Nuki/Geleptercici

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kakvi su to gelepterčići, trećerangirano pleme na sv19 ?



Da vam pojasnim. :)




c887a82a47d208bcbd02c706b8bbf745.jpg


Kaže nama taj navedeni vođa idi u barbare nećemo ti ništa..

507566c1126471610f05d4767ee08199.jpg

Reko izvukao sam se, mislio sam da su (:) ok igrači, to su nobovi bez časti, koje nosi par igrača..što se dokazalo i poslije ovog





Pozdravim se sa svima, odem..

get



Tu Nuki vidi priliku za free sela javlja se dr. da me kika, jer sam ih izdao,, citiram didier zokora --> "idi u barbare, savez su, necemo ti nista"

NatureWho? jučer u 12:52
morat ću te izbacit jbg saveznici smo ako oni kažu da si ih izdao žao mi je




Sramota je to da sam igrao za pleme, didier mi se x puta zahvaljivao


Neću da navodim šta sam radio, nije do tog


najveća sramota je što su hinje, znaju da sam off i deff iskucao, istjerali me iz plemena, saveza hinjski sve



do juče igrao sa njima, pričao normala trudio se i sve ode za 60 minuta u propast








smiješno je to što u gelipterima svi igraju za sebe, frontu s jurinima jedva drže, doniuss im sam pravi probleme ima mjesec ništa mu ne mogu, dok si od koristi sve "jaoo legendo,care,kralju"..




vođa nuki-da Bog sačuva, dijete

xXx Nuki Sij 04, 20:52
Jao sta cemo sada.

BarbarianBoy Sij 04, 20:56
Ocete free sela? to sigurno ne ;)

xXx Nuki Sij 04, 20:57
Hocemooooooooooooooooo

BarbarianBoy Sij 04, 20:59
Nes bolan, offom cu se branit, sa ovih 800lc, al sela nemaaa :)


do jutros sam igrao s vama vidi ssad . cccc

xXx Nuki Sij 04, 21:00
Hocemoooooooooooooo

izdao si nas.

-------------------------------------------------------

obećali su mi rr ujutro,uzeli su mi 2 sela, 1 su me nadigrali, 1 imali sreće, dobili su ovo

0bc01ac3024449d01225778a641836f5.jpg



plemena su izgubila čar, nema više prave borbe, svi hoće izvarat nekog, svi hoće samo free sela.. Šta li vam je zanimljivo ? :kisa:
 

desertfox

Member
Reaction score
0
zanimljivo da su stvarno plemena izgubila car prave igre.Iz dva razloga;Jer su pocela igrat hrpa djecurlije,i zato sto se ko klinci u vrticu raspravljaju na vanjskom forumu os gore od svega pitam se kakav karakter ima onaj tko ovdje lijepi preslike porukaiz igre sta sa time dobiva. Svatko ima svoj nacin igre al vi ste definitivno najgori u povjesti HR servera a to se pocelo dogadati otkako se zatvorio BA server .
Stvarno se pitam koji se igraci pojavljuju ovdje :) Vjerojatno mentalitet je tako tko ce ga znati LOL.
 

DeletedUser

Guest
zanimljivo da su stvarno plemena izgubila car prave igre.Iz dva razloga;Jer su pocela igrat hrpa djecurlije,i zato sto se ko klinci u vrticu raspravljaju na vanjskom forumu os gore od svega pitam se kakav karakter ima onaj tko ovdje lijepi preslike porukaiz igre sta sa time dobiva. Svatko ima svoj nacin igre al vi ste definitivno najgori u povjesti HR servera a to se pocelo dogadati otkako se zatvorio BA server .
Stvarno se pitam koji se igraci pojavljuju ovdje :) Vjerojatno mentalitet je tako tko ce ga znati LOL.

ma da to i ja kazem


npr. cim rat odma neka prelazenja-spajanja bjezanija...

cujem da na hr20 ide jakih ekipa bice zanimljivo imas pp ig :)
 

DeletedUser

Guest
Al najači ovaj Gile :D sve ovo izvrti tu neku priču da ga zeznuli da ovo da ono sve protiv njih.. a čim ga rr.. Svejedno nastavlja sa njima :p
Pošto sa nama nije.. a lijepo spomenuo rat :p

ti ne znaš šta pričaš još mrljaš nešto fino napiši a i ne komentariši nisi upućen


S kim ćete ti i benjo ?


Kallasovi koliko sam upucen al bolje benji se obrati za to :) :*
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
ti ne znaš šta pričaš još mrljaš nešto fino napiši a i ne komentariši nisi upućen





Kallasovi koliko sam upucen al bolje benji se obrati za to :) :*

A najbolje da bi tebe pitao dal smijem komentirat :ludilo: hahahah
Veliki Gile.. Ili restartani gile :D
 

DeletedUser

Guest
Ma nisam tebi napisao ,izvini.

Upravo sam njemu napuisao da je smor :D AHAHA

bato nisam ti uzeo za zlo nista al ponasaj se molim te tema stoji tu dugo..


a ti ali muhamede-antonio smijesan si do bola idi igraj se u zamisljenom plemenu hahah :)
 

DeletedUser

Guest
[15.12.2014 23:57:27] Antonio: \o/
[15.12.2014 23:58:59] Antonio: jeste našli tih računa
[15.12.2014 23:59:03] Antonio: gdje mi onaj benjo
[15.12.2014 23:59:04] Antonio: nikad ga nema

[23.12.2014 1:18:04] gile: (flex)
[23.12.2014 1:18:12] gile: nece niko
[23.12.2014 1:18:23] gile: kazu nece magarca na acc






mjesec dana moljakaš smaraš lp
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Nisam ja ti, da su me rr :p pa da moram tražit i molit okolo kamo uletit.. :D

Jarane iskreno od hr16 uzimas ljude u usta samo nekog podjebajes da se tako izrazim a ja niakd cuo nisam da si ti gdje igrao ili postigao nesto ;)
 

DeletedUser

Guest
on ti brate ima svoj zamišljeni svijet i vodi tamo zamišljene ratove sa zamišljenim igračima i plemenima i tu im je on kao jedan od najjačih on je tu faca znaš al tamo nemaju eksternog foruma pa dođe ovde da peesha po nama jer nismo dovoljno jaki kao njegovi zamišljeni drugovi i on sam
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
on ti brate ima svoj zamišljeni svijet i vodi tamo zamišljene ratove sa zamišljenim igračima i plemenima i tu im je on kao jedan od najjačih on je tu faca znaš al tamo nemaju eksternog foruma pa dođe ovde da peesha po nama jer nismo dovoljno jaki kao njegovi zamišljeni drugovi i on sam

a dobre ti fore.. U kojem si ti vrtiću? :p gdje si to čuo hahahahaha :kokice:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Jarane iskreno od hr16 uzimas ljude u usta samo nekog podjebajes da se tako izrazim a ja niakd cuo nisam da si ti gdje igrao ili postigao nesto ;)

a tebe nisam ništa ni pitao :pivo: Ko treba znat, zna gdje sam igrao i šta.. a ko nezna je nebitan :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top