Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
2x Branitelj dana

Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 29.07.2017 (31.519 jedinica)

18.344 / 90.793


7x Oslonac dana

Kao podrška porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 02.09.2017 (27.294 jedinica)

53.033 / 53.033
53.033 / 53.033
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 47.942. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve


Nezz stvarno, za pojedine bolje da ne se ne prijavljuju vise na idućim serverima nikako, treba znati kako izgubiti toliki broj sela ne moze to svako..Punica bi sačuvala više garantujem evo ne znam odem na faks , sjekao Saši na Petku sve što se moglo sjeći, sjekao jos na jednom accu necemo imenovati radi bana.. odbranio svoje, i odem, vratim se kazu 28 komada palo konto sam da je ova dvica slučajno napisana, ali eto..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dobar si ti Dino,ali Marko je odličan...

Jeste, noblao je uspio one neaktivce dole.. branio Luku preko naredbi odličan, svi ste odlični nema šta noblali ste i mene samo nisam izbrojao koliko gradova ste mi uzeli..
idi ba dijete ne spominji moje ime mogu te tri puta naučiti kako da igras ovu igricu. Dzaba se nerviram, ali eto odo vam i ja osvojili ste, gradovi idu Smajketu do tad bolje da niko ne krene jer ima još deffa da se igram i mjesec dana ako hoću.
 

Juke888

Active Member
Reaction score
47
Jeste, noblao je uspio one neaktivce dole.. branio Luku preko naredbi odličan, svi ste odlični nema šta noblali ste i mene samo nisam izbrojao koliko gradova ste mi uzeli..
idi ba dijete ne spominji moje ime mogu te tri puta naučiti kako da igras ovu igricu. Dzaba se nerviram, ali eto odo vam i ja osvojili ste, gradovi idu Smajketu do tad bolje da niko ne krene jer ima još deffa da se igram i mjesec dana ako hoću.
Igraćemo se ne sikiraj se mnogo samo,škodi ljepoti :p
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Jeste, noblao je uspio one neaktivce dole.. branio Luku preko naredbi odličan, svi ste odlični nema šta noblali ste i mene samo nisam izbrojao koliko gradova ste mi uzeli..
idi ba dijete ne spominji moje ime mogu te tri puta naučiti kako da igras ovu igricu. Dzaba se nerviram, ali eto odo vam i ja osvojili ste, gradovi idu Smajketu do tad bolje da niko ne krene jer ima još deffa da se igram i mjesec dana ako hoću.


Ti neaktivci su dio tvoga plemena. Zašto ih nisi bolje zadeffao kad si znao da bi mogli pasti ? Nego uvijek ista priča, koga noblaš, neaktivac je.. A što se tiče branjenja preko naredbi, ne bi se vi šetali sa 50 teške i 100 kata po selima mi da sam ja imao naredbe.. U akciji noblanja, 6 sela bilo nadeffano , od toga ste na 4 udarili, 2 sam promašio sa deffanjem. Prošli ste kroz još 10 sela, šta misliš, da nismo imali deffa da napunimo do vrha još sela ? Istina je da je info dolazio, ali kada ti dobiješ info 20 sati prije akcije, i "vidiš" 5, od 50 nuka koje su udarile u akciji, nije da ti nešto znači. Lijepo si ti gasio dijeljenje sa svima he he. Dalje, 50 plemića ste poslali na prazna sela, vratila su vam se 3 ? Ma i to je do dijeljenja naredbi..

Kaže ubica niste mi uzeli ni jedno selo u ratu, ja idem uzdignute glave sa ovoga svijeta. Na ubicu krenula 2 traina, prvi, kada ga je saša spasio od restarta, na samome početku svijeta kada ga je baš Luka5 trebao noblati, i drugi u akciji na jedno selo njegovo samo, gdje nismo probili jer je zid na 20 držao pbom. Znači 2 traina, od kojih ga je Nimfo pleme spasilo od restarta kod jednoga. Bravo majstore, branio si se vrhunski ;) A više od pola noblanih sela mu barbari. Vrhunska igra vrhunskog igrača. Treba znati kada pobjeći.

