Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Svaki cigo svoga konja hvali pa tako i ovde.
Svi su dobri ali sad se po svim komentarima vrlo dobro vidi ko je kada počeo da igra na hr10.

Wanted je napravio samo jednu grešku (kada su nama bili svi crveni) trebali su tad jače udariti zajedno sa NM plemenom i odnekud tad bi akcija RB-ea doduše čini mi se zadnja.

Mi smo napravili kontru na ova dva plemena i dobro ih unakazili a Wanted liniju smo samo malo više zadeffali.
Tako da je NM popustio čak sam i 2 sela koja sam od njih uzeo morao da vratim nazad zbog dogovora medzu vodzama Royala i NM plemena.
Mi smo tad definitivno prezivjeli i mogli smo da nastavimo dalje jer smo zatvorili jedan dobar dio linije.
Wanted je tad bio mnogo manji problem zato sto je bilo jako malo dodirni tačaka.
I naravno svakom se nudila prvo prilika a onda rat. Svakom baš svakom osim RB i PAT njima smo odma objavili rat.

Prvobitno ekipu plemena Royal je iskupljao Vitez Zamalet koji me lično pozvao i trazio od mene da pozovem Krigera, Laticu, Maria i Vistu pola sam uspio nagovoriti a mario i vista nisu mogli od obaveza. Posle su dolazili i prolazili ali dosta prvobitni igrača je tu.
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
ti si kampo pobrkao loncice izgleda... ko te ne zna ne bi te ni platio :p

pozdrav svim clanovima royal plemena (i eliti i neeliti:p) i cestitke na zasluzenom osvajanju!
:*
 

DeletedUser

Guest
Ma jedan mi je, necu sad imenovat tko: Ate ovaj ti je dobar. Ate vidis ovog dasadasa? Ate ovaj ce biti problem. Ate jesi tu?
Ako se nevaram, vise se bas ni nesjecam, ali mislim da si u glavnom gradu imao solidno deffa, mislim da je nesto i pristizalo nakon sto sam ga uzeo, ali bio si dosta izdvojen od vlastitog plemena, a ja svakako aktivnij u toj fazi,a i i zahvaljujuci necu sad imenovat kome, odlucio sam bio da mi je vaznije tebe uklonit premda je bilo mi puno zgodnijih meta u okolici, a ti si bio onako srednje udaljen. Tako da nista specijalno se nije dogodilo. Sretno gdje god da igras i pozdrav soft :eek:ok:

Ja ne znam sad koji nick ali ga se sjećam kao begzad sa ba2 :D mislim da je on čuli smo se porukama tamo ma da nema tu šta ja sam čestitao okolnosti su bile takve da si bio spremniji od mene ja onako načet tu sam se već mlatio sa plemenom MH ja i vule sami, opet nisam bio tu kad su napadi sjeli onako došo iz treće smjene smoren vidim da si me unakazio............ i tako dalje da ne dužim svakako nije mala stvar što si me noblao nije to baš mnogo igrača uspjelo :) inače ne igram na razvijenim računima ali ako počnete svjet 22 zovite me ako sam dorastao :D
 

DeletedUser

Guest
Ja ne znam sad koji nick ali ga se sjećam kao begzad sa ba2 :D mislim da je on čuli smo se porukama tamo ma da nema tu šta ja sam čestitao okolnosti su bile takve da si bio spremniji od mene ja onako načet tu sam se već mlatio sa plemenom MH ja i vule sami, opet nisam bio tu kad su napadi sjeli onako došo iz treće smjene smoren vidim da si me unakazio............ i tako dalje da ne dužim svakako nije mala stvar što si me noblao nije to baš mnogo igrača uspjelo :) inače ne igram na razvijenim računima ali ako počnete svjet 22 zovite me ako sam dorastao :D

Ako bude svjetova kao sto je bio hr10 to se svakako treba probati ali ako moze bez hrama.
 

