Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Istina 6,7 naloga može uzet svijet, ali sa 2,3 ljudi po nalogu :) ovo je bilo 7 ljudi na 11 naloga... u tom je problem, :cool:

Slazem se.. vama je sve krenulo niz brdo sa neaktivnoscu Petka naloga, pa onda pad Sniper naloga i na kraju ban Getrekta.. ali mogli ste vi jos tu nesto da izmuljate da ovo duze traje..
 

El Historico

New Member
Reaction score
19
Sve najbolje i za ostale clanove u Nimfo kao sto su Luka99 legenda,Bik, Karantin, Max Payne, Luka5 i ostali sve super momci mada nismo nesto puno imali kontakta sa svima al sve 5
pa sto mi se nisi javljo hehe ja sam ti inace spamer teski, sad me malo zeza ovah chat i to jer sam stara skola samo forum i kafana
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
hahhah pa vi se javite samo kad vam defa treba.. kako vidim mail znam vec kako pocinje a i kratko traje haha
"imas li defa" ;)) ko beli medvedi ste zasticeni :)))

Defensive Units
unit_spear.png
188251 Spear fighters
unit_sword.png
65138 Swordsmen
unit_heavy.png
22521 Heavy cavalry

2/3 od ovog kod vas hahah :p
 

mirotvorac

New Member
Reaction score
6
Evo baš malo pogledao šta ima na forumu i vidim da se provlači zaključak da je jedan igrač (neću imenovat) uspio sve odbranit od akcije jednog drugog igrača (neću ni njeg imenovat) samo zato jer mu je neko dojavio kamo ide 3-4-5 nuka. Zanima me (ako je to tako) kako uopće onda nekome može pasti selo na svijetu sa osmatračnicom, kad sve vidiš - i nuke i plemiće i fejkove- sve?! I da li je na svijetu bez osmatračnice dovoljno vidit među 1000 napada kamo ide nekoliko nuka da ti sve bude jednostavno za obranit? :confused:
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Evo baš malo pogledao šta ima na forumu i vidim da se provlači zaključak da je jedan igrač (neću imenovat) uspio sve odbranit od akcije jednog drugog igrača (neću ni njeg imenovat) samo zato jer mu je neko dojavio kamo ide 3-4-5 nuka. Zanima me (ako je to tako) kako uopće onda nekome može pasti selo na svijetu sa osmatračnicom, kad sve vidiš - i nuke i plemiće i fejkove- sve?! I da li je na svijetu bez osmatračnice dovoljno vidit među 1000 napada kamo ide nekoliko nuka da ti sve bude jednostavno za obranit? :confused:
ovo boli hahahahaha
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hahaha, zasto na mene niko ne ide :p , kome li cu ja dati sela... Btw javljali su mi se pojedini nisu pitali da im dadnem nego onako kroz pricu "dobro si igrao bla bla, nije fer bilo bla bla, hoces ici na hr31" moram pratiti ko ce bude broj 1. :D
 
Last edited:

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Hahaha, zasto na mene niko ne ide :p , kome li cu ja dati sela... Btw javljali su mi se pojedini nisu pitali da im dadnem nego onako kroz pricu "dobro si igrao bla bla, nije fer bilo bla bla, hoces ici na hr31" moram pratiti ko ce bude broj 1. :D
e to se zove ulizivanje
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Slazem se.. vama je sve krenulo niz brdo sa neaktivnoscu Petka naloga, pa onda pad Sniper naloga i na kraju ban Getrekta.. ali mogli ste vi jos tu nesto da izmuljate da ovo duze traje..
Krenuo sam da hvalim sam sebe, al eto neću. Neaktivnost petka opala, ja nisam igrao nikako, Vedad skroz skroz slabo, Benjo posle sam igrao, to već ne znam kako i šta, a da smo bili i mi, sa našom aktivnošću, bilo bi to bolje puno sigurno, ali eto.

Čestitke svim momcima na osvojenom svijetu, osim Marku, znaš da ne bi osvojio da sam ja igrao..:cool::cool:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Krenuo sam da hvalim sam sebe, al eto neću. Neaktivnost petka opala, ja nisam igrao nikako, Vedad skroz skroz slabo, Benjo posle sam igrao, to već ne znam kako i šta, a da smo bili i mi, sa našom aktivnošću, bilo bi to bolje puno sigurno, ali eto.

Čestitke svim momcima na osvojenom svijetu, osim Marku, znaš da ne bi osvojio da sam ja igrao..:cool::cool:


Ja ne znam što si ljubomoran na tog lika.. čovjek je pošteno slao poruke i rekao '' tu ide toliko i toliko vidim preko naredbi '' , pa ne može to svako.. ljubomoran si i to puno !
 
Top