Ti si nadeffao sa 50k deffa selo od 2,5k bodova, koje je na 50 minuta od sela od Srsly guise, u kojem on ima 500 sjekira i 8 plemića. Hej, 2,5k bodova tvoje selo, na koje ide pratnja od pišljivih 60 sjekira po plemiću, dok ti plemenu pada 28 sela kao od šale. Sa tih 50k deffa mogao si oko mene, tj oko luke spasiti 5 sela, jer smo sva probili na knap. Šta si se toliko prepao Doce ? Toliko o tebi kao igraču.

Dalje, ovu akciju danas sam ja napravio jer Saša nije imao vremena, 28 noblanih sela brojimo, a offa smo zabili skoro pa ništa. I odma kupim stanje offa, i udaramo dalje.

Ajde umanjujte još malo ovu pobjedu, novopečeni Spartanci, dugo ste trajali.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
najveći računi plemena bi inače trebali biti širom fronte i nositi svoje pleme, a ubica lik napravio klaster u pozadini, pitanje jel ga još završio i diči se kako mu niko sela nije uzeo lol.. isto kao kad bi se ja tim hvalio, a pozadinac.. bliže sam ja fronti nego on lolz
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
3250b817d7b2d42f4153de225343b97d.jpg
standarde kako napisat oprostajnu poruku i izgubit svijet .
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Marko Antonije onaj lik koji mi na hr24 reče '' ja ne farmam , farmanje nije bitno ko zna igrati '' .. kako ono bi na hr24 Marko? Onaj gore front sa mojim plemenom.. nisam te tukao jelde? Nisam ti čistio selo i dokazao da nemas ti kata i baklji koliko ja mogu napraviti akciju probijanja.. zar nisamo katali Ujkana Errora pa tek onda si me dobio sa kakvim igračima i sta si morao sve uraditi ;). Tek kada su veličina poput Vuleta i Bilkija pali onda ste tek mogli probiti moju formaciju koju sam postavio..

Znam ja odlično Marko koje su tvoje mogućnosti, znam isto toliko koliko ti je Kriger unaprijedio igru sa raznim stvarčicama ;) . Pa da kad sam kod hr24 kako si optuzivao Ubicu da nobla free htio si rank 1 iznad svega , ekipa te izdala pravljenje akcija za Bajram i slično.

Nemoj molim te da pričaš gluposti, sa mnom su naredbe imali 5 igrača od tih 5 igrača je bio i Ubica26 i Ivan poznatiji kao DetahKnight vam je sve prenosio nemoj da moram prozivati likove koji su to sami priznali nemoj da se hvalis sa bilo čim molim te kad i sam zna šta si uradio i dokaze imam da je čovjek i to ne jedini kada je ovaj potvrdio da je Ivan spijun javim se jednom starijem gospodinu reko '' što ste ovo dozvolili '' kaze ma nije to do mene to su oni radili ja nisam htio se uplitati znaci na fintu mi još samo potvrdi..

1.2 M iznosi moji porazeni , to je što sam slao kolegama u plemenu. Druga stvar Doktor je slao dvije nuke offa zato je bilo tu deffa jer sam znao da salje iz dubine i to je deff koji je bio kod Neskotesa, kada ste se nakucali na njega povukao sam deff i poslao u svoj grad da ga branim jer sam znao da ce Doktor da ide na to selo.

Osim toga moji poraženi u podršci su jači od bilo cijeg vaseg napadačkog poraženog samo Shalom ima ispred i samo on očigledno zna kako se brzo obnavlja vojska i pravi pa je mogao i da se igra sa nukama.. a ti nemoj da se pohvalis da si ti Ubicu opet oderao sa mog acca su ti se prenosile naredbe i to je živa istina i jedina.

Nemam ja šta umanjiti osvajanje NIMFO plemena, osvajanje je osvajanje ali pojedine stvari cu da govorim i to je tako. I nemoj da se hvatas da sam ja mogao svojim kolegama spasiti neka sela, jer Dino je pet racuna ovdje igrao upitaj vođu Sasu da li je mogao krenuti na Petka dok sam igrao ga aktivno, da sam ga upratio da smo u sest ujutro znali da pišemo, uzeo sam Petka noblao tamo tri igraca NIMFO sa Petka i počeo se siriti iz dosade to radio i opet kucao vas na Petku , sjekao plemice i igrao se kako meni doliči da se igra.

