Obavijest o zatvaranju svijeta i modificirane postavke

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
I da imaju 80% šta to vrijedi kada su izregrutirali cijeli top20 prije izlaska tajni. :)

Uostalom, to je svijet na tajne, postotak se ne gleda

:predaja:
 

DeletedUser

Guest
na osmici imamo tajne.

uvijeti za pobjedu na svijetu 9 su:
pleme mora držati najmanje 80% sela nakon 180 dana

uglavnom, bug će se riješiti i ispitati, end game faza svijeta nije još ni blizu.
 

kenoo

Member
Reaction score
0
I da imaju 80% šta to vrijedi kada su izregrutirali cijeli top20 prije izlaska tajni. :)

Uostalom, to je svijet na tajne, postotak se ne gleda

:predaja:


SV9 nije svijet na tajne, vec samo na postotak osvojenih sela. Tajne su samo opcija u postavkama. Znaci da bi zavrsio svijet jedino sto moras ispuniti je da tvoje pleme ima 80% sela na svijetu.

Edit. PlemE Gradele posjeduju oko 25% sela trenutno, ne vise od toga :). Jer na svijetu ima preko 2000 sela, dok oni imaju 480.
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dakle, danas vam je stigla obavijest da gradele zatvaraju svijet, to NIJE točno, radi se o bugu koji se pojavio kod zadnje nadogradnje. Isti se pojavio na nizu drugih servera i internacionalnih verzija igre, tako da Innogames hitno radi na njegovom otklanjanju.
Isprike zbog neugodnosti.
 

DeletedUser

Guest
I da imaju 80% šta to vrijedi kada su izregrutirali cijeli top20 prije izlaska tajni. :)

Uostalom, to je svijet na tajne, postotak se ne gleda

:predaja:

xDD a vi kad ste sve okrenuli protiv nas bilo je fino hah xDD sad je obrnut slucaj
 

DeletedUser

Guest
Vi ste uvijek bili 2 plemena.

Sada ste popunili drugo pleme, izrerutirali glavno pleme izdajicama koji su igrali sa mnom i sklopili savez s 3. plemenom svijeta :)

Radije ću pasti kao borac, nego pobijediti kao izdajica :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mi u poredjenjus a vama nismo nikad imali igraca kao vi barabe ste okrenuli protiv nas,otp bio protiv nas,
plavuse ,war,reb,rebjs, a kod nas bilo rasta od 15 igraca,grr od 24 igraca,hilti od 10 igraca znaci nas 49 bilo ,
dok je kod vas bilo u rebb i rebjs samo 60 igraca otp imao 30 ,war 25 ,plavuse 20 i ne racunajuci sa strane jos al haj nebitno bilo kako
bilo idemo na osvajanje haha
 

DeletedUser

Guest
Ne, nikoga nismo okrenuli protiv vas.

Gledaj, vaša pobjeda opet je prošla bez rata, a izdajice neću ni komentirat jer to je sramotno. :)

Ovo je sada moj "moto"

Bolje pasti kao borac, nego pobijediti kao izdajica
 

DeletedUser

Guest
ti misliš da ja vas kritiziram... kritiziram ove moje izdajice koji su se prodali za 200 premiuma ;)
al jedva čekam sljedeći plemena news da cijeli hr server čuje poimence za izdajice ;)

:predaja:
 

kenoo

Member
Reaction score
0
Luka, zar nisi i sam presao u Gradele, kad je bio masovni prelazak? Koliko sam cuo vratio si se samo jer je Ujkan odbio preci tamo (ne znam koliko ima istine u tome svemu pa pitam). Iako pomalo je smijesno ispalo sta ste napravili na hr9 svi zajedno, ako ste vec ne aktivni i jedni i drugi, nadjite sebi igrace druge da igraju na racunima ili u krajnjem slucaju pogasite racune kao sto je bio slucaj na hr7 i idite ponosno sa servera. Ako vodja plemena ne moze kontrolisati svoje igrace i drzati ih na okupu, cemu onda biti vodja? To ipak nije za svakog...
 

DeletedUser

Guest
Vratio sam se općenito zbog prijatelja za koje ne bi bilo mjesta.

Uostalom, svi govore da sam ja vodja, što nisam bio
 

DeletedUser

Guest
čak i temu sa obavijestima o bugu ste uspjeli pretvoriti u spam temu ko je jači na sv 9.

ključ.
 
Status
Not open for further replies.
Top