Oproštajno veče, Osmičević Dino

Status
Not open for further replies.

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Fate jel ti svakom loncu trebas biti poklopac ? Momak lijepo napisao ako nemas sta zanimljivo da kazes nemoj rade pisat ni tebi niko nebi pokvario ovaku temu ;)

Dino pjesmu slusam svak idan barem 10-15 puta silujem replej lik pokidao Robi ubi :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
Fate jel ti svakom loncu trebas biti poklopac ? Momak lijepo napisao ako nemas sta zanimljivo da kazes nemoj rade pisat ni tebi niko nebi pokvario ovaku temu ;)

Dino pjesmu slusam svak idan barem 10-15 puta silujem replej lik pokidao Robi ubi :D

xD ?!?! Dajem 100 maraka ako mi neko objasni sta ovi pricaju
 

DeletedUser

Guest
Dino iskreno smiješan si, ne zanimaš nikog, odjavi se idi kući, uči taj faks, ostavi se igre da se mi normalni igramo :)



baš sad sam vidio, kad sam ovo pročitao pa ti si za psihijatrije, al ozbiljno, ne zezam te :woot:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Mos ti odi pisat sta oces,poruke preko photoshopa i ostalo stvari,to mene iskreno ne interesira...
Upozna sam te ovdje,i svi smo vidjeli kakav si,ides trbuhom za kruhom,ostavi i zajebi sve samo da tebi bude dobro...

I slazem se s time,ne pisi vise nikad na ovom forumu...

"svi smo mi ljudi, malo je ko čovjek, zato medju psima budi vuk, a medju ljudima čovjek.."

Da,malo je ko covik,al ti nisi sigurno...

Odjava.
 
Status
Not open for further replies.
Top