A sa druge strane sa hr30 na koji sam došao da igram kao deffer i pomazem cu da odem sa uzdignute glave jer ja znam šta sam činio za ovo pleme i koliko zivaca sam istrosio i ako nisam bio niti vođa niti koji kurac. Lahko je se braniti kad imaš naredbe i znas ko gdje ide ;) A tu priču da si ti procijenio svaki off od Ubice gdje ide to okači mačku o rep jer je tvoj igrac iz tvog plemena rekao kako si branio Luku.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Marko krivo,nije Dinovo pleme nego od kenjada benje i rewa,od njih 3 niti jedan ne igra zadnji misec,tako da su to ostavili nekim drugima da vode igrace koje ne znaju...taj train na ubicu sta je isa na pocetku sjecen je 2 puta ako zelis dobit ces i sliku tako da ta prica ne stoji o tome restartu na pocetku,a i train koji je na putu bia bi dosa prije plemica,tako da jos jedan minus
ovo sta se tice padanja sela to je nasa greska i svaka vam cast na akciji, dok god je plus dobro je al 28 plus znaci kraj :)
obrane su ti bile uredne tu se nema sta rec :) opet na nasu gresku preko nekih naredbi dio ide...al jebi ga sami smo krivi :/
Cestitke svima koji su ovo junacki odradili tipa shejtana i komune :) bravo momci
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Marko Antonije onaj lik koji mi na hr24 reče '' ja ne farmam , farmanje nije bitno ko zna igrati '' .. kako ono bi na hr24 Marko? Onaj gore front sa mojim plemenom.. nisam te tukao jelde? Nisam ti čistio selo i dokazao da nemas ti kata i baklji koliko ja mogu napraviti akciju probijanja.. zar nisamo katali Ujkana Errora pa tek onda si me dobio sa kakvim igračima i sta si morao sve uraditi ;). Tek kada su veličina poput Vuleta i Bilkija pali onda ste tek mogli probiti moju formaciju koju sam postavio..

Znam ja odlično Marko koje su tvoje mogućnosti, znam isto toliko koliko ti je Kriger unaprijedio igru sa raznim stvarčicama ;) . Pa da kad sam kod hr24 kako si optuzivao Ubicu da nobla free htio si rank 1 iznad svega , ekipa te izdala pravljenje akcija za Bajram i slično.

Nemoj molim te da pričaš gluposti, sa mnom su naredbe imali 5 igrača od tih 5 igrača je bio i Ubica26 i Ivan poznatiji kao DetahKnight vam je sve prenosio nemoj da moram prozivati likove koji su to sami priznali nemoj da se hvalis sa bilo čim molim te kad i sam zna šta si uradio i dokaze imam da je čovjek i to ne jedini kada je ovaj potvrdio da je Ivan spijun javim se jednom starijem gospodinu reko '' što ste ovo dozvolili '' kaze ma nije to do mene to su oni radili ja nisam htio se uplitati znaci na fintu mi još samo potvrdi..

1.2 M iznosi moji porazeni , to je što sam slao kolegama u plemenu. Druga stvar Doktor je slao dvije nuke offa zato je bilo tu deffa jer sam znao da salje iz dubine i to je deff koji je bio kod Neskotesa, kada ste se nakucali na njega povukao sam deff i poslao u svoj grad da ga branim jer sam znao da ce Doktor da ide na to selo.

Osim toga moji poraženi u podršci su jači od bilo cijeg vaseg napadačkog poraženog samo Shalom ima ispred i samo on očigledno zna kako se brzo obnavlja vojska i pravi pa je mogao i da se igra sa nukama.. a ti nemoj da se pohvalis da si ti Ubicu opet oderao sa mog acca su ti se prenosile naredbe i to je živa istina i jedina.

