Novi događaj: Proljetni praznik

WiCkED

Administrator
Reaction score
36

Proljetni praznik


Pozdrav, pristojni avanturisti! Ja, Proljetna Djeva, donosim vam obilje blaga jer je vrijeme da se oprostite od hladnih duhova zime. Možete odabrati sve što je moje jer sam ovdje da podijelim topli poljubac proljeća. Ali pripazite, neću vam to olakšati - iako možete vidjeti što sam donijela, neću vam to predati tek tako i radije ću sakriti od vašeg pogleda prije nego što budete mogli odabrati. Možete li pogoditi gdje sam sakrila dar koji najviše želite?

Događaj

Dragi igrači,

dobrodošli na naš događaj "Proljetni praznik". U ovom događaju, Proljetna Djeva posjećuje svako carstvo kako bi proslavila kraj hladne sezone, donoseći darove dajući životu novi početak. Događaj će započeti 24. ožujka i trajat će 4 dana.

Start: 24.03.2021. 14h
Kraj: 28.03.2021. 14h
Svjetovi: Svi osim klasičnih, brzih, ne-premium i svjetova koji su krenuli iza 3. oužujka


Mnoštvo blaga


Jednom dnevno Proljetna Djeva pokazati će vam niz predmeta. Prije nego što odaberete, stavke će se promiješati i sakriti. Tada možete odabrati jednu pločicu da biste otkrili nagradu skrivenu iza nje.
Moći ćete besplatno otvoriti jednu pločicu svaka 24 sata. Dvanaest sati kasnije dobit ćete još jedan slobodan izbor. Ali oni vrijede samo za tekući dan, zato ih upotrijebite prije isteka vremena!

Pored predmeta, postoje tri usluge koje možete dobiti. One su također prikazane u traci ispod natpisa. Jedna će vam omogućiti da sljedeću pločicu otvorite besplatno, druga će odmah otkriti jednu slučajnu pločicu kako bi vam pokazala što se nalazi ispod, a treća će automatski udvostručiti vaš sljedeći izbor. Imajte na umu da se sve usluge koje otkrijete ispod pločice automatski koriste za sljedeći odabir; čak se prenose i na sljedeći dan. Ali ne postoji način da ih ne iskoristite za sljedeći izbor. Zato birajte pametno!

Nakon što otključate sve pločice, morate pričekati dok se ne isprazni brojač u gornjem desnom kutu ili možete odlučiti napuniti pločice. Ali oprez! Predmeti će biti isti kao i prije; nećete dobiti novi odabir. Stavke će se zamijeniti tek kad istekne tajmer.

Želimo vam sjajan početak novog godišnjeg doba!
Vaš Plemena tim​
 
Top