Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pozdrav poseban Čika Paji, sada kada ima free gradova pitanje je da li ce potpisati NAP sa barbarima, i početi noblati free crvena sela, hoće ko po 200 PB da neće preci 200 000 poraženi u napadu, kvota 1.10 KM.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Pozdrav poseban Čika Paji, sada kada ima free gradova pitanje je da li ce potpisati NAP sa barbarima, i početi noblati free crvena sela, hoće ko po 200 PB da neće preci 200 000 poraženi u napadu, kvota 1.10 KM.

To nije presao na svim serverima do sad, nekako je nemoguce da ce se to desit ovdje, mozda na 31 bude vise srece o_O

Ja ne znam što se najprljaviji igrač na ovom serveru uzme da pere nešto (Marko). Od kad te poznam, prljav si do grla druže, al makar se nemoj prat jbg.

I dan danas sve ista priča oko špijuna.. Hoćemo li igrat šta narode, spidi šta ima, smajke što mi diraš vedada, đe benjo, kako ide damire gamma, kako smo ba ljudi?
Cao slovenac :oops: Jesi li nas pozelio ( smajli sto zijeva)
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Hmm..i za kada smo se dogovorili onaj party napraviti uz vino,pivo ?

Svi se trebate malo smiriti,svi radite iste stvari za šta druge optužujete i ne vidim smisao tolike svađe..

Ekipa koja je sinoć ubačena u grupu nam je lijepo čestitala,izašli van i mi se nastavljamo svađati,,ojj živote..jadni li smo mi balkanci.

Evo i ja se priključujem čestitkama,prvo svom plemenu jer takve dobre ljude teško da ću ponovo sresti i igrat s njima(snaša,combe,marko,albin.stefo,baba)..a čestitke i drugoj strani na dobroj borbi,mada ja nisam bas imao doticaja s vama(osim s acc apocalypsa i sad na kraju neskotes,grrrr :p ).

Idemo se boriti još malo,treba pripremit drva za zimu :p :p


Joka brate igramo sigurno opet zajedno ! <3, ne valja prekidat tradiciju dok gazimo , a sada nalozit jos hrastovine ili spartovine, a moze i jedno i drugo , udario minus <33333
:D:D:D:D:D:D
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Doslo bi do prekida citavog servera zbog te jacine na racunu :( cak bi njemacki zakacio :(
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
a jedino da neki jaci server skupa dualirate :p
tamo njemacki bas ili W.. opet ste jaki al bar konkurencije neke koliko toliko da bude ;)
 
Top