Nemam ja šta umanjiti osvajanje NIMFO plemena, osvajanje je osvajanje ali pojedine stvari cu da govorim i to je tako. I nemoj da se hvatas da sam ja mogao svojim kolegama spasiti neka sela, jer Dino je pet racuna ovdje igrao upitaj vođu Sasu da li je mogao krenuti na Petka dok sam igrao ga aktivno, da sam ga upratio da smo u sest ujutro znali da pišemo, uzeo sam Petka noblao tamo tri igraca NIMFO sa Petka i počeo se siriti iz dosade to radio i opet kucao vas na Petku , sjekao plemice i igrao se kako meni doliči da se igra.

A sa druge strane sa hr30 na koji sam došao da igram kao deffer i pomazem cu da odem sa uzdignute glave jer ja znam šta sam činio za ovo pleme i koliko zivaca sam istrosio i ako nisam bio niti vođa niti koji kurac. Lahko je se braniti kad imaš naredbe i znas ko gdje ide ;) A tu priču da si ti procijenio svaki off od Ubice gdje ide to okači mačku o rep jer je tvoj igrac iz tvog plemena rekao kako si branio Luku.


Naredbe i neaktivni igrači, to je to. To vas je sjebalo , ništa drugo, nije što ste nesposobni.. I svi idete uzdignute glave poraženi. Eh lijepo li je vama. Nema smisla da ja ovdje pišem o tome šta sam ja uradio, i ko je šta osvojio, to su neke vaše dječje pričice. Ali evo kad već spominješ farmanje na 24, ako upravljaš sa 3, pa 2 plemena, 90, pa 60 ljudi, držiš čitav sjeverni front, u početku, a kasnije i više od 50% fronte je bio moj račun, i igraš sam na tome istom ogromnom računu, kojeg si sam i napravio, a imaš premiuma da otključavaš plemiće, i resursa da ti se vojska i zgrade stalno rade, ajde mi objasni koja je uloga farmanja ? Kasnije došao Amko, ali to je već bilo pri kraju .. Ajde mi objasni igračino moja zašto da farmaš onda ?

Krigerova skripta vam je namlatila 47 od 50 plemića, nisam to ja :/

Hajde hajde, meni dosta, odo noblati šta, malo mi 13 sela danas, ti piši ovdje.. Sve je to od lošeeeg vinaaaaaa :(
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
Sve u svemu timska je igra :) prema tome gubite svijet trenutno i jači tim ga osvaja
a ove priče su vam uzalud čiji je veći.. borio se jesi al skoro pa sam, i na taj nacin nemas sta

niste krivi ni jedan ni drugi za izgubljeni svijet direktno, al ste krivi u smislu da ste odabrali krivo drustvo i krive "vođe"

Nema tog igraca koji ce osvojit svijet ako nema ekipu aktivnu i "pametnu" bio kakav god igrac svako moze izgubit ako igra ko vi ovdje protiv daleko iskusnije i bolje ekipe nego šta su ovi vaši klinci neki :)
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Necu o svemu mljeti, ne da mi se stvarno a msm i da nema potrebe. Samo ovo za ubicu skocicu odmah znaci jer ja sam rekao, za mene likovi smece, kraj price.

I nije tacno Tomo, nemojte svi pricati nesto kad ne znate uopste, covjek je na rr lagano isao, sav off mu u putu, i jos mi pise ako me izbace ovi iz PR padam al kao onda odo ja kod hrastova pa cete viditi svog boga bla bla, kurcina obicna.

Sta kaze nije mi palo nijedno selo, cekaj sine da dodju ljudi do tebe, lako se iz pozadine kurciti, i sad kad je prpa prvo pale misevi svi, daj bjez.

Respect onima sto su ostali i igrali, a ne pobjegli, i nzm ni ja kakve izgovore, istina je jedina, neaktivno ste igrali, neorganizovano vecinu igre, i aktivnost vas je i ubila, naravno cast izuzecima, par igraca je igralo i tamo i igralo na par acceva, branilo ostale.

Aj sad pozz, nije mi zanimljivo vise ovde pisanje, bilo je nekad malo, mozda mi je dns samo tmuran dan,baj. :D
 
Top