Noblano prvo selo

DeletedUser

Guest
Pa sagledaj realno :D
Mogo smo i mi davno uzeti prvo selo, ali da se ne gradi vojska :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahaha, ipak je ELITE SLO uzeo manje selo od mene.. :D
I da, to vec selo ima 800 PT. :)

Dok ti i nemaš sela. :)
I ti si mogao ono, ti si mogao ovo, barbari su ti koji imaju puno igraca i svi mi igramo na bodove? jel tako pricas?

Ti si onaj koji ne koristi PB koji farma, a ja nisam dao PB za grad, ti si onaj koji prica da si najbolji i ako nemaš još grada, i ako imass najvise vojske tvoj OD je jadan, i ako ste vi pleme koji idu na vojsci BARBARI su ti koji imaju najvise porazenih, stvarno Lane dosadan si, usuti malo i igraj, naporan si, eto naporan si vise i od mene čak, a to je ravno ne mogucem.. a dosadan si mi i ti i TONI i ta TRAWKA i vasi prosli svijetovi, de kad usuti i igraj bez prozivanja.
 

DeletedUser

Guest
hahahaha, ipak je ELITE SLO uzeo manje selo od mene.. :D
I da, to vec selo ima 800 PT. :)

Dok ti i nemaš sela. :)
I ti si mogao ono, ti si mogao ovo, barbari su ti koji imaju puno igraca i svi mi igramo na bodove? jel tako pricas?

Ti si onaj koji ne koristi PB koji farma, a ja nisam dao PB za grad, ti si onaj koji prica da si najbolji i ako nemaš još grada, i ako imass najvise vojske tvoj OD je jadan, i ako ste vi pleme koji idu na vojsci BARBARI su ti koji imaju najvise porazenih, stvarno Lane dosadan si, usuti malo i igraj, naporan si, eto naporan si vise i od mene čak, a to je ravno ne mogucem.. a dosadan si mi i ti i TONI i ta TRAWKA i vasi prosli svijetovi, de kad usuti i igraj bez prozivanja.



Hhahah sine, kad budes imao plemica i vojske ko i ja ja vise.. :*


Kad budem te noblo dacu trawki da mi salje train :D
Znas sta je fazon, Trawka je odmah bio u pravu gdje nam je bio ponos plemena kad smo imali igrača poput tebe :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hhahah sine, kad budes imao plemica i vojske ko i ja ja vise.. :*


Kad budem te noblo dacu trawki da mi salje train :D
Znas sta je fazon, Trawka je odmah bio u pravu gdje nam je bio ponos plemena kad smo imali igrača poput tebe :D

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH, da ubi se dijete vise... :D
Pa normalno kad ne znas slati..

kad budem imao vojske i '' plemica'' kao ti jel ?

PqGv2m9.jpg

Trenutno dva plemica, od ova dva jedan je moj, a ovaj drugi ''mozda je tvoj'' hahahaha, i vise plemica?
onog Tonija ne volim, ali za njega respect, a ti dijete, nemoj vise molim te da se javljas duze vrijeme hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Hahahha, vrijeme ce pokazati :*
Dns farmanje, kad si poslo sliku preko pp je dokazano...I nemoj vise da smaras na acc mi molim te :*
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hocemo i to slikat cak nisam ni dobio ni odgovor ni sliku hahahaha, a ovo za plemice sad sutis? de bolan prestani da lazes. :D Plemici ti imas vise to a?
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahaha, ipak je ELITE SLO uzeo manje selo od mene.. :D
I da, to vec selo ima 800 PT. :)

Dok ti i nemaš sela. :)
I ti si mogao ono, ti si mogao ovo, barbari su ti koji imaju puno igraca i svi mi igramo na bodove? jel tako pricas?

Ti si onaj koji ne koristi PB koji farma, a ja nisam dao PB za grad, ti si onaj koji prica da si najbolji i ako nemaš još grada, i ako imass najvise vojske tvoj OD je jadan, i ako ste vi pleme koji idu na vojsci BARBARI su ti koji imaju najvise porazenih, stvarno Lane dosadan si, usuti malo i igraj, naporan si, eto naporan si vise i od mene čak, a to je ravno ne mogucem.. a dosadan si mi i ti i TONI i ta TRAWKA i vasi prosli svijetovi, de kad usuti i igraj bez prozivanja.

Kako mi drago da si ovako nesto napisa...
Prozivas laneta-prozivas odma i mene
Prozivas trawku-prozivas odma i sve rodice

Kad smo vec o selima,vidjet cemo u subotu broj sela,ako ih budes ima :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
To Toni mu reci mu !!! :D

Trawka hoces li mu odraditi sve rodice njegove ??
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH, da ubi se dijete vise... :D
Pa normalno kad ne znas slati..

kad budem imao vojske i '' plemica'' kao ti jel ?

View attachment 397

Trenutno dva plemica, od ova dva jedan je moj, a ovaj drugi ''mozda je tvoj'' hahahaha, i vise plemica?
onog Tonija ne volim, ali za njega respect, a ti dijete, nemoj vise molim te da se javljas duze vrijeme hahahaha

hajd što oni lažu pošten narod, al što ti lažeš ?

pa ta oba plemića su moja...
 
Top