DeletedUser

Guest
je svakako dobar svjet samo da nema hrama i strelaca sve super sve ostalo je prolazno :D
 

pajke

Member
Reaction score
5
Ma jedan mi je, necu sad imenovat tko: Ate ovaj ti je dobar. Ate vidis ovog dasadasa? Ate ovaj ce biti problem. Ate jesi tu?
Ako se nevaram, vise se bas ni nesjecam, ali mislim da si u glavnom gradu imao solidno deffa, mislim da je nesto i pristizalo nakon sto sam ga uzeo, ali bio si dosta izdvojen od vlastitog plemena, a ja svakako aktivnij u toj fazi,a i i zahvaljujuci necu sad imenovat kome, odlucio sam bio da mi je vaznije tebe uklonit premda je bilo mi puno zgodnijih meta u okolici, a ti si bio onako srednje udaljen. Tako da nista specijalno se nije dogodilo. Sretno gdje god da igras i pozdrav soft :eek:ok:

Ae ae ATe ne moras kriti ja sam to tebi govorio ako si zaboravio makar te podsjetim, time sam samo pokazao koliki respekti imam prema softu :) i da nije istina da sam ga lose procjenio hahah i ae vidi speed kakav da igramo :p ali posle 24:00
 

DeletedUser

Guest
Royal je pleme koje je stvoreno po prvi put na hr10 igraci se uglavnom nisu poznavali pozvani su u grupama sa razlicitih svetova zbrda zdola. Odmah na pocetku skoro trecina plemena je izaslo i napravilo Alkose koji su vam kasnije dali sela za dz. Koliko su vam sela dali Zohari samo za DZ

pa mislis da je cjeli wanted igrao 10 godina zajedno pa eto dosli ovdje ono full ..hahahaha

a sto se tice dzaba sela od alkosa i zohara uzmi pa prebroji koliko je to sela ..

a to koliko je ko dobar i cime se sluzio vidimo na kraju ..kada dode kraj svijeta...( na ovako malim svjetovima kao sto su nasi , mislim na hr server gdje sve manje ljudi dolazi a tako dobrih igraca ima ...vise bi se trebalo voditi racuna o dobroj borbi nego o uzimanju svijeta posto poto na stetu svih buducih igraca koji su mislili doci i prosiriti zajednicu :)
 
Last edited by a moderator:

crvenazvezda

New Member
Reaction score
0
pa mislis da je cjeli wanted igrao 10 godina zajedno pa eto dosli ovdje ono full ..hahahaha

a sto se tice dzaba sela od alkosa i zohara uzmi pa prebroji koliko je to sela ..

a to koliko je ko dobar i cime se sluzio vidimo na kraju ..kada dode kraj svijeta...( na ovako malim svjetovima kao sto su nasi , mislim na hr server gdje sve manje ljudi dolazi a tako dobrih igraca ima ...vise bi se trebalo voditi racuna o dobroj borbi nego o uzimanju svijeta posto poto na stetu svih buducih igraca koji su mislili doci i prosiriti zajednicu :)

Nije 10 godina ali je Wanted igrao bar jedan svet prije ovoga za razliku od Royala.

Pa ajde da prebrojimo.. to po twstats Wanted je dobio 20-ak besplatnih sela od Alkosa u ranoj fazi igre na maticnom kontinentu od Royala sto je sigurno strasno otezalo polozaj Royala kasnije kad su sukobi poceli.
Shaka, Fasto, Debil, Yourside, Jack, Didonius, Azer su presli u Wanted iz Zohara sa preko 300 sela, doduse niste vi sve noblali jer su neki pobarbarili ili osvojeni od Royala u akcijama ali vecinu sigurno jeste kad su odustali od igre ili banovani. Ko ne veruje neka vidi twstats.

Sve sto hocu reci da su obe strane dobijali besplatna sela, tako optuzivati jednu stranu da su stekli prednost na taj nacin nema bas nikakvog smisla ako je i druga strana radila isto.

