Osmicevic Dino <3

Status
Not open for further replies.

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Ne znam sta bi rekao na sve ovo, sam svijet 22 je unisten nekim glupostima, ljudi svoj obraz daju zbog osvajanja, a kad se malo zapitas jel vrijedno sve to zbog neke citave plave boje ? ako vam je toliko svima stalo do toga kulturno i recite pa cemo se obrisat ako smo vam toliki problem, jer nama u opste nije do osvajanja jer vise smo i prestajali probajti gdje se sta zatvorilo, a od tih zatvaranje samo se prvi svijet pamti dok ostalo nista, a vi sto se nalozili i jednom neki amaterski svijet regrutacijom zatvorili il kao i sad sto se ovdje desavalo preko noci izjebi saveznika pa onda se regrutuj pa "pokusaj" (ovo ovako kazem jer su to samo pokusaji, jer iz akcija se vidilo ko je kakav igrac)- ko god hoce moze se naci u ovom dijelu nesto mi se ne da prozivat nickovima (jer ih ima vise) wave

Dino Osmicevicu, za tebe sad mogu reci sve najbolje jer iznenadio si me u pozitivnom smislu puno pa ti mogu reci da si simpatican, sad iskreno kao sto si i napisao ono prije sto se desavalo nekad kad si imao nesto sitno godina za to niko ne bi trebao nista da prigovara jer jbga "tad sam bio mlad" i sta reci sa tim umjesto da se nije ni simpaticno moglo kontat al evo sad na hr22 kao "neprijatelj" na karti si odlican bio, jer da tebe nije bilo tu oni pro igraci bi davno pali (al neka sad ce opet lagano rofl) pa tako da ne vidim razloga zbog cega neko moze reci da ti pertle vire a tebe da su slusali od pocetka bolje bi prolazili jer mene je stid vise da se smijem onako finim akcijama, o kojim se pise mjesec dana i na kraju.... tako da pff smijesno smijesno ha ha e sad zelim ti naravno sve najbolje i da ozenis onu simpaticnu pa da docekam za koju godinu osmicevica jr pa da igramo opet hahahah jer kako je nema penzije za mene ;( <3<3<3

@war god(i ostali ti nikovi) sta bgt ti imas reci ? ne znam ni odkud ti pristup forumu :ludilo:

edit: dino za ovo si mi duzan kafu, nisam ni u skoli vise pisao :( moram sad ici da hladim ruke
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne znam sta bi rekao na sve ovo, sam svijet 22 je unisten nekim glupostima, ljudi svoj obraz daju zbog osvajanja, a kad se malo zapitas jel vrijedno sve to zbog neke citave plave boje ? ako vam je toliko svima stalo do toga kulturno i recite pa cemo se obrisat ako smo vam toliki problem, jer nama u opste nije do osvajanja jer vise smo i prestajali probajti gdje se sta zatvorilo, a od tih zatvaranje samo se prvi svijet pamti dok ostalo nista, a vi sto se nalozili i jednom neki amaterski svijet regrutacijom zatvorili il kao i sad sto se ovdje desavalo preko noci izjebi saveznika pa onda se regrutuj pa "pokusaj" (ovo ovako kazem jer su to samo pokusaji, jer iz akcija se vidilo ko je kakav igrac)- ko god hoce moze se naci u ovom dijelu nesto mi se ne da prozivat nickovima (jer ih ima vise) wave

Dino Osmicevicu, za tebe sad mogu reci sve najbolje jer iznenadio si me u pozitivnom smislu puno pa ti mogu reci da si simpatican, sad iskreno kao sto si i napisao ono prije sto se desavalo nekad kad si imao nesto sitno godina za to niko ne bi trebao nista da prigovara jer jbga "tad sam bio mlad" i sta reci sa tim umjesto da se nije ni simpaticno moglo kontat al evo sad na hr22 kao "neprijatelj" na karti si odlican bio, jer da tebe nije bilo tu oni pro igraci bi davno pali (al neka sad ce opet lagano rofl) pa tako da ne vidim razloga zbog cega neko moze reci da ti pertle vire a tebe da su slusali od pocetka bolje bi prolazili jer mene je stid vise da se smijem onako finim akcijama, o kojim se pise mjesec dana i na kraju.... tako da pff smijesno smijesno ha ha e sad zelim ti naravno sve najbolje i da ozenis onu simpaticnu pa da docekam za koju godinu osmicevica jr pa da igramo opet hahahah jer kako je nema penzije za mene ;( <3<3<3

