.com/de/unternehmen/kontakt/ ljudi zalite se, stanite mitu i korupciji u kraj, pa makar i zatvorili nam ovaj nas lijepi hr
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
2 zalbe su vec otisle, ali nema to nikakve veze, kao kod pive, jedna ko ni jedna, dvije ko jedna.. ali udruzenim snagama stat cemo u kraj mitu i korupciji. :D:confused::cool:

PS: salim se, wicked je ko el bake, nedodirljiv :p
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ma smijesno, ovo su vec potezi ocaja, brate mili 28 fejkova posaljete na mene morao sam cak 500 500 deffa ostaviti u tom jednom selu, zao mi sad i tog, 800 napada na luku, od kojih vecinu je Marko ignorisao jer tolika je pamet slati fejkove iz sela gdje se zna da se nema offa al hajde, izgleda vise niko nista ne pazi, samo ovako nastavite olaksajte nam do kraja.

Alo , Kenoo jesi ti ili Shalom mi uzeli podrsku, neko mi bjezi malo :S
 

Juke888

Active Member
Reaction score
47
Gaćonja preuzeo vodstvo spojili se on i Dene hahahahahahahaha... Ovo je njegova prva akcijaaaa :D:rolleyes:
Koranjače sveee :cool:
 
Top