Ne znam bas jel sve manje ljudi dolazi, ipak hr10 se pokazao najvecim svetom po broju sela i igraca jos od hr4.. opet po twstatsu.
Verujem da vecina igraca na hr svetovima nije bas kadra da vidja 1000+ napada svakodnevnoj bazi ipak mnogi imaju i privatni zivot koji ne mora da trpi ako bas nije neophodno :D
Rat sa RB/PAT, pa sa NM pa sa Zoharima pa sa Wantedom je ipak bio prevelik zalogaj za mnoge igrace na hr10(pa cak i za mnoge one iz Royala) koji su odustali od njega pa sad umesto na hr10 igraju na nekim drugim mirnijim svetovima (ukljucujuci i mene)
A o nocnim akcijama i nespavanju da nepricamo..
 
Last edited:

snowball

Member
Reaction score
0
Pleme ROYAL sada vlada nad 80% svih aktivnih sela na ovom svijetu. Stoga će sada biti uvedena 90-dnevna završna faza.
Ako nakon završne faze ne bude značajnijih ratova, svijet će biti zatvoren. Početak završne faze donosi sljedeće promjene za svijet:

Restart nakon preuzimanja više nije moguć
Cijene plemića su prepolovljene
Ovaj će svijet biti zatvoren nakon 90 dana

Cuj 90 dana. Otkud sad toliko :zid:
 

DeletedUser

Guest
Pleme ROYAL sada vlada nad 80% svih aktivnih sela na ovom svijetu. Stoga će sada biti uvedena 90-dnevna završna faza.
Ako nakon završne faze ne bude značajnijih ratova, svijet će biti zatvoren. Početak završne faze donosi sljedeće promjene za svijet:

Restart nakon preuzimanja više nije moguć
Cijene plemića su prepolovljene
Ovaj će svijet biti zatvoren nakon 90 dana

Cuj 90 dana. Otkud sad toliko :zid:

sa ovom cijenom zlatnika,može se bez problema još 100-200 sela noblat,totalno nepotrebno....možda nebi bilo loše da admini ukoliko su u mogućnosti utjecat na to,razmotre situaciju,pa onda ako im se čini pametno smanje na...recimo 7 dana
 

DeletedUser

Guest
90 dana je uobičajena end game faza.
osim na svijetovima sa tajnama.

ponekad innogames obobri smanjenje, kao što je to bilo na sv 9 mislim, iako nisu baš presretni sa takvim situacijama.
i sa po njima, prebrzim završavanjem svijetova.



uglavnom postupak za skračivanje EG je da vodstvo pobjedničkog plemena( netko od vodstva) pošalje molbu sa obrazloženjem tog zahtjeva u formi ticketa i onda se to šalje u inno.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
u slucaju 100 % dominacije ,server je svakako osvojen,jer su registracije poslije pocetka eg onemogucene,tako da je svejedno,cini mi se da su Barbari sa ba5 jedini koji su to uspjeli
 

DeletedUser

Guest
u slucaju 100 % dominacije ,server je svakako osvojen,jer su registracije poslije pocetka eg onemogucene,tako da je svejedno,cini mi se da su Barbari sa ba5 jedini koji su to uspjeli

Bio sam u toj ekipi. Imao sam super sreču da uletim u Barbare tu sam i upoznao današnjeg vodzu Royala.
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Pleme ROYAL sada vlada nad 80% svih aktivnih sela na ovom svijetu. Stoga će sada biti uvedena 90-dnevna završna faza.
Ako nakon završne faze ne bude značajnijih ratova, svijet će biti zatvoren. Početak završne faze donosi sljedeće promjene za svijet:

Restart nakon preuzimanja više nije moguć
Cijene plemića su prepolovljene
Ovaj će svijet biti zatvoren nakon 90 dana

Cuj 90 dana. Otkud sad toliko :zid:

Šta da se radi 90 dana?!
Nećemo valjda 3 mjeseca morat noblat barbare :woot: :confused: :ludilo: :mad:
 
Status
Not open for further replies.
Top