@war god(i ostali ti nikovi) sta bgt ti imas reci ? ne znam ni odkud ti pristup forumu :ludilo:

edit: dino za ovo si mi duzan kafu, nisam ni u skoli vise pisao :( moram sad ici da hladim ruke

hahahahahahahah e brat si <3
svaka cast na postu, ma logicno da ce te proci , aBd i osvojiti, ukucat cu na google sa vremena na vrijeme
gost pristup plemena hr22, cisto da vidim kako vam ide :)
Jer evo vidim ona dva su i email adresu sklonili sa rachuna -.- pederi haha
ali nmvz dao sam im acc neka se igraju, Gela je odlican igrac

hvala Spidi, cut cemo se mi na skajpu sa vremena na vrijeme , i uci skolu <3

:pivo:
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Sto sijes to ces i zeti. . Mora da saam te restartovao na ba2 hihi, taj sam svjet osvojio , eto a bez pb. Recimo meni dosta prigovaraju sto koristim pb, mislim nije da ga ne koristim, ali koristim ga samo zato sto ga i drugi koriste, da ga drugi ne koriste ne bih ni ja. Igram tribalwarsmasters i tamo nema koristenja pb pa skoro svaki svjet koji igram osvojim selo prvi i imam uvjek najvise nagrada pljackas dana , loter dana i tako to. Prema tome tamo neam mjenjanja resa za pb, samo ono osnovno pb racun farmanje i acaut menager. Iskreno igracu jos ovaj sto sam kreno hr 23 samo do nove godine, ne volim sporu brzinu ispod 2,0 slabo skroz. Tako da cu dati nekome selo i li naci neke prijatelje da igraju na acU, kao sto sam i do sada tako na hr svjetovima to radio.

Izvini a ko je tebe zvao ovdje da pricas o sebi, ko si ti, sta si ti, i kakav si igrac.. jel koristis premium ili ne i kako ga koristis. Jel te neko pitao nesto u vezi toga. Bas nas briga gdje igras i kakav si ti igrac, ajde voz odavdje, otvori temu o sebi da ti ljudi laskaju ili stani pred ogledalo i govori sam sebi kako si ljep a do tada CAOS
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ja sam rekao ono sto jest, a sto se tice rl, mislim da nije fer, treniram kix box 10g i mislim da nisi mi ni do koljena mislim do nema smisla, Imam snimke gdje radim preko 70 sklekova na 1 ruci i tako to, ko ne vjeruje to mogu i dokazati, mislim glupo mi jesati rl sa ovim tu smo da se zezamo i tako to,

hahaha ovaj neki opasan :ljut:

Imam snimke gdje radim preko 70 sklekova na 1 ruci i tako to,

Da nisu sklekovi na jeziku :love: , ma šta je tih 70ak, to mi ko zagrijavanje..kad se probudim onako za dobro jutro odmah 100 komada.. eto sad ih baš završio :andjeo:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Dince sretno i do mene...nisam te volio nikada a ne volim ni sada (ni sam ne znam zašto ali tako je) ali poštujem te barem na hr22 si pokazao da si timski igrač i da si spreman uvijek pomoći...uživaj i odmori se od ovih gluposti...ja znam 100% da ćeš se ponovo pojaviti na hr-u ako opstane ovaj naš server :) :eek:ok:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Dince sretno i do mene...nisam te volio nikada a ne volim ni sada (ni sam ne znam zašto ali tako je) ali poštujem te barem na hr22 si pokazao da si timski igrač i da si spreman uvijek pomoći...uživaj i odmori se od ovih gluposti...ja znam 100% da ćeš se ponovo pojaviti na hr-u ako opstane ovaj naš server :) :eek:ok:

100% si pročitao u smsovima da je napisao da me ne voli Dino, pa zbog tog ga ne gotiviš
 

DeletedUser

Guest
Ja sam igrao hr13 i to od pocetka, vodstvo plemena koje je osvojilo i iskreno ne znam da je Osmicevic igrao taj svijet.

