...o dijeljenoj vezi i ostalim pravilima

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
...posljednji, hr7 server donio je ponovo hrpe rasprava o adminima i njihovoj objektivnosti,

...osobno mislim da vecina problema proizlazi iz nedorecenih ili poludorecenih pravila cije se onda tumacenje pretvara u "slobodno sudacko uvjerenje" te samim time rusi autoritet admina koji bi se morao graditi na objektivnosti i jednakom odnosu prema svima,

...prvi veliki problem je pravilo o djeljenoj vezi koje otvara niz mogucnosti za manipulacije i rasprave, kako igracima tako i adminima, jer nemoguce je utvrditi sa sigurnoscu dali netko sam igra na nekoliko racuna ili doista vise igraca koristi jednu vezu. Osobno znam puno primjera da cjele obitelji igraju ovu igru i doista su vlasnici svatko svojega nicka, no isto tako nemoguce je da jedni drugima ne ulaze u racune i ne posalju barem farmanja te samim time stjecu odredjene prednosti u igri nad ostalim igracima, sad da li to tolerirati ili ne stvar je rasprave, ali stav admina bi morao biti ujednacen i objektivan a ni u kom slucaju to pravilo ne bi se smjelo proizvoljno tumaciti od situacije do situacije i koristiti kako se kojem adminu netko svidi i na kojoj strani igrac igra

...drugi veliki problem je jedna kontradiktornost koju sam primjetio u pravilima:

§1) Jedan račun po igraču

Svakom igraču je dozvoljen samo jedan račun po svijetu (osim čuvanja računa). Dijeljenje vaše šifre sa drugima je strogo zabranjeno.

...da li ovo znaci da su i duali zabranjeni, jer je cinjenica da koliko god djeljena veza omogucuje igracima manipulaciju te samim time i prednost da i duali imaju ogromnu prednost pred "obicnim" racunima i puno vecu "pokrivenost" racuna.

lp. :pivo::pivo:


P. S. ...molio bih admine da ne zatvaraju i ne brisu temu jer definitivno ovo ide i njima u korist, ...osim ako stvarno nemaju lose namjere. mislim da jasnija pravila doista koriste svima...
 

DeletedUser

Guest
da si malo bolje pročitao pravila, a ne bavio se otvaranjem nepotrebnih tema našao bi odgovor na svoje pitanje

citat:
Dozvoljeno je da više igrača igra sa jednog računala. Svaki igrač mora igrati SAMO svoj račun i poštivati pravila navedena pod §2.
Nije dozvoljeno igrati na računu svog cimera ukoliko on nije tu. Ukoliko igrate sa cimerom na tom računu MORA biti uključeno Čuvanje računa.
Kada igrači odluče igrati jedan račun zajedno, drugi račun mora biti obrisan.
Zabranjeno je pokušavati ući na tuđi račun neovlašteno. I neuspjeli pokušaji će biti strogo kažnjeni.
Nitko iz podrške vas nikada neće tražiti vašu lozinku.



sve i o dualima i i dijeljenju veze sa "cijelom obitelji koja igra" cimera itd.
je tu objašnjeno.

sistem otkrivanja multija admin nije dužan objašnjavati ni na podšci, a kamoli na forumu.

tema nepotrebna.
 
Status
Not open for further replies.
Top