OO vs =SAS=

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kako možete imati samo jednog neprijatelja? :D mi ih imamo 10 pa evo nas xD..
:boks:
 

DeletedUser

Guest
Ovo takmicenje, ko ce vise naspamati, ili ko ce vise sela ocistiti,katati :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Tu je jedino Plazma, tj. faree da obrani čast =SAS=a, sretno za obje strane, ali mislim da OO će dobiti ovo.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Vladan3
Ova zadnji kom ti bi dobar :eek:k:

@Domingus
nemoj bas biti siguran.ima jos dobrih i dokazanih igraca u =SAS=
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Ovako da odma obajsnim imo sam priliku osobno zaviriti nosom u oba plemena ...., tj.način je bio smješan sito sam curin račun pa sam išo od plemena do plemena i pito mogu li u savez naravno da sam napomenuo da račun sitt. B@rb@r , ali začudo to ni jednom od dva plemena nije prestavljalo problem (sad sam prebacio sit jednom igraču SASa dok se TE pinki girl ne vrati s mora :D )

Ovako htio bi naglasit da OO izgleda jako loše , forum je sređen katastrofalno ....., sve u svemu čini se jako loše :andjeo:

Evo nekih zanimljivosti iz plemena :

hahaja 21.07.2011 u 17:15 sati Citiraj
FD fabrika duhana pricao sam snjima kaze ak obismo igrali skupa da idemo na br 1 a imenaista???i da cenam pomoci ako nas neko napada

njihov vođa misli da če u savezu s fabrikom izbit na prvo mjesto ..., xD

Saveznici
-ZB-
Primo
NoName
(SP)
YouMe? :woot:
Pakt o nenapadanju (NAP)
~FoR~
|FD|
Neprijatelji
=SAS=

Evo nabacali su i nas u saveznike .... xD

No dosta za sad o ovom plemenu , pos vemu što sam tamo vidio uvjeren sam da je pleme jako loše , razbacano na sve strane ..., imaju hrpu nepotpisanih savezništva .,... forum uređen ko da je djete bilo moderator :D

nadalje za SAS sam dobio dojam da je jedno solidno pleme koje bi moglo opstat u TOP 5 ...., nisu ništa posebno ali nisu ni loši ;)

Vrjeme če pokazat svoje , neka bolji (brojniji) pobjede :eek:ok::eek:ok::eek:ok:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Tu je jedino Plazma, tj. faree da obrani čast =SAS=a, sretno za obje strane, ali mislim da OO će dobiti ovo.



jao domingus nemogu da vjerujem kakve gluposti lupetas,,,ccc,,,pogledaj malo mapu i gdje se nalazi =SAS= a gdje OO...apsurdno je to da su oni nama objavili rat,,,nismo cak ni na istom kontinentu i nepada mi napamet slati napade da putuju po neki 20-30 sati u ovoj fazi igre...ali slobodno navijaj za OO ionak gube po statistici :D

Da napomenem ja ovdje nisam kao neki plemenski glasnogovornik niti u bilo kojoj drugoj ulozi,..
 

DeletedUser

Guest
jao domingus nemogu da vjerujem kakve gluposti lupetas,,,ccc,,,pogledaj malo mapu i gdje se nalazi =SAS= a gdje OO...apsurdno je to da su oni nama objavili rat,,,nismo cak ni na istom kontinentu i nepada mi napamet slati napade da putuju po neki 20-30 sati u ovoj fazi igre...ali slobodno navijaj za OO ionak gube po statistici :D

Da napomenem ja ovdje nisam kao neki plemenski glasnogovornik niti u bilo kojoj drugoj ulozi,..

kao 1. vi ste nama poceli napadati igrace......
 

DeletedUser

Guest
jao domingus nemogu da vjerujem kakve gluposti lupetas,,,ccc,,,pogledaj malo mapu i gdje se nalazi =SAS= a gdje OO...apsurdno je to da su oni nama objavili rat,,,nismo cak ni na istom kontinentu i nepada mi napamet slati napade da putuju po neki 20-30 sati u ovoj fazi igre...ali slobodno navijaj za OO ionak gube po statistici :D

Da napomenem ja ovdje nisam kao neki plemenski glasnogovornik niti u bilo kojoj drugoj ulozi,..

Kakvoj statistici?
 

DeletedUser

Guest
ako nije problem,ili kopirajte pa postavite ovdje ili da slikate pa objavite statistiku! :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top