Ne znam pitaj tonija ili ove njegove duale ako su i tada bili s njim, ili anesa. Znam da je trazio da ga ubace u pleme...
Prema tome igrao je hr13. I to vodio neko pleme bice spartica....
 

DeletedUser

Guest
šae miševi,

Dino već sam se uplašio da me nisi spomenuo :ljut:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
OVAKO VULE KAD VEC ME VUCES ZA JEZIK.


Ja sam htio preci i posto tamo na forumu kopiras tamo, sad izbaci slobodno deset igraca jer deset igraca mi na fejsu samo poslao tvoj post :)
prva stvar ljudino, igras prljavo da ne moze prljavije i sad mi je jasno zasto zadnje servere dobijes po usima !

ti pojma nemas ! obecao si ljudima dati sela od erora, kublaj kan te pitao i jos mnogo drugi ! rekao si vidjet cemo i na kraju nobalo tri sela, ne znam sto su ti admini dali unban, kad imas pet racuna od racuna tratincica pa dalje, ti mene da pljujes, ti si sve zajebao kad su pjana i ovi izasli pokupili su ti cijeli jebeni off !

reci svojim ljudima koja je razlika CM I MC plemena, reci da je razlika jer ce te vi ici spijunima ne vuci me zivce bolje za tebe, jer ako se ja okrenem protiv tebe tek onda neces nista osvojiti jel ti jasno?

jel te stid sa toliko godina pricati gluposti i lazi, reci ljudima da ces kasnije izbacivati i da ces se spajati sa slovencima, ti si kriv sto su pingivini napredni a vi nazadovali jel te stid bolan svaki dan gubis po grad i pojma nemas, kako te bolan nije stid voditi te ljude?

koliko je samo tvojih igraca meni pisalo da sam upravu na private poruke, kako te nije stid sto si vodja tog plemena, sve sto znas je uci na skajp napisati jebem vam groma rapsetog sta radite, osmcievic ti je tamo organizovao da se pushaju manji igraci i pomagao, ti nisi nikome pomogao nista barem kako ja znam , proklet ti si prvi proklet da budes u ranku, sad kupis svoj multic tratincica branio sam te covjece kad je bilo sa vedadom i pjanom onaj spor tacnije sa vedadom, ali ti si toliki ne covjek


i svi da znate koji poznajte vule bradonju, taj covjek pojma nema da igra vjerujte mi, ja govorio daj meni sitt vule da ti ja izmaknem taj back time, daj vule ja cu ti izamknuti ja mogu izmaknuti back time, ti pojma pojma pojma nemas

a vi svi koji ste u CM ste velike budale i svhatite ovo kako hocete, vas vodja vas ne zna da vodi, kolilo puta sam vidio kako se deres na mikija bolan vule i nemoj tamo da prijetis vidim li daje dino dosao na koji racun ide van, nemoj ja ako se okrneem na tebe razjebat cu ti pleme za 24h bolje ti je usuti se i nemoj da se zajebaje sa mnom, jadni ti igraci koji te slijede, vi ce te da izgubite imali ste sansu da ste odma krneuli na njih kada sam vam govorio a sad mozes samo da gledas sta je profi igra, jer sve dok ti budes pravio akcije i slao plemice na 7 sati, jesil ti svjestna koliko ti se ljudi smije hahaha jesil svjestan da se pingvini zajebavaju sa tobom?

