-Oprostaj-

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Eto momci doslo je vreme da i ja prestanem sa igrom konacno i da se oprostim od ovog foruma posle toliko godina :hahaha:

Mene vise necete vidjeti na hr serverima mozda je i vreme :festa:


Sretno svima u rl :pivo:


Milen.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Eto momci doslo je vreme da i ja prestanem sa igrom konacno i da se oprostim od ovog foruma posle toliko godina :hahaha:

Mene vise necete vidjeti na hr serverima mozda je i vreme :festa:


Sretno svima u rl :pivo:


Milen.

Sve najbolje Milene :pivo:

Sa srećom u rl
 

DeletedUser

Guest
Da se nadovezem na temu, doslo je vreme da se i ja oprostim, nema vise smisla ovo igrati.

Drago mi je da sam upoznao ljude kao sto su Milen i Drasko :)

Pozdrav i za fareta,Antonia, Adisa,Osmicevica i sve ove spamere, bez kojih ovaj forum ne bi bio zanimljiv.

Ako sam nekog nekad uvredio, ovom prilikom se izvinjavam svima, Vedade i tebi se izvinjavam :)

Peca
 
Last edited by a moderator:

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Da se nadovezem na temu, doslo je vreme da se i ja oprostim, nema vise smisla ovo igrati.

Drago mi je da sam upoznao ljude kao sto su Milen i Drasko :)

Pozdrav i za fareta,Antonia, Adisa,Osmicevica i sve ove spamere, bez kojih ovaj forum ne bi bio zanimljiv.

Ako sam nekog nekad uvredio, ovom prilikom se izvinjavam svima, Vedade i tebi se izvinjavam :)

Peca

Sve najbolje i tebi Peca :pivo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Sve najbolje momci, uživajte, sretno obojici u rl. Milene lijep pozdrav druže :)

Nego sela dajte meni, pa će vam rl biti još ispunjeniji :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma nista od toga, kad krene novi server ima da igramo zajedno :p ali bas bas ozbiljno :3
Do tada sretno :love:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
sretno prijatelju i sve najbolje u rl

mada vratices se ti u to sam siguran )))
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Sretno peca i milen u rl, a i u igri ako budete neki strani server :D, al uživajte malo za promjenu, a ne ovdje vrijeme gubit :p
 

HEAD HUNTER

New Member
Reaction score
0
Eto momci doslo je vreme da i ja prestanem sa igrom konacno i da se oprostim od ovog foruma posle toliko godina :hahaha:

Mene vise necete vidjeti na hr serverima mozda je i vreme :festa:


Sretno svima u rl :pivo:


Milen.

Radi naše vlade i današnjih zakona prema nacionalnim manjinama ja danas nesmijem izraziti govor mržnje prema pripadnicima Srpske nacionalne manjine...A oni stavljaju na HR forumima ovakve provokacije o Partizanu i sliku sa 3 prsta...Čista provokacija al eto sudržat ču se da nebi ja nastradao od naših moderatora sa nekom kaznom ili blokadom računa.
 

lordshone

Member
Reaction score
0
Radi naše vlade i današnjih zakona prema nacionalnim manjinama ja danas nesmijem izraziti govor mržnje prema pripadnicima Srpske nacionalne manjine...A oni stavljaju na HR forumima ovakve provokacije o Partizanu i sliku sa 3 prsta...Čista provokacija al eto sudržat ču se da nebi ja nastradao od naših moderatora sa nekom kaznom ili blokadom računa..
Znaci da ne postoje ti zakoni, ko zna sta bi ti sada radio i kakve sve gluposti pisao..
Pre svega, svi smo mi ljudi i nije bitno koje si nacionalnosti...
I ja sam Srbin, ali opet nisam nikakav nacionalista, odnosim se prema Hrvatima i Bosnjacima kao prema mojim Srbima...
I uvek sam govorio, da ce mi pre dobro uciniti neki Hrvat ili Bosanac nego Srbin...
I mislim da ne trebas tako pisati, jer mi smo nekada svi ziveli zajedno, kako-tako..

I ovo za Partizan sto si napisao, se apsolutno ne slazem sa tobom, to je najveca glupost..
Jeste, mozda da je malo pogresio sa ovom slikom, sto je postavio sa tri prsta, ali jbg, svi malo gresimo...

I admini, bolje ovu temu lock, moze se bzvz nastavljati ova nacionalnost..
 

HEAD HUNTER

New Member
Reaction score
0
Nema te vlade koja če meni zabranit da ja na ulici Srbinu kažem šta ja oču.U hrvatskoj sam!A tu ču se suzdržat radi eventualne kazne za acc.Nemam mržnju prema svim Srbima nego prema ovima šta provociraju,moji prijatelji su srbini i nisu loši ljudi,naprotiv!Ali ovo...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top