opet taj svijet

Status
Not open for further replies.

marli

Member
Reaction score
0
Znam da svima vec ide na zivce pisanje o svijetu 2. ako ga ikada i bude :D

al eto ja zelim dok jos igram jedinicu stavit neki prijedlog i to. --- da se ljudi mozda izjasne kao ja sad:

bilo bi dobro da imamo slijdeci svijet npr. bez crkve :D :D :D

mozete mozda otvorit temu negdje drugdje, ako zaiste zelite znat prijedloge igraca. ako ne.. brisi..
 

DeletedUser

Guest
Znam da svima vec ide na zivce pisanje o svijetu 2. ako ga ikada i bude :D

al eto ja zelim dok jos igram jedinicu stavit neki prijedlog i to. --- da se ljudi mozda izjasne kao ja sad:

bilo bi dobro da imamo slijdeci svijet npr. bez crkve :D :D :D

mozete mozda otvorit temu negdje drugdje, ako zaiste zelite znat prijedloge igraca. ako ne.. brisi..

E,bas tako...kad bi bilo,i dali ce biti???Da drugi svijet bude malo drugaciji,primerice ona crkva van vjere glavnog sela...koliko farme uzme???
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
E,bas tako...kad bi bilo,i dali ce biti???Da drugi svijet bude malo drugaciji,primerice ona crkva van vjere glavnog sela...koliko farme uzme???

kao prvo normalno je kad se novi svijet otvara da se otvori tema gdje igrači biraju postavke-a vrkva je baš dobra jer moraš znat igrat,nije zanimljivo bez crkve--a jedino što mi se ne sviđa je fake napadi-kad ih idem poslat moram izdvojit 91 stanovnik--treba da bude dovoljan jedan stanovnik i moral je loš treba moral dignut a ne da mi vise igrači u hramu od 2000 bodova--jer kad ih idem napast izgubim svu ff vojsku-ali ovo nije ni bitno jer se sv2 još ne otvara mislim da tema može na lock i ovo nemoj te više otvarat jer je 10 puta dosad otvoreno slično ovoj i svaki puz završi isto;)
 

marli

Member
Reaction score
0
pa zelis rec da ne znam igrat ako su mi bolji svijetovi bez crkve???
ne bi se slozila. mozda bi se na serveru s ovoliko igraca malo dinamicnije to odigravalo.
sta se tice fejkova ja mislim da je ovako ok. jer valjda mozes izdvojit malo vise za fejk ako si jaci igrac, i moral naravno- pa kako bi bilo da je moral isti ako rokas nekog deset puta slabijeg???
i ofkors, svatko ima pravo na svoje misljenje.
recimo na 46 nema crkve ni nocnog. za crkvu super, al noćni nebi ukinula uz razloga sto necu nac nekog iz koreje da sita. :D
 

DeletedUser

Guest
Nekome je bolji svijet sa, nekom bez crkve. O tome necete ovdje diskutirat.

Nisam nadlezan za ovaj forum, ali mozete poslat mail Hary-u koji je pa mozete ovu temu pretvorit u ono sto bi vi htjeli od slijedecg svijeta o kojem cete saznat na vrijeme kada ce doc.
 

DeletedUser

Guest
Ja nisam isto obozavatelj crkve i preferirao bi bez nje. Samo stvara probleme i olakšava obranu a ja sam off igrač više. Moral nije fora ali ima neku svrhu. Makar bi ja uveo moral ovisno o tome kada se tko joinao a ne samo po bodovima. Ja i mnogo drugi imaju više bodova jer smo aktivniji i više truda, živaca i vremena ulažemo u igru, mislim da je nepošteno ako igrač koji je počeo kada i ja ili blizu a duplo je manji da mu moral daje kao da smo jednako (barem kod branjena). Znači moj trud i vrijeme uloženo se ne cijeni.

Što se tiće noćnog bonus nisam za to. Ovo je prvi puta da igram s njime i više ne želim nikada. S .net servera sam se naučio slati napade popodne i navečer, a ovdje moram tokom noći kad bi radije spavao. Jadno. Kažnjeni su opet aktivniji igrači koji žele napadati a bonus ide kornjačama :(
Kao da igramo nogomet i svi nagrađuju bunker.
 

DeletedUser

Guest
Meni se crkva svida i volio bih da bude na svijetu 2 ali nocni bonus mi se nesvida nikako jer nocni napadi su zakon u svim strateskim igrama ne samo ovoj i kada toga nebi bilo, bilo bi odlicno... Sto se tice morala nesmeta mi kako je da je ok je meni bar za sada hehh :kul:

Pozdrav
 

marli

Member
Reaction score
0
da meni vise pase da nema nocnog-- kad napadam jer me zivcira isto to slanje u 2 ujutro. al kad treba snipat i biti budan u 2 radi obrane to mi je još veca tlaka :D
hm.
 

snowball

Member
Reaction score
0
Pa ako se odluce na otvaranje novog svijeta trebali bi dati anketu. Sjecam se da je za bh svijet 3 bila postavljena na forumu anketa o postavkama: crkva, paladin, vrste morala, strijelci itd. Ja sam u svakom slucaju za opciju bez crkve. Ma i bez oruzja paladina. Moral je mozda najbolje kombinirano bodovi i vrijeme igranja
 

Dukmag

Active Member
Reaction score
0
Znam da svima vec ide na zivce pisanje o svijetu 2. ako ga ikada i bude :D

al eto ja zelim dok jos igram jedinicu stavit neki prijedlog i to. --- da se ljudi mozda izjasne kao ja sad:

bilo bi dobro da imamo slijdeci svijet npr. bez crkve :D :D :D

mozete mozda otvorit temu negdje drugdje, ako zaiste zelite znat prijedloge igraca. ako ne.. brisi..

To si u pravu,
Crkva je glupa
 

DeletedUser

Guest
A ja mrzim Spam i za to ce ova tema biti zakljucana.
Volio bi i ja mnogo stvari, ali nemam.
Kada bude potrebno da vi odlucujute sta ce biti a sta ne tim ce napraviti temu predvidjenu za isto.

LOCK.
 
Status
Not open for further replies.
Top