pa ja volim sto ne igram samo da se ne brukam , glavni razlog mog odlaska je da se ne brukam sa tobom u plemenu, jer me je bolan stid kakve ti akcije pravis, jer me je stid kad napises kruznu posaljite 500 koplja 50 maca, alo ljudino ajde odi vidi koji je dan servera ti pojma na pojmu nemas, gledas svoju korist, i neka ti bude jasno, nikad neces dobiti pingivine sa takvom igrom, a mene jos jednom negdje spomeni imas moju rijec da cu ti pleme razjebat za 24h

a svi koji tamo igraju su budale velike, zasto nisi dao gradove od errora ljudima koji su tu nego si noblao tri grada jel te stid bolan? noblas racun tratincica multica svog, koliko imas jos multica, vi iz cm kako ne shvatate da vam vodja udje dva puta na dan i naredi vam i to je sve sto zna, ili narpavite svoje pleme i nadjite vodju koji zna sta radi jer tako ce te se obrukati, ovo je jedan od najvecih preokreta koji ce se desiti a to je da ce pingivini uzeti server kao sto hoce ;)

i ne znam sto si davide , natasa i vi otisli, kad vam vule nije ni do noznog prsta, nemo vule da pricam kako vodis pleme, bolje bi ga war god , ili kralj kristijan vodili bi majke mi moje, ti si teski uzas od vodje, svaka tvoja kruzna je komedija nad komedijom, ja se smijem kladiti da kad ti pravis akciju a pravio si akciju mjesec dana hahahaha uzeo dva sela a pingvini svaka dva dana uzmu tri sela hahaha

de bolan idi se pomiri sa relanoscu ti pojma nemas, tebi covjek odradio backtime ti tolike godine igras i ne znas to izmaknuti kad si me vec povukao za jezik da ti odgovorim a ne spominji moje ime ;)

znas sta se desilo na proslom serveru kad sam sa 10 igraca ispizdio cijeli loyal i dobio ban, sramoto jedna od vodje, glumis tu bahatos pokusavas da imitiras davida tesanovica, ne znam kak ote igraci mogu trpiti u plemenu i zbog cega tebe neko da postuje, vjerujte meni igrao sam pod njegovom komandom i sramota me je sto sam gubio off ni za sto, pokopaj se ljudino.

to da sam htio preci u SB to znaju i neki tvoji igraci kojima sam u pp rekao, ti si uradio izdaju jel tako? okreno si saveznike protiv plemena, jesi, sjebo si ih tako jesi, sve moguce si uradio da ih pocistis i opet oni tebe ciste, stavi racuna na brisanje i nemoj da vise igras ovo nikako vjeruj meni bolje je.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hajde vule akcijo oglasi se nemoj samo da citas, jel te stid malo a :D?
ubise te pingvini e moj ti, jakog mi vodje, pa mislis da ce te neki trpiti iz plemena kad tad ce i njima puknuti film, ali bitno je da osmicevc u akciji daje 11 nuka a veliki vule daje 3 nuke, a ostalo ostavio sebi za kasnije da ima, kao vodja pravi jadnice jedan
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kako te nije stid lagati tim ljudima da sam ja nesto zao, ne das mi mirno da odem niti sam te gdje uvrijedio niti koji klinac ali ti hoces da ispadnes faca pred svojim igracima, ja da sam ti mene bi bilo sramota vise ljudima dati neko naredjenje sve sto si naradio je propalo bolan ljudi pojma nemaju koliko ti pojma nemas covjek ti pet nuka ubio toliko o tvojoj jacini kao igraca dzaba igras ovo godinama bolje da si kliktato tetrisa tu lazes ljudima

i kopirao si chat i gdje pise da sam ja molioooo nekog da udjem u pingvine da nadji mi gdje pise de neka neko iz pingvina kaze da sam nekog ja molio da udjem u pleme de neka se neko oglasi , kako te nije stid lagati u tim godinama
 
Status
Not open